Strona 1 z 1

Najgłupsi radni świata

: 23 mar 2012, o 10:38
autor: maciozw
Czy nie sądzicie że mamy w Szczecinie najgłupszych radnych świata? http://www.24kurier.pl/W-Kurierze/Zaglo ... strzezonym. To jakaś choroba. Kto tu będzie chciał pływać? Biedne miasto.

Re: Najgłupsi radni świata

: 23 mar 2012, o 16:11
autor: bronx
I bardzo dobrze, jak chlasz to jedynym właściwym miejscem jest bezpieczne łóżko a nie stery roweru, łódki czy samochodu. I nie to żebym był przeciw chlaniu... :)

A w ogóle to wątek pewnie zaraz zniknie.

Re: Najgłupsi radni świata

: 23 mar 2012, o 16:49
autor: maciozw
Chlanie na leżąco, to musi być ciekawe doświadczenie :shock: Poza tym jest różnica między chlaniem, a piciem. Zasadnicza różnica. Są ludzie, którzy nie chleją, naprawdę. Dziwi mnie ta tolerancja dla bezsensownych zakazów. Na Mazurach nikt na taki idiotyzm nie pozwolił, bo tam żyją z turystyki. A tu nie ma lobby i raczej nie będzie, bo nikt tu nie będzie pływał narażając się na ustawiczne kontrole. Nie czujesz co się dzieje? Zakazy, nakazy, kary. Niedługo będziesz pił piwo wyłącznie na "tajnych kompletach" ale wtedy będzie już za późno. Dlaczego to właśnie tutaj (no i w Ustce) wpadli na ten genialny pomysł? Dlaczego tutaj jest najwięcej w Polsce mandatów z fotoradarów? Tu jest co robić, ale trzeba by się wykazać myśleniem. Oczywiście najprościej jest wprowadzić zakaz. A wiesz ile było dramatycznych zdarzeń spowodowanych przez podpitych żeglarzy? O tym jakoś nikt nie mówi, a od tego chyba powinno się zacząć? Jest za to genialne odkrycie że "Z doświadczeń policji wynika, że najczęściej sytuacje takie mają miejsce w okresach letnich". No super spostrzeżenie, a najwięcej urazów narciarskich jest w zimie. Rany co za bełkot. Nie chciałbym żeby Orwell okazał się prorokiem.

Re: Najgłupsi radni świata

: 31 lip 2013, o 21:20
autor: Charlie11
A ja popieram piłeś? nie jedź/pływaj/lataj....

Re: Najgłupsi radni świata

: 1 sie 2013, o 02:47
autor: maciozw
Charlie11 pisze:A ja popieram piłeś? nie jedź/pływaj/lataj....
Nie chodź/siedź/oddychaj/żyj. Gratulacje

Re: Najgłupsi radni świata

: 25 sty 2014, o 19:33
autor: nuteczzka
Też popieram...

Re: Najgłupsi radni świata

: 15 sty 2015, o 14:32
autor: gwiazdeczka
Heh no niestety. ALe dla pocieszenia podam że to w całej Polsce a nie tylko w Szczecinie...

Re: Najgłupsi radni świata

: 15 sty 2015, o 17:42
autor: kaber
Cóż... i ja popieram takie działania. Moim zdaniem jednak próg wydychanych procentów powinien zostać w tym przypadku podniesiony. Piwko nad/na wodzie smakuje wszak wybornie :)

Re: Najgłupsi radni świata

: 23 sty 2015, o 20:04
autor: shea123
Ja też popieram takie działania ale tak jak mówi mój przedmówca - podnieść ilość % :)

Re: Najgłupsi radni świata

: 30 sty 2015, o 18:47
autor: bamip
Kilka dni temu wdałem się w polemikę z jednym z nowo wybranych radnych na temat "czy Niemcy wybielają się za holokaust". Jakże olbrzymie było moje zdumienie, kiedy zarzucając Niemcom kwestionowanie win za holokaust ów radny oburzył się za stwierdzenie, że Polacy brali udział w najeździe na Czechosłowację w 1968 nazywając określając je jako wypaczenie. Nie chodzi o sam fakt czy stopień patriotyzmu czy też podejście do historii, ale fakt jednoczesnego zarzucania innym wybielania win, przy jednoczesnym wybielaniu swojej nacji świadczy o całkowitym braku zdolności abstrakcyjnego myślenia. Przeraża fakt, że osoba poniekąd na stanowisku tak łatwo daje się sprowokować do powiedzenia absurdu, jednocześnie wykazując brak zdolności tak prostego myślenia. Jak taka osoba może podejmować zdroworozsądkowe decyzje wykazując brak tak elementarnych zdolności analizy faktów.