(artykuł) Szczecin we wtorek (21 XI 2006) – PAMIĘTAĆ

Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

(artykuł) Szczecin we wtorek (21 XI 2006) – PAMIĘTAĆ

Postautor: Jan_Krzysztof » 21 lis 2006, o 19:59

Przypominałem, ale w wątku z zeszłego tygodnia.

Poprawiam się.

Co woti nam powie?
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Re: (artykuł) Szczecin we wtorek (21 XI 2006) – P

Postautor: Bartosz » 21 lis 2006, o 20:11

Jan_Krzysztof pisze:Co woti nam powie?
Pamiętać Szczecin ;).
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Postautor: Jan_Krzysztof » 21 lis 2006, o 20:35

Woti mało, Cecylia jak zwykle słowotok.
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 21 lis 2006, o 21:51

Hmmmmmm Muszę podziękować za ciekawe komentarze. Sa bardzo pomocne.
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Postautor: Jan_Krzysztof » 21 lis 2006, o 22:32

Woti, końcówka w wydaniu mężczyzny. :wink:

Pod koniec audycji zerwał mi się internet. Musiałem przeskoczyć do radioodbiornika. Tu już więcej miał do powiedzenia woti.

Nie ustawaj w propagowaniu "Pamiętać Szczecin".

Bez wazelinki
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 22 lis 2006, o 12:23

Mężczyzną jestem nawet gdy Pań brak w pobliżu. To jakaś biologiczna przypadłość i chwalić nie ma czego.
O wiele bardziej byłbym zadowolony, gdyby ktoś jeszcze, oprócz Arka i mnie, był w tym portalu CZYNNIE zainteresowany poszukiwaniami historii Szczecina po 1945, a nie tylko wspominaniem, co tu się zniszczyło po wojnie (jakby wczesniej nie było zmian i sam tylko pozytywny rozwój, zadnych negatywnych zdarzeń...).
Niezależnie od tego nadal poszukuję chętnych do pracy przy organizacji PAMIĘTAĆ SZCZECIN (który nie tylko o powojennej historii chce być). Co będzie, jak mnie nagle diabli wezmą? Sedinowy konkurs padnie w połowie i kilkoro dzieciaków (także tych najstarszych dzieci Szczeina) zostanie na lodzie. :(
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Postautor: kgirl » 22 lis 2006, o 12:33

woti pisze:O wiele bardziej byłbym zadowolony, gdyby ktoś jeszcze, oprócz Arka i mnie, był w tym portalu CZYNNIE zainteresowany poszukiwaniami historii Szczecina po 1945, a nie tylko wspominaniem
Żeby to udowodnić trzeba brać udział w przygotowaniu konkursu? Z całym szacunkiem woti, jesteś niesprawiedliwy.
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 22 lis 2006, o 12:44

kgirl pisze: Żeby to udowodnić trzeba brać udział w przygotowaniu konkursu? Z całym szacunkiem woti, jesteś niesprawiedliwy.
A, bo nie chce mi się :evil:
Samotność mi doskwiera :roll:
Awatar użytkownika
marpa
Posty: 227
Rejestracja: 23 gru 2004, o 10:52
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marpa » 22 lis 2006, o 15:02

woti pisze: O wiele bardziej byłbym zadowolony, gdyby ktoś jeszcze, oprócz Arka i mnie, był w tym portalu CZYNNIE zainteresowany poszukiwaniami historii Szczecina po 1945, a nie tylko wspominaniem, co tu się zniszczyło po wojnie (jakby wczesniej nie było zmian i sam tylko pozytywny rozwój, zadnych negatywnych zdarzeń...).
Właśnie nie kto inny, jak Ty, wiesz najlepiej, że ja miałem swój mały wkład. A, że wyszło, jak wyszło... OT życie.

Nie uskarżam się, tylko zauważam.
PM - woti pisze:Widziałeś o Zarembie? To niestety nie to, co miało być, ale dzięki Twojej inspiracji powstało.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2006, o 15:09 przez marpa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 22 lis 2006, o 15:09

woti pisze:Mężczyzną jestem nawet gdy Pań brak w pobliżu. To jakaś biologiczna przypadłość i chwalić nie ma czego.
O wiele bardziej byłbym zadowolony, gdyby ktoś jeszcze, oprócz Arka i mnie, był w tym portalu CZYNNIE zainteresowany poszukiwaniami historii Szczecina po 1945, a nie tylko wspominaniem, co tu się zniszczyło po wojnie (jakby wczesniej nie było zmian i sam tylko pozytywny rozwój, zadnych negatywnych zdarzeń...).
Niezależnie od tego nadal poszukuję chętnych do pracy przy organizacji PAMIĘTAĆ SZCZECIN (który nie tylko o powojennej historii chce być). Co będzie, jak mnie nagle diabli wezmą? Sedinowy konkurs padnie w połowie i kilkoro dzieciaków (także tych najstarszych dzieci Szczeina) zostanie na lodzie. :(
Woti ! Spokojnie. jest wiele osob ktre sie tym zajmują a nie biora udziału w konkursie. Patrz MariuszSamek, Niewdziosek, Gryf itd.

Ja miedzy innymi dlatego mysle nad pozenieneim tych konkursow aby cala kwestie organizacji zostawic np. kiaznicy zebysmy my mogli zajac sie spisywaniem i publikowaniem bo inaczej kiedys mi sie wykonczysz...
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 22 lis 2006, o 20:56

1/ O różnych rzeczach gadamy - ja wyłącznie o próbach aktywizacji młodzieży "niesedinowej" na interesujace nas tematy, w czym PAMIĘTAC SZCZECIN ma pomagać. Pamięć mam taką, że pamiętam, kto brałĸ udział w pewnych poczynaniach, przynajmniej na początku, chocby na terenie Muzeum Narodowego. Stękam, gdyż brak ciagłości - żal tych, którzy wyjechali, ale następców brak. Żal mi też, że wymienieni przez Ciebie koledzy, interesując się i publikujac artykuły/posty - nie chcą (nie mogą?) pomóc w "pracy organicznej z młodzieżą". Dotyczy to zresztą nie tylko "nowego Szczecina" - wszak konkurs proponuje pełne spektrum dziejowe.
Pamiętam też miło i wdzięczny jestem, że ostatnio jeden z "naszych" podesłał mi bazę adresów mailowych szkół, co znakomicie ułatwiło mi wysyłanie maili do tychże. Nie podaję nawet nicka, bo nie upoważnił mnie do tego. Przede wszystkim o takiej pomocy myślałem, bo właśnie z propagowaniem konkursu (a więc posrednio tez sedina.pl) jest największy problem. Drugim podobnym jest pozyskiwanie sponsorów (nagrody). Na razie robiłem i robię to wyłącznie samojeden, a przecież 3 osoby mogłyby zrobic 3 x wiecej i na dodatek mieć nowe, lepsze od wyłacznie moich, pomysły. Pozostaje też kwestia "dziedziczenia" - a jeśli w grudniu wyjade na pół roku bez możliwości kontaktu choćby internetowego - to co? Zastępca/następca byłby więc mile widziany.

2/ O możliwościach "ożenków" i przekazania nie będe dyskutował na forum. To nie jest dobre miejsce na komentarze w takich sprawach. Dla jasności moge jedynie powiedzieć, że:
a/ jeśli przedstawiciela sedina.pl nie będzie wśród organizatorów - nie wierzę w to, że "plon" ukaże się tu;
b/ z moich obserwacji wynika, konkurs STK "Dzieje Szczecinskich Rodzin XXw." w całości "wisi" organizacyjnie (i nie tylko) na jednej osobie - Pani Urszuli Rosłaniec. To ona "spina" całość. Nie ujmuje to w niczym pracy jury i kilku innych osób (darczyńców), ale zastanawiam się, co będzie, jeśli pani Urszula nie będzie mogła...
3/ STK nie korzysta z internetu i mało kto z tam dzialających z komputera. Ciekaw jestem, jak to "pożenić" bez naszej, internautów, aktywności?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 22 lis 2006, o 21:59

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykuł) Szczecin we wtorek (21 XI 2006) – PAMIĘTAĆ

Postautor: Busol » 12 gru 2006, o 22:53

A to radiowa reklama konkursu w PR Szczecin:

http://sedina.pl/modules.php?op=modload ... it&lid=149

Przyznam ze jestem mile zaskoczony
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

cron