(artykuł) Zamkowe ogrody

Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

(artykuł) Zamkowe ogrody

Postautor: Incognito » 13 sty 2007, o 12:43

700 tysięcy euro? Przecież sadzonki kwiatów kosztują kilka złotych, iglaki kilkadziesiąt, a teren przy zamku to nie boisko piłkarskie. Robocizna i skucie chodnika jest takie drogie?
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
KlemensII
Posty: 290
Rejestracja: 6 mar 2005, o 08:17

ZAMKOWE OGRODY

Postautor: KlemensII » 13 sty 2007, o 13:49

Istotnie suma jest bajońska,ale o ile Pan Konrad Szulc jest synem znanego mi osobiście Mariana Szulca /wicedyrektora Spółdzielni Mleczarskiej w Szczecinie -biura na Wojska Polskiego niedaleko drukarni/, to można mu wierzyć.Marian Szulc był porządnym facetem i dotrzymywał słowa.O ile "jabłko padło niedaleko jabłoni", to nie jest to przekręt i taka jest cena tego upiększania.Może to nie Belveder we Wiedniu czy też inne pałace Francyszka Józefa ,a tylko nasz zameczek ,ale myślę ,że będzie pięknie.

p.s. A tak przy okazji.To czy aby reklamowanie tego" instytutu polskiej nienawiści" w Sedinie nie jest niepotrzebnym wplątywaniem się kochany Busolku w politykę.Kiedyś mówiłeś tak o zbiorach z ośrodka telewizyjnego w Szczecinie. To tylko tak na marginesie.
Powodzenia Klemens.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ZAMKOWE OGRODY

Postautor: Busol » 13 sty 2007, o 19:41

KlemensII pisze:p.s. A tak przy okazji.To czy aby reklamowanie tego" instytutu polskiej nienawiści" w Sedinie nie jest niepotrzebnym wplątywaniem się kochany Busolku w politykę.Kiedyś mówiłeś tak o zbiorach z ośrodka telewizyjnego w Szczecinie. To tylko tak na marginesie.
Powodzenia Klemens.
Dzieki za czujność. Poproszono nas o patronat i sie zgodzilismy. Jest kilka takich tematów ze chcac nie chcąc zabranie sie za nie wielu osobom bedzie sie kojarzylo z polityką a innej grupie nie.

Poza tym chcialbym miec udzial w zmienianiu takiego podejscia do sprawy. Jesli chodzi o upolitycznienie. - czuwam

A jesli chodzi o zbiory TVP to nie pamietam - przypomnij mi prosze na priv.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Re: ZAMKOWE OGRODY

Postautor: Torney » 15 sty 2007, o 09:25

KlemensII pisze:czy aby reklamowanie tego" instytutu polskiej nienawiści" w Sedinie nie jest niepotrzebnym wplątywaniem się kochany Busolku w politykę.
<głaszcze>
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Re: ZAMKOWE OGRODY

Postautor: Bachinstitut » 15 sty 2007, o 13:50

Torney pisze:
KlemensII pisze:czy aby reklamowanie tego" instytutu polskiej nienawiści" w Sedinie nie jest niepotrzebnym wplątywaniem się kochany Busolku w politykę.
<głaszcze>
Klemens II:
<nie rozumie>
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
Ralf747
Posty: 533
Rejestracja: 24 lut 2006, o 16:40
Lokalizacja: Stettin Scheune Stövener Allee

