Koniec "Neptuna"

Dyskusje na temat powojennego Szczecina.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Koniec "Neptuna"

Postautor: RychO » 2 cze 2011, o 11:00

"W końcu czerwca zamknięte zostaną Cracovia w Krakowie oraz Neptun w Szczecinie. Oba jeszcze w marcu kupiła za 59,5 mln zł firma deweloperska Echo Investment, która chce hotele wyburzyć i wykorzystać atrakcyjnie położone działki. Ta pod Neptunem będzie prawdopodobnie wykorzystana dla rozbudowy sąsiadującego z hotelem centrum handlowego Galaxy."
źródło

BTW: W miejsce "Arkony" nic nie powstało... A miało być tam tak ładnie...
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Re: Koniec "Neptuna"

Postautor: Stau » 3 cze 2011, o 02:06

Czytałem, że w miejscu "Arkony" powstanie tak czy siak inny hotel - "Mercury". Jak to zwykle bywa prace się "troszkę" opóźniają, bo kryzys etc.

Inna sprawa, że tego rodzaju nowoczesna bryła średnio tam raczej pasuje... Z drugiej strony nie widziałem jeszcze nawet projektu, zatem poprzestanę na tym komentarzu.
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: Koniec "Neptuna"

Postautor: RychO » 10 lis 2011, o 14:56

No i rozbierają: >klik<
A niespełna ćwierć wieku temu: oboje byliśmy piękni i młodzi :wink:
Ale mnie, jak na razie, jeszcze nie rozbierają...
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koniec "Neptuna"

Postautor: Lazi » 15 paź 2013, o 12:37

Kilka ujęć Neptuna i jest też ujęcie placu bez Galaxy https://www.youtube.com/watch?feature=p ... O_tB-JLAUg

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron