Strona 1 z 1

Nasze miasto

: 27 paź 2006, o 19:06
autor: RychO
Coraz więcej Sediniarzy znika, przeważnie w "przepastnej głębi" UE. Czy wrócicie tu, kiedy i po co? Wiem ... pytanie niebezbieczne - regulamin , ale ... może macie nowe konstruktywne spojrzenie?

: 27 paź 2006, o 19:45
autor: woti
Już dawno temu Admin zwrócił (nie tylko mi) uwagę, że Portal Miłośników Dawnego... - nie tu miejsce na rozmowy o teraźniejszości i przyszłosci :( Żal...
Może już czas, by stworzyć przy Sedinie... "podstronę" dyskutantów "SEDINY WIZJE PRZYSZŁOŚCI"? Sedina dorobiła się unikalnej formuły gwarzenia na interesujące użytkowników tematy, którego niezwykłą cechą jest szczęśliwy brak "magla", czyli generalnie wypowiedzi merytoryczne, a niemal nigdy "ad personam". My, "tutejsi", tak kulturalni, że aż nieraz pozbawieni poczucia humoru (coś za coś - niedobór żartów gwarantuje brak "żartów"), nadawalibyśmy ton wypowiedziom, a admini niech nadal wykluczają chamów pospolitych :oops:

: 27 paź 2006, o 19:52
autor: RychO
Dlatego napisałem to w Quistorp Park -nie widzą niezalogowani 8)

: 27 paź 2006, o 20:11
autor: RychO
Po prostu interesuje mnie, jak zmieniło się wasze spojrzenie na Nasze Miasto po pobycie w Unii. Czy tylko pocztówki na aukcjach za więcej euro?

: 27 paź 2006, o 20:15
autor: kgirl
RychO jesteś pewien, że to dobre miejsce na takie dyskusje? Lepiej chyba spotkać się na żywo i wymienić wrażeniami ;). Osobiście mogę powiedzieć, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :).

: 27 paź 2006, o 20:20
autor: RychO
kgirl pisze:RychO jesteś pewien, że to dobre miejsce na takie dyskusje? Lepiej chyba spotkać się na żywo i wymienić wrażeniami ;). Osobiście mogę powiedzieć, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :).
I tej wersji będę się trzymał.
Masz absolutną rację

: 27 paź 2006, o 21:23
autor: Busol
RychO

Ciewkawa dyskusja ale prosze nie u nas...

: 28 paź 2006, o 14:45
autor: RychO
Może żle postawiłem pytanie- teraz pytam:
Jak widzicie stary Szczecin, bogatsi o nowe życiowe doswiadczenia? (miasto, nasz portal, etc..)
może być?

: 28 paź 2006, o 20:39
autor: Bundyman
Na Stettin??
Ja nie siedze w UE bo Norwegia nie ma ochoty na akcesje ale jak widze starowke w Stavanger (najlepiej zachowana zwarta zabudowa z przed kilku wieków) to jeszcze bardziej żałuje braku naszej starówki.

: 29 paź 2006, o 21:12
autor: quistorp
Do "moderatorów" i "adminsów".
To ostatni sygnał!
Nie przegapić.
Quistorp

: 29 paź 2006, o 22:24
autor: spimac
kgirl pisze:RychO jesteś pewien, że to dobre miejsce na takie dyskusje? Lepiej chyba spotkać się na żywo i wymienić wrażeniami ;). Osobiście mogę powiedzieć, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :).
No w porzadku , zgoda , ale jak spotykac sie na zywo jezeli nie mozna na takie spotkanie przyjsc, przyjechac i nie wiadomo kiedy bedzie mozna wrocic do tego miejsca gdzie jest najlepiej?
To od kogo najlepiej dowiedziec sie o Szczecinie jak nie od przyjaciol?

: 29 paź 2006, o 23:05
autor: kgirl
spimac pisze: No w porzadku , zgoda , ale jak spotykac sie na zywo jezeli nie mozna na takie spotkanie przyjsc, przyjechac i nie wiadomo kiedy bedzie mozna wrocic do tego miejsca gdzie jest najlepiej?
To od kogo najlepiej dowiedziec sie o Szczecinie jak nie od przyjaciol?
Spimac, mnie się pytasz? Dzięki za troskę, jakoś daję radę ;). A przyjaciele informują mnie na bieżąco.

: 30 paź 2006, o 08:45
autor: spimac
Ciebie sie pytam bo nie mam kogo. Sam jestem od paru miesiecyokolo 1500 km od szczecina i niewiele wiem co sie dzieje obecnie, a pzyjaciele?
Bez odpowiedzi. Pozdrawam

: 6 lis 2006, o 23:11
autor: endone
[--ciach--]
historia lubi sie powtarzać

Endone - ostrzezenie - Patrz regulamin.
Admin