Szczecińska Rospuda

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
reno
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2006, o 22:03

Szczecińska Rospuda

Postautor: reno » 4 sie 2007, o 06:40

Szczecińska"Rospuda'.Znacie napewno teren wokół Jeziora Portowego na Wyspie Puckiej.Otuż PKP wlaściciel terenu przy tym jeziorze wydzierżawiła ludziom działki przy samej wodzie.Działki służyć mają rekreacji.Dzierżawiący nie dość że odcieli dostęp do jeziora to jeszcze niszczą dziewicza przyrodę która się tam znajduje.Zadne organy nie reagują,a lydzie dalej wycinają drzewa,zasypują trzciny. Proszę pomóżcie znaleść mi ludzi którzy poważnie potraktują opisaną sytuację,i pomogą powstrzymać degradację przyrody w tym rejonie miasta
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 4 sie 2007, o 20:48

Najmocniej przepraszam ale to portal historyczny a nie ekologiczny.
Dziekuje...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 29 sie 2007, o 16:09

Kurcze juz prawie o tym zapomniałem, ale nie potrafię tej korespondencji zatrzymać tylko dla siebie :)

W jakiś czas po zwróceniu przeze mnie uwagi w tym wątku w mojej skrzynce PW zastałem taką oto wiadomość.
reno pisze:szkoda że tak zareagowałeś,ale czego mozna się spodziewać po przemądrzałym grubasku który śpiewal w słowikach.lubię szczecin i jego historię,i nawet wysłałbym pieniądze na sedinę czy stowera,ale jak taki bufon mi odpisuje zapatrzony we własny tyłek to sorry stary dzieki
I właśnie za merytoryczną, na poziomie i wyrozumiałą dyskusję lubie ekologów :).

PS. Od tego czasu moje dziecko od czasu do czasu mówi do mnie per przemądrzały grubasku :)
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
mavr
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2007, o 09:35

Postautor: mavr » 29 sie 2007, o 17:40

Piękne zaiste i w formie i w treści.
Ale jak już zamieszczasz takie kwiatki to poprosze jeszcze o informacje co zastostosować na obniżenie ciśnienia?
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 30 sie 2007, o 00:28

Podoba mi się.
Załączniki
Grubasek.jpg
Grubasek.jpg (4.7 KiB) Przejrzano 3550 razy
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Postautor: Jan_Krzysztof » 30 sie 2007, o 17:50

Torney pisze:Podoba mi się.
Mi tyż :lol: :lol:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości

cron