sedina.pl - nielegalny dziennik?

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

sedina.pl - nielegalny dziennik?

Postautor: RychO » 30 sie 2007, o 16:57

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: sedina.pl - nielegalny dziennik?

Postautor: Busol » 30 sie 2007, o 17:05

RychO pisze:http://manager.money.pl/hitech/artykuly ... 61853.html
Nie mam zdrowia aby skomentować :roll: :shock: :twisted: :evil:
Dziekuje za czujnosc
Redakcja od wczoraj zajmuje sie tematem...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Postautor: Gambit » 30 sie 2007, o 18:17

Dali mi się miesiąc pocieszyć z tego że wróciłem do kraju... To postanowienie dołączy do zbioru najgłupszych ustaw i zarządzeń świata typu: zakazuje się umierania w brytyjskim parlamencie, albo że łosie mają zakaz kopulowania na ulicach miast Alaski.
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Awatar użytkownika
Woytas
Posty: 366
Rejestracja: 16 gru 2005, o 20:28
Lokalizacja: Szczecin- prawobrzeże

Postautor: Woytas » 30 sie 2007, o 21:41

W Rzeczpospolitej pisali na ten temat. Kolejny przykład niedostosowania prawa do istniejących czasów.
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 30 sie 2007, o 23:10

Normalnie przypomina mi się: "Lub czasopisma".
Ale ciiii bo nie chcę mieć banika.
PrzemysławJ
Posty: 174
Rejestracja: 24 sie 2007, o 15:09
Lokalizacja: Szczecin-Niebuszewo

Postautor: PrzemysławJ » 30 sie 2007, o 23:12

W takim razie czas zejść do podziemia i uruchomić powielacze
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 1 wrz 2007, o 11:02

Żadnego podziemia! Proponuję, aby wszyscy, którzy utrzymują blogi, strony i portale, niezwłocznie wystąpili do miejscowego sądu z pismem:

Proszę o udzielenie odpowiedzi, czy mój blog (strona, portal, inne - podać adres internetowy + mailowy), który może być aktualizowany o dowolnej porze dnia i nocy podlega obowiązkowi rejestracji, a jeśli tak, upraszam o przesłanie stosownego formularza rejestracyjnego na adres (tu podać adres mailowy).
Moja prośba uzasadniona jest postanowieniem Sądu Najwyższego z dnia 26 lipca (sygn. akt IV KK 174/07).

Jestem przekonany, że stos takich ZWYKŁYCH (żal kasy na polecone) listów doprowadzi naszych prawników do... ścieżki rozumu.
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Postautor: Jan_Krzysztof » 1 wrz 2007, o 13:25

woti pisze:Żadnego podziemia! Proponuję, aby wszyscy, którzy utrzymują blogi, strony i portale, niezwłocznie wystąpili do miejscowego sądu z pismem:

Proszę o udzielenie odpowiedzi, czy mój blog (strona, portal, inne - podać adres internetowy + mailowy), który może być aktualizowany o dowolnej porze dnia i nocy podlega obowiązkowi rejestracji, a jeśli tak, upraszam o przesłanie stosownego formularza rejestracyjnego na adres (tu podać adres mailowy).
Moja prośba uzasadniona jest postanowieniem Sądu Najwyższego z dnia 26 lipca (sygn. akt IV KK 174/07).

Jestem przekonany, że stos takich ZWYKŁYCH (żal kasy na polecone) listów doprowadzi naszych prawników do... ścieżki rozumu.
Tak. A czy bierzesz pod uwagę, że otrzymasz odpowiedź mniej więcej takiej treści: sąd nie jest od udzielania informacji. :wink:
Bo ja kiedyś zostałem tak poinformowany przez Sąd.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron