Rozkład jazdy komunikacji w telefonie

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Rozkład jazdy komunikacji w telefonie

Postautor: Exadum » 7 wrz 2005, o 22:58

Może dla niektórych to nic nowego ale u mnie w pracy zrobiło to furrore i uważam, ze takie projekty, tym bardziej że rodzime należy popierać i nagłaśniać.
Chodzi o program w JAVA który ściągamy z WWW lub przez WAP.
Jeżeli ściągamy bezpośrednio na telefon z WAP to mamy możliwośc bezpośredniego zainstalowania i używamy do woli.
Dobrze, może kilka słów o co mi właściwie chodzi.
Natrafiłem na programik, malutki, 63 kb , umożliwiający sprawdzenie kiedy odjeżdża najbliższy autobus, tramwaj z dowolnego miejsca w mieście, a co ważne bez użycia komputera czy biegania po przystankach i sprawdzania rozkładu, często zniszczonego lub nieczytelnego :-)
a teraz to co najważniejsze, adresy
:arrow: WWW
:arrow: WAP wap.microbus.ssn.pl
Baza programu jest dość często aktualizowana.
Poczytajcie na WWW Program naprawde świetny
Chodzi na 100 % na Noki 6610, 6610i, SonyEricssonie T630, P800, P900, P910, Sagemie X-5-2, Na tylu udało mi się sprawdzić. Generalnie każdy aparat posiadający możliwość uruchomienia aplikacji JAVA powinien dać sobie rade. Szkoda miejsca na ogłupiające gierki, lepiej mieć coś pożytecznego w telefonie :twisted:
Polecam na powroty z imprez ;-)
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 7 wrz 2005, o 23:33

a myslalem ze w stoczni to sie statki buduje (www.microbus.ssn.pl)...
ALEX
Posty: 15
Rejestracja: 27 wrz 2004, o 23:02
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rozkłąd jazdy komunikacji w telefonie

Postautor: ALEX » 8 wrz 2005, o 18:26

Exadum pisze: Chodzi na 100 % na Noki 6610, 6610i, SonyEricssonie T630, P800, P900, P910, Sagemie X-5-2, Na tylu udało mi się sprawdzić. Generalnie każdy aparat posiadający możliwość uruchomienia aplikacji JAVA powinien dać sobie rade.
Niestety, Nokia 6310i sobie nie radzi... Tylko z niepełną wersją programu... Szkoda.

--
Pozdrawiam
ALEX

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości

cron