(artykuł) Czerwony Ratusz wypięknieje

Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

(artykuł) Czerwony Ratusz wypięknieje

Postautor: Incognito » 27 lut 2007, o 10:44

To piękny budynek, cieszę się, że ktoś chce go odświeżyć :) Nie wiem jak będzie się prezentowała tylko jedna ściana odnowiona, ale od czegoś trzeba zacząć. Liczę na podreperowanie przyratuszowej zieleni, a najlepiej by było gdyby jeszcze zlikwidowali tą budę z piwem na rogu, bo jakoś nie wyobrażam sobie odremontowanego placu Tobruckiego z tą ostoją pijaczków.
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
Awatar użytkownika
SCDoctor
Posty: 21
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 09:05
Lokalizacja: STETTIN - FINKENWALDE

(artykuł) Czerwony Ratusz wypięknieje

Postautor: SCDoctor » 27 lut 2007, o 11:18

super !! A i dobrze ze City Hall z tamtąd się wyniesie. Jeszcze Alter Ego powinni zamknąć. A z całości można by jakieś muzeum starego Stettina zrobić.
No, a tą budę to w pierwszej kolejności w powietrze wysadzić :D !!
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 27 lut 2007, o 14:34

A i dobrze ze City Hall z tamtąd się wyniesie. Jeszcze Alter Ego powinni zamknąć
No nie wiem co by w tym miało być dobrego :? .
Pozamykać wszystkie miejsce gdzie może młodzież się wybrać. Dla mnie ten klub i tak jest za spokojny ale ma klimat (związany m.inn. właśnie z miejscem gdzie istnieje) ale bym go nie zamykał. Pewnie ktoś ma oko na tak dobrze położone miejsce i raczej nie jest to muzeum. Wystarczy że zamknęli już ex.Trans/Adrenaline/Hipnoze. No ale wchodze już na OT. Miasto ma żyć a nie zamienić się w skansen.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 27 lut 2007, o 14:49

Aygon pisze:
A i dobrze ze City Hall z tamtąd się wyniesie. Jeszcze Alter Ego powinni zamknąć
No nie wiem co by w tym miało być dobrego :? .
Pozamykać wszystkie miejsce gdzie może młodzież się wybrać. Dla mnie ten klub i tak jest za spokojny ale ma klimat (związany m.inn. właśnie z miejscem gdzie istnieje) ale bym go nie zamykał. Pewnie ktoś ma oko na tak dobrze położone miejsce i raczej nie jest to muzeum. Wystarczy że zamknęli już ex.Trans/Adrenaline/Hipnoze. No ale wchodze już na OT. Miasto ma żyć a nie zamienić się w skansen.
No to teraz poprosze odniesienie do historii :)
Awatar użytkownika
BartekS
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2005, o 14:35

Postautor: BartekS » 27 lut 2007, o 18:12

dokładni pozamykajmy wszystkie lokale, gdzie szerzy sie alkoholizm młodzieży, nocą powinno sie spać a nie imprezować, a jak sie komuś nie podoba to do Dublina, co nie



Więc zamknijmy ostatnie lokale gdzie żeby wejść nie musisz przyjechać BMW
Załączniki
city hall.jpg
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 27 lut 2007, o 18:22

Przecież Bußol prosił. To nie jest wątek o City Hall.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
BartekS
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2005, o 14:35

Postautor: BartekS » 27 lut 2007, o 20:56

oki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron