Giełda staroci w Berlinie

Dyskusje na temat miasta do 26 kwietnia 1945 r.
Awatar użytkownika
maciulka
Posty: 253
Rejestracja: 26 lis 2004, o 14:04
Lokalizacja: Szczecin Śródmieście

Giełda staroci w Berlinie

Postautor: maciulka » 11 wrz 2006, o 11:57

Witam wszystkich po długiej przerwie i mam pytanie, czy ktoś z Sedinowiczów był kiedykolwiek na giełdzie staroci w Berlinie? Nigdy nie było tu o niej słychać, a taka giełda odbywa się przy granicy cyklicznie. Kupuje się kartki z eBaya czy Allegro, a tam stettinskich mnóstwo. Byłam ostatnio na tej giełdzie po raz pierwszy i o dziwo nikogo z Was nie widziałam. Stąd moje pytanie. A może kolekcjonerzy kartek już wyginęli?
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 11 wrz 2006, o 12:53

Nie wyginęli... tylko kartek brakuje.

Jeżeli chodzi Ci o tą organizowaną przez diabelską świtę Polstera&Rutscha und Hagensteina w Mensie na Reinhardstr.(niedaleko U den L) to byłem tam z Bronxem dwie niedziele temu, a sam jeżdżę na nią już od kilku lat...
Swoją drogą tam jeżdżą głównie Ci co mają blisko, zbierają od niedawna lub interesuje ich ilość a nie jakość, o prostym rachunku sumienia względem portfela nie wspominając nawet. Drogo w kij!
Warning i Keller na północy i południu Niemiec - tam to są dopiero kartencje.

Było jeszcze kilku czytelników sedina.pl. Pewno chcą zostać w cieniu toteż, przemilczę loginy.
Awatar użytkownika
sasha
Posty: 105
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:29
Lokalizacja: Stettin/Bismarckstr.
Kontakt:

Postautor: sasha » 11 wrz 2006, o 22:29

a pojechał bym sobie tam i popatrzył co maja na takich giełdach czesto cosik fajnego mozna znaleść :)
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 11 wrz 2006, o 23:02

sasha pisze:a pojechał bym sobie tam i popatrzył co maja na takich giełdach czesto cosik fajnego mozna znaleść :)
Droga wolna.
Awatar użytkownika
sasha
Posty: 105
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:29
Lokalizacja: Stettin/Bismarckstr.
Kontakt:

Postautor: sasha » 12 wrz 2006, o 08:22

wiem wiem aleczasu nima :( i to jest ból

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości