Symulacja

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Lakonia
Posty: 32
Rejestracja: 31 gru 2009, o 08:44
Lokalizacja: Warsower Str.

Symulacja

Postautor: Lakonia » 13 lip 2010, o 10:56

Już od jakiegoś czasu planuję zrobić kilka fotek a potem (za pozwoleniem właścicieli zdjęć przedwojennych) zrobić pewną symulację.
Mieszkam na Niebuszewie i uwielbiam rejony w moim bliskim sąsiedztwie. Niemiecki Las Arkoński, Dolinę Siedmiu Młynów, Wieżę... Zespół szpitalny dla psychicznie i nerwowo chorych przy Broniewskiego (PAM), Niebuszewo ze strzelnicą i "odbudowaną" cegielnią, Warszewo z cmentarzem, kościołem i słoniem,
Planuję obfotografować te miejsca z budynkami (lub ich pozostałościami) ale fotki zrobić pod tym samym kątem co oryginały i potem zrobić pewnego rodzaju symulację z nałożeniem zdjęć na siebie i wzajemnym ich przenikaniem. Czy ktoś z Was miałby ochotę towarzyszyć mi w tym projekcie?
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Symulacja

Postautor: Piotrek » 13 lip 2010, o 13:30

A czy moze ogladales w Glowna>Artykuly>Przemiany tam mozna znalezc cos takiego jak planujesz zrobic.
Lakonia
Posty: 32
Rejestracja: 31 gru 2009, o 08:44
Lokalizacja: Warsower Str.

Re: Symulacja

Postautor: Lakonia » 13 lip 2010, o 14:41

Tak :) Dokładnie o to mi chodzi. Problem mam tylko taki, że nie odnajdę pewnie sama wszystkich obiektów np. z kompleksu opiekuńczego przy Broniewskiego. Gdyby ktoś się tam wybierał to proszę o informację. Tak samo, jeżeli chodzi o młyny (raczej miejsca gdzie stały) nie wiem, czy wszystkie odnajdę. No oczywiście oprócz jednego :)
Lakonia
Posty: 32
Rejestracja: 31 gru 2009, o 08:44
Lokalizacja: Warsower Str.

Re: Symulacja

Postautor: Lakonia » 14 lip 2010, o 12:43

No dobrze. Mam zamiar stworzyć coś więcej (lub przyczynić się do realizacji planów juz istniejących). Wiem tylko, że sama nie dam rady. Nie mam tyle wiedzy co Wy a poza tym wszystkiego sama nie odnajdę. Jak czytam forum i oglądam zdjęcia te z zagadek to muszę powiedzieć, że jesteście dla mnie prawdziwymi harpaganami :)).
Oprócz w/w przemian chciałabym stworzyć coś na kształt mapki rejonów o których pisałam (Warszewo, Niebuszewo, Las Arkoński) również "nakładanej i przenikającej" ze współczesną. Na mapce występowałyby historyczne miejsca i ich zdjęcia z opisem. Pomysł czy przydatny? Sami oceńcie... Jeżeli ktoś uzna, że to fajne, to zapraszam do współpracy i podwojenia sił, bo samej zajmie mi to chyba z 10 lat :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron