(artykuł) Szczecin-Klęskowo już w sprzedaży

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

(artykuł) Szczecin-Klęskowo już w sprzedaży

Postautor: Gambit » 7 kwie 2006, o 09:33

Marek, a co ty zrobisz jak zabraknie ci już dzielnic w Szczecinie do opisywania? ;) Naprawdę polecam. Kolejna, ważna cegiełka w fundamencie naszej wiedzy o mieście.
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Berg
Posty: 15
Rejestracja: 26 lis 2005, o 09:43

Re: (artykuł) Szczecin-Klęskowo już w sprzedaży

Postautor: Berg » 7 kwie 2006, o 14:00

Gambit pisze:Marek, a co ty zrobisz jak zabraknie ci już dzielnic w Szczecinie do opisywania? ;) Naprawdę polecam. Kolejna, ważna cegiełka w fundamencie naszej wiedzy o mieście.
Książka od dawna oczekiwana, a co będzie następne? Uszanowanie!
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Re: (artykuł) Szczecin-Klęskowo już w sprzedaży

Postautor: DJ » 7 kwie 2006, o 18:08

Gambit pisze:Marek, a co ty zrobisz jak zabraknie ci już dzielnic w Szczecinie do opisywania? ;) Naprawdę polecam. Kolejna, ważna cegiełka w fundamencie naszej wiedzy o mieście.
Już ty się o mnie nie martw, jak mi zbraknie dzielnic wezmę się za pisanie : "Z pamiętników dzielnicowego..." :) To dopiero będzie bestseller!
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Re: (artykuł) Szczecin-Klęskowo już w sprzedaży

Postautor: DJ » 7 kwie 2006, o 18:11

Berg pisze:
Gambit pisze:Marek, a co ty zrobisz jak zabraknie ci już dzielnic w Szczecinie do opisywania? ;) Naprawdę polecam. Kolejna, ważna cegiełka w fundamencie naszej wiedzy o mieście.
Książka od dawna oczekiwana, a co będzie następne? Uszanowanie!
Następne będą Gumieńce, ale muszę jeszcze nad tym posiedzieć. Wstępnie książka ukaże się latem.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 7 kwie 2006, o 19:38

Ja już mam w swoich zbiorach książkę o Klęskowie :wink:

Mimo, że dla mnie prawobrzeże jest jeszcze wielką tajemnicą z zainteresowaniem przeczytałam już całą. Jak dla mnie bardzo ciekawie opisana. No i niezastapione są zdjęcia porównujące jak wyglądała dzielnica kiedyś i dzisiaj.

Marