Mamy pierwsze galerie z napisami

Pozostałości po niemieckich szyldach, napisach które chcielibyśmy ocalić przynajmniej na zdjęciach.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Mamy pierwsze galerie z napisami

Postautor: Busol » 10 maja 2004, o 00:38

Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 10 maja 2004, o 15:54

Moim zdaniem te napisy mogłby być odtworzone, jako związek miasta z Niemcami, historii oszukać się nie da, ale takie namiastki mogłyby ładnie wyglądać i cieszyć oko...
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 10 maja 2004, o 21:13

Moim zdaniem niewykonalne ze względów politycznie-narodowościowo-innych. Patrz też "akcja z nazwą ulicy podczas renowacji Wałów Chrobrego"
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 10 maja 2004, o 22:42

Wiem, pamiętam... Moim zdaniem dali d..y, ale takie rzeczy powinny być zachowane jako trwała pamiątka, jak napisałem wcześniej historii się nie zmieni i dlatego kogo by ten Szczecin nie był to warto zachować ku potomnym pamiątki a czasów świetności...
.:konger:.

One life. Live it.
Gość

Postautor: Gość » 15 maja 2004, o 17:47

Czy czytali¶cie ksi±¿kê a'25 z³ dostêpn± w kasach na Zamku: Pomorze poprzez wieki? A od czego my i ci, którzy do nas do³±cz±? Ju¿ w sprawie napisów na Wa³ach podnios³y siê g³osy tych, co nie lubi± fa³szowania historii. Zreszt±, ja mam jeszcze ¶mielsze pomys³y w tej sprawie i kiedy¶ o¶mielê siê takowe zaprezentowaæ - trzeba nam bêdzie zdobyæ jedynie armaty (znacie tê anegdotê z Napoleonem i witaj±cym go burmistrzem...). Czo³a do góry, Mo¶ci Panowie!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron