plener fotograficzny w zajezdni i muzeum techniki, sobota

Dyskusje na temat powojennego Szczecina.
izzydor
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2009, o 14:34

plener fotograficzny w zajezdni i muzeum techniki, sobota

Postautor: izzydor » 4 lut 2009, o 14:57

Zapraszam na kolejnego FlashDaya. Tym razem robimy zdjęcia w miejscu, do którego niebawem wejdą ekipy remontowe i zaczną je odnawiać. To niepowtarzalna szansa. Na co?

Podczas old_school day zapraszają nas do siebie stare tramwaje i autobusy czekające na dopełnienie swego losu w byłej zajezdni przy ul. Niemierzyńskiej.

Dzięki gościnie znajdującego się obok Muzeum Techniki i Komunikacji "Zajezdnia Sztuki" będziemy mogli obejrzeć i fotografować także muzeum.

Czas: Flash Day rozpocznie się w najbliższą sobotę w południe.
Miejsce: zajezdnia przy ul. Niemierzyńskiej w Szczecinie, obok skrzyżowania z ul. Lenartowicza.
Warunki: proszę o przybycie kwadrans przed 12. Będziemy musieli spisać listę osób, które wchodzą na teren obiektu oraz podpisać zobowiązanie o wykorzystaniu wykonanych w muzeum zdjęć (mogą być publikowane w jednym ze szczecińskich serwisów informacyjnych, publikacja w innym miejscu jest możliwa za zgodą muzeum, w związku z pytaniami wyjaśniam: nie ma wymogu przenoszenia praw do zdjęć na muzeum).

ułatwi mi zadanie, jeśli zgłosicie się wcześniej na przykład przez gg: 1912832

pozdrawiam i zapraszam serdecznie

ps.
witam serdecznie na forum, to mój pierwszy post
pps.
Tak. Pracuję w MM Moje Miasto. Czytałem tu kilka bardzo różnych komentarzy na temat MM, więc uprzedzam, że nie chcę spamować, tylko zapraszam do wspólnego spotkania i fotografowania.
izzydor
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2009, o 14:34

Postautor: izzydor » 9 lut 2009, o 19:17

Na imprezę przyszło mnóstwo osób. Zaproszenie na następnego PhotoDaya pozwolę sobie również zamieścić na tym forum, jeśli pozwolicie. Być może was zainteresuje.

Na razie zachęcam do obejrzenia zdjęć uczestników i głosowania na najpopularniejsze: http://tinyurl.com/d8p8vv

Dziękuję wszystkim, którzy przyszli na imprezę i zapraszam na kolejne. Czekam też na propozycje, gdzie chcielibyście robić zdjęcia.
pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 95 gości