Re: ZAMKOWE OGRODY

Postautor: Ralf747 » 15 sty 2007, o 16:32

KlemensII pisze:O ile "jabłko padło niedaleko jabłoni", to nie jest to przekręt i taka jest cena tego upiększania.Może to nie Belveder we Wiedniu czy też inne pałace Francyszka Józefa ,a tylko nasz zameczek ,ale myślę ,że będzie pięknie.
A ja się tak zastanawiam, że będzie to piękne bo to na pewno (w końcu zamek nam "wyładniał" przez ostatni okres czasu, a i Polacy odbudowali go po wojnie w lepszym stylu w stosunku do jego wyglądu za czasów Stettina więc te ogrody muszą być piękne ale.....Ile to wytrzyma w naszej polskiej rzeczywistości. Na pewną znajdą się "entuzjaści ogrodnictwa", którzy będą chcieli bądź przekopać trawnik bądź zbadać korzenie kwiatów i sposób ich zasadzenia. No i nie zapominajmy również o miłośnikach czworonogów, którzy zyskają nowy wybieg dla swoich milusińskich.
Awatar użytkownika
Incognito
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 17:59

(artykuł) Zamkowe ogrody

Postautor: Incognito » 15 sty 2007, o 17:30

Zamek zatrudni snajpera, który z zamkowej wieży będzie eliminował obiekty czworonożne i cudzoroślinolubne ;) Rzeczywiście ogród może zostać zniszczony, no ale trzeba spróbować, inaczej dojdzie do sytuacji jak w biednych afrykańskich krajach, gdzie nie ma rolników, bo jak tylko ktoś coś wyhoduje, to od razu mu ukradną i przejedzą... Miejmy nadzieję, że będzie dobrze.
[url=http://browsehappy.pl/]Jeśli jesteś użytkownikiem Internet Explorera koniecznie kliknij ten link.[/url] Uczyń życie setek webdesignerów łatwiejszym.
Awatar użytkownika
Ralf747
Posty: 533
Rejestracja: 24 lut 2006, o 16:40
Lokalizacja: Stettin Scheune Stövener Allee

Postautor: Ralf747 » 15 sty 2007, o 17:52

A to by nie był nawet taki zły pomysł z tym snajperem :P Gdydyby strzelał z gumowych kul mogłoby się to nawet opłacić. Zniechęcony takim potraktowaniem hobbysta mógłby zmienić postępowanie no albo w skrajnych przypadkach zestrzelić snajpere. Ale dobra dość tego science fiction rodem z amerykańskich filmów o czarnoskórych chłopcach z Bronxu :P
Fakt zawsze warto spróbować i ja osobiście bardzo się ciesze, że taki ogród powstanie bo zamek możne zmienić się wtedy w na prawdę urokliwe miejsce chętnie odwiedzane przez turystów jak i samych szczecinian. I na prawdę należą się wielkie brawa za takie postępowanie :)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 15 sty 2007, o 19:48

Ralf747 pisze:czarnoskórych chłopcach z Bronxu :P
Chciales napisac: czarnoskórych chłopcach z Bronxem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

(artykuł) Zamkowe ogrody

Postautor: Lazi » 15 sty 2007, o 20:40

Byłem na zamku w Książu i jeśli faktycznie będzie tak jak tam to już mi dech zapiera :-). Oczami wyobraźni już widzę te żywopłoty przycięte w bajeczne kształty :-D, a na parapetach w donicach czerwone kwiatki ;-)
Awatar użytkownika
stettiner
Posty: 387
Rejestracja: 19 gru 2004, o 14:56
Lokalizacja: Stettin,

(artykuł) Zamkowe ogrody

Postautor: stettiner » 3 sie 2009, o 19:37

gdzie ten ogrod?
You can kiss me. I'm Straight Edge ! sXe.

TWH TS
Piotr-Stettin
Posty: 466
Rejestracja: 3 sie 2006, o 20:03

Re: (artykuł) Zamkowe ogrody

Postautor: Piotr-Stettin » 3 sie 2009, o 23:59

stettiner pisze:gdzie ten ogrod?
Pewnie gdzieś na papierze :)
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykuł) Zamkowe ogrody

Postautor: Słoń_77 » 4 sie 2009, o 22:30

Piotr-Stettin pisze:
stettiner pisze:gdzie ten ogrod?
Pewnie gdzieś na papierze :)
A kasa w kieszeni ???? :shock: 8) :?:
Motylem byłem lecz utyłem :P POLAK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości