[Prośba] Konkurs AXN, w którym bierzemy udział.

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
Astra28
Posty: 26
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:52
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[Prośba] Konkurs AXN, w którym bierzemy udział.

Postautor: Astra28 » 2 gru 2012, o 12:05

Siemanos.

Wspólnie z dzieciakami ze Środowiskowego Ogniska Wychowawczego przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Szczecinie, jako jedyna placówka z Zachodniopomorskiego, bierzemy udział w konkursie AXN pt. "Nakręcamy Wyobraźnię". Na ten właśnie konkurs przygotowaliśmy pracę plastyczną o wymiarach 100x140 cm. Praca ta przedstawia scenariusz etiudy filmowej, którą w ramach konkursu nakręci profesjonalna ekipa AXN w trzech najwyżej ocenionych placówkach. Nasz scenariusz, pokrótce, mówi o przyjaźni pomiędzy dzieciakami z Ogniska oraz błąkającymi się bez celu po osiedlu dziećmi "zapomnianymi". Dzieciaki po zapoznaniu się z tym wszystkim co robimy na zajęciach - w tym jest akcent modelarski, ponieważ właśnie w naszym Ognisku prowadzę w każdą sobotę zajęcia z modelarstwa kartonowego - decydują się na częstsze odwiedziny w naszej Placówce. Ich życie zaczyna wyglądać z każdym dniem radośniej, a na ich twarzach zaczyna pojawiać się uśmiech. Wspólnie z dzieciakami z Ogniska przygotowują Wigilię, na którą zapraszani są również rodzice. Po wspólnej Wigilii świat nabiera kolorów i nic już nie jest takie jak kiedyś. Nie jest to, niestety, tylko fikcja, ponieważ z takimi problemami stykamy się na co dzień. Nasza praca wygląda jak na poniższym zdjęciu:

Obrazek

Mam do Was wszystkich prośbę o głosowanie na naszą pracę, być może dzięki temu uda nam się wyremontować nasze Ognisko tak jak nigdy do tej pory. Właśnie remont marzeń jest główną nagrodą w konkursie AXN. Celem zagłosowania proszę wejść na stronę http://www.nakrecamywyobraznie.pl i tam z menu wybieramy "Głosowanie" (NR 1 na załączonym zdjęciu) następnie windą (NR 2) zjeżdżamy prawie na sam dół, aż dojedziemy do pozycji 35. Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD Szczecin (NR 3) po czym klikamy pod naszą pracą na zielony kwadracik (NR 4). Głosowanie trwa do 15 grudnia, zatem jeżeli mógłbym prosić o oddanie głosu na naszą pracę, dzieciaki byłyby wdzięczne. Z góry dziękuję. Im więcej będzie oddanych głosów tym lepiej.

Obrazek

P.S. Do Administracji. Po 15 grudnia temat można usunąć/zamknąć/przenieść. Przyklejenie tematu na czas trwania konkursu mile widziane.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko ---> Urodzony Słupszczanin mieszkający w Szczecinie.
W pracy robię TO, a w domu TO, staram się pomagać IM.
This is my OCCUPATION

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron