(artykuł) Ikony Szczecina

Awatar użytkownika
SCDoctor
Posty: 21
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 09:05
Lokalizacja: STETTIN - FINKENWALDE

(artykuł) Ikony Szczecina

Postautor: SCDoctor » 23 lut 2007, o 14:48

11.Puszcza Bukowa .. niegdyś pełna atrakcji i tętniąca życiem ... Dziś też jest w niej życie .. ale co to za życie .. może kiedyś uda zebrać sie grupę osób posiadających kapitał i krok po kroku odbóduje restauracje, wieżę widokową i raz na zawsze zaprowadzi sie porządek na "polanach" gdzie co sezon "debilizm" bierze górę nad cywilizowanym zachowaniem i doprowadza wszystko do ruiny :/
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykuł) Ikony Szczecina

Postautor: Słoń_77 » 23 lut 2007, o 23:18

SCDoctor pisze:11.Puszcza Bukowa .. niegdyś pełna atrakcji i tętniąca życiem ... Dziś też jest w niej życie .. ale co to za życie .. może kiedyś uda zebrać sie grupę osób posiadających kapitał i krok po kroku odbóduje restauracje, wieżę widokową i raz na zawsze zaprowadzi sie porządek na "polanach" gdzie co sezon "debilizm" bierze górę nad cywilizowanym zachowaniem i doprowadza wszystko do ruiny :/
Wiesz czym różni się pesymista od optymisty: Pesymista mówi: jest źle, Optymista: będzie gorzej. :shock:
Motylem byłem lecz utyłem :P POLAK
slazmi
Posty: 132
Rejestracja: 25 sty 2007, o 20:19
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: slazmi » 23 lut 2007, o 23:37

Żeby nie było wątpliwości PESYMISTA to dobrze poinformowany OPTYMISTA :D
Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

(artykuł) Ikony Szczecina

Postautor: Incognito » 24 lut 2007, o 10:48

@SCDoctor
Gdy przeczytałem o odbudowie restauracji od razu pomyślałem od restauracji przy Rusałce i odbudowie atrakcji parku Kasprowicza. Odbudowa restauracji to poważniejsze zadanie, ale z mostkiem nie było by chyba aż takiego problemu. Do Parku Kasprowicza przychodzi jednak więcej ludzi, dojazd jest łatwiejszy i łatwiej byłoby go upilnować.
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
pivaria
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:05
Lokalizacja: Lortzingstrasse

(artykuł) Ikony Szczecina

Postautor: pivaria » 4 cze 2007, o 10:48

Dodał bym jeszcze: FILIPINKI oraz "KASKADA".
owca
Posty: 133
Rejestracja: 7 paź 2005, o 00:44
Lokalizacja: stettin-boelckestr.

Postautor: owca » 4 cze 2007, o 16:48

Quistorpturm oczywiscie. a jezeli mowa o Rusalce to fajnie by bylo gdyby w sezonie turystycznym chociaz tak jak dawni Szczecinianie mozna by po niej lodka posmigac. dla mnie to bylaby bomba. a domki na mostku? rozebrano po wojnie chyba? wie ktos cos bardziej na ten temat? bo cos mi sie tak obilo kiedys...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron