(artykuł) Pomysły na Podzamcze

Awatar użytkownika
wraga
Posty: 1336
Rejestracja: 23 gru 2004, o 13:18
Lokalizacja: najpierw Falkenburg, potem Szczecin - Wussower Str., a teraz Am Bültpohl
Kontakt:

Postautor: wraga » 19 sie 2007, o 08:26

lex pisze:....Nie wiem gdzie można protestować, zeby taki koszmarek nie powstał (tak jak powstał koło Kościoła ), ale wiem że trzeba to robić- i chce to robić. Inaczej po cichu nam coś takiego wybudują, a ja tego mógłym już nie wytrzymać.
np. tutaj
Piotr-Stettin pisze:..... co do podzamcza to całkowicie się zgadzam, ponieważ te projekty są po prostu słabiutkie. Jak ktoś chce się wyżyć to zapraszam:

http://www.ewynajem.pl/podzamcze/p1.php

^^ można skrytykować wszystkie koncepcje
Awatar użytkownika
marpa
Posty: 227
Rejestracja: 23 gru 2004, o 10:52
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marpa » 19 sie 2007, o 09:22

A propos e-wynajmu:
Bobekk from skyscrapercity.com pisze:Wygląda na to, że pan Mariusz Jeznach czyta uważnie opinie które można wysłać o każdym z pięciu projektów. Dostałem od niego odpowiedź. Wydaje się być otwarty na dyskusję o przyszłości podzamcza. Dobrze to wróży na przyszłość.
I o to właśnie chodzi!

Mało tego, każdy z nas może mieć mniejszy lub większy wkład na rzecz forum tudzież Szczecina :) Cieszy też fakt, że są jeszcze ludzie nie reprezentujący bezdyskusyjnych poglądów.

Owocna przyszłość przed nami, a piękny bo piękny Stettin za nami!!!
Awatar użytkownika
elaf
Posty: 450
Rejestracja: 31 mar 2006, o 23:19
Lokalizacja: Hohenzollernstrasse

Postautor: elaf » 19 sie 2007, o 09:51

marpa pisze:A propos e-wynajmu:
Bobekk from skyscrapercity.com pisze:Wygląda na to, że pan Mariusz Jeznach czyta uważnie opinie które można wysłać o każdym z pięciu projektów. Dostałem od niego odpowiedź. Wydaje się być otwarty na dyskusję o przyszłości podzamcza. Dobrze to wróży na przyszłość.
I o to właśnie chodzi!
Owocna przyszłość przed nami, a piękny bo piękny Stettin za nami!!!
Ojej, zabrzmialo to jak haslo ze starej pozolklej ulotki ;)
Awatar użytkownika
marpa
Posty: 227
Rejestracja: 23 gru 2004, o 10:52
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marpa » 19 sie 2007, o 10:38

elaf pisze: Ojej, zabrzmialo to jak haslo ze starej pozolklej ulotki ;)
wszak wszystko jest ulotne :)
Piotr-Stettin from skyscrapercity.com pisze:Chyba trzeba ponownie spuścić bombę na szczecińskie Stare Miasto :mrgreen:
Piotr-Stettin
Posty: 466
Rejestracja: 3 sie 2006, o 20:03

Postautor: Piotr-Stettin » 4 cze 2008, o 21:13

Zdaje się, że w najbliższym czasie czekają nas wykopki archeo,

więcej zdjęć:
http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1766
Załączniki
pod1.jpg
i po krzakach...
i po krzakach...
Awatar użytkownika
MilaRS
Posty: 261
Rejestracja: 27 maja 2008, o 08:53
Lokalizacja: Klęskowo / Hökendorf
Kontakt:

Postautor: MilaRS » 5 cze 2008, o 08:24

Piotr-Stettin pisze:Zdaje się, że w najbliższym czasie czekają nas wykopki archeo
Czasem odnoszę wrażenie, że lepiej byłoby zostawić ruiny fundamentów, niż budować futurystyczne kamienice z pstrokatymi elewacjami. Dla mnie osobiście to, co się dzieje na Starym (nowym) Mieście jest niezrozumiałe.
Piotr-Stettin
Posty: 466
Rejestracja: 3 sie 2006, o 20:03

Postautor: Piotr-Stettin » 17 kwie 2009, o 21:51

Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

Postautor: Leks » 17 kwie 2009, o 22:04

Powiem szczerze, że za Podzamcze to już się tylko czasami modle. Próbowałem napisać artykuł i podać sensowne pomysły na ten temat ale g... z tego wyszło. Oby tylko ten kloc tam nie powstał...
Jest jeszcze szansa, że kiedyś coś na miarę starówki powstanie przy pl Orła Białego - takie moje marzenie... Ale jeszcze dużo wody w Odrze upłynie...

Ale chyba Stare Miasto będziemy oglądać tylko na starych zdjęciach, ew. moich albo niemoich wizualizacjach - może jak powstaną to coś się zmieni... Bo to jest po prostu straszne... I jeszcze to chore ubieranie w durne słówka "nowoczesna wersja starówki z nawiązaniem do historycznej formy zabudowy" itp. doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Myślą, że dadzą na kawałku ściany kafelki o wyglądzie przypominającym cegłe i już obiekt wygląda jak stara kamienica?!...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron