Burza mózgów

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
elaf
Posty: 450
Rejestracja: 31 mar 2006, o 23:19
Lokalizacja: Hohenzollernstrasse

Postautor: elaf » 23 lut 2007, o 10:17

elaf pisze:zawieruszylo mnie..
dawaj dalej czlowiecze...

jaka ulga ze Krzywousty strasse
a nie jakis buczek str.
zagadka, extra dla rychaO, kto byl Buczek ? bo nie wiem, serio, za odpowiedz dziekuje.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 23 lut 2007, o 10:40

Można też w czasie Wielkich Regat zaprezentować pomnik Sediny na telebimie – pokaz slajdów z galerii BI.
(Gdzie ustawić telebim?)
A celem zachęcenia do ściepy na prawdziwy pomnik – proponuję wirtualne cegiełki – gdzieś w poczytnym miejscu Internetu.
Awatar użytkownika
elaf
Posty: 450
Rejestracja: 31 mar 2006, o 23:19
Lokalizacja: Hohenzollernstrasse

Postautor: elaf » 23 lut 2007, o 10:51

RychO pisze:Można też w czasie Wielkich Regat zaprezentować pomnik Sediny na telebimie – pokaz slajdów z galerii BI.
(Gdzie ustawić telebim?)
A celem zachęcenia do ściepy na prawdziwy pomnik – proponuję wirtualne cegiełki – gdzieś w poczytnym miejscu Internetu.
Mozna by...

A RychO z checia zaprezentuje i przykladem nam bez tchu pojedzie... :shock:
Awatar użytkownika
elaf
Posty: 450
Rejestracja: 31 mar 2006, o 23:19
Lokalizacja: Hohenzollernstrasse

Postautor: elaf » 23 lut 2007, o 10:58

RychO pisze:?)
A celem zachęcenia do ściepy na prawdziwy pomnik – proponuję wirtualne cegiełki – gdzieś w poczytnym miejscu Internetu.
aha.
Nie proponuj tylko sam napisz w "poczytnym miejscu internetu", masz taka sama mozliwosc co kazdy w Sedinie.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 23 lut 2007, o 11:14

RychO-czy nie widzisz ze takie podejscie jest bez sensu ?
Bedziemy gdybac co mozna zrobic przez kilka lat i g...zik z tego bedzie...,

Elaf zgodnie z moja wczesniejsza zapowiedza tygodniowy banik....
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 23 lut 2007, o 11:16

PS. Jesli chcesz RychO rzeczywiscie zrobic pokaz slajdów to udaj sie prosze?napisz do biura organizacji regat czy jak to sie nazywa i zloz taka propozycje moze oni beda czegos takiego potrzebowali
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 23 lut 2007, o 11:43

Dla mnie też podanko + 3 zdjęcia, życiorys i świadectwo niechorowania na adidasa. :wink:
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 23 lut 2007, o 13:44

Bus. Po pierwsze tu jest QP. Po drugie, zobacz jeszcze raz definicję b.m. A po trzecie, gdyby nie pewne kiedyś szalone pomysły, do dziś dnia jeździlibyśmy tylko udoskonalonymi do perfekcji dyliżansami i dorożkami. :)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 23 lut 2007, o 14:12

po pierwsze tu jest sedina.pl
definicja b.m. mnie nie intersuje
po trzecie gdyby poprzestac na b.m. to nadal jezdzilibysmy ple ple ple

Dlatego prosze - zrób jedną rzecz i zorientuj sie czy mozna cos zrobić to NIC nie kosztuje - jednego maila maxymalnie.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 23 lut 2007, o 14:24

Busol pisze: Dlatego prosze - zrób jedną rzecz i zorientuj sie czy mozna cos zrobić to NIC nie kosztuje - jednego maila maxymalnie.
O ile wiem - nie mam uprawnień do wypowiadania się w imieniu Portalu. Poza tym, chyba niezbędna jest zgoda i udział BI - ad. telebim.
Ad. wirtualne cegiełki: mogę mailowo spytać, ale i tak najstosowniejszym do tego, poczytnym w necie miejscem jest sedina.pl - jw.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 23 lut 2007, o 14:52

RychO pisze:
Busol pisze: Dlatego prosze - zrób jedną rzecz i zorientuj sie czy mozna cos zrobić to NIC nie kosztuje - jednego maila maxymalnie.
O ile wiem - nie mam uprawnień do wypowiadania się w imieniu Portalu. Poza tym, chyba niezbędna jest zgoda i udział BI - ad. telebim.
Ad. wirtualne cegiełki: mogę mailowo spytać, ale i tak najstosowniejszym do tego, poczytnym w necie miejscem jest sedina.pl - jw.
Ale mozesz uderzyc do tych instytucji z informacją, że sedina.pl bylaby ainteresowana albo ze nakłonisz sedina.pl

Wirtualne cegielki - ne bedziemy nic zbierac. Zorganizuj fundacje ktoa bedzie zbierac a napiszemy o tym.

RychO - mnozysz posty zamiast działać. Szukasz sobie problemow zamiast przyjsc z roziwązaniem/propozycją...
Fakt - zawsze mozesz powiedziec. chcialem probowalem proponowalem
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 23 lut 2007, o 18:00

Busol pisze: Fakt - zawsze mozesz powiedziec. chcialem probowalem proponowalem
Spróbowałem - czekam na wyniki :)
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 25 lut 2007, o 06:25

holografia [gr.], metoda rejestrowania (w postaci hologramów) i odtwarzania trójwymiarowych obrazów przedmiotów; rozróżnia się h. optyczną, mikrofalową, rentgenowską, akustyczną. (Encyklopedia PWN)

Może jakiś expert z tej branży wypowie się tu, czy holograficzna Sedina jest możliwa? Jak się tu wstydzi - to na priva.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 25 lut 2007, o 11:27

RychO pisze:holografia [gr.], metoda rejestrowania (w postaci hologramów) i odtwarzania trójwymiarowych obrazów przedmiotów; rozróżnia się h. optyczną, mikrofalową, rentgenowską, akustyczną. (Encyklopedia PWN)

Może jakiś expert z tej branży wypowie się tu, czy holograficzna Sedina jest możliwa? Jak się tu wstydzi - to na priva.
RychO - nie definicja ale adres firmy ktora takie rzecyz moze zrealizowac do tego projektu by sie przydał
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: Burza mózgów

Postautor: RychO » 19 paź 2012, o 13:35

RychO pisze: Na początek proponuję odbudowę pomnika Sediny w formie holograficznej projekcji. Mogłaby pojawiać się na cokole o zmierzchu.(25 lut, 2007 - 12:27)
>klik<
Co prawda jednorazowo i nie na cokole, ale już można.
A za następne 5-6 lat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

cron