Mosty w Puszczy Bukowej

Awatar użytkownika
Krasiu
Posty: 1196
Rejestracja: 8 lip 2004, o 00:07
Lokalizacja: Hufelandweg

Mosty w Puszczy Bukowej

Postautor: Krasiu » 22 lut 2007, o 13:29

Mam taką informację:
Uroczyste podsumowanie XI edycji konkursu krajoznawczego o nagrodę Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – „Czy znasz swoje miasto, wieś, region?”, odbędzie się 26 lutego br. (poniedziałek) o godz. 11 na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, w sali Anny Jagiellonki.

Ideą konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Pomorza Zachodniego, jego przeszłości i teraźniejszości, pogłębiania wiadomości o miejscu zamieszkania i najbliższej okolicy oraz do dokumentowania poznanych obiektów przy pomocy opisów, fotografii, rysunku, lub innych sposobów. Ma też na celu rozwijanie umiejętności dostrzegania walorów krajoznawczych i kulturowych swojego regionu.

Nagrodzeni:
(...)

W kategorii gimnazjów:
Anna i Piotr Jarmużewscy oraz Kamil Bińczyk – uczniowie Gimnazjum nr 15 w Szczecinie, praca: „Mosty, przepusty i odbudowane źródła na strumieniach i ich dopływach w Puszczy Bukowej” (opiekun: Renata Czachoń).

Myślę, że temat ciekawy, być może tak opracowany, że nadaje się na sedina.pl. Ja niestety w poniedziałek jestem poza Szczecinem. Jeśli ktoś ma wolne może podejść i podpytać nagrodzonych autorów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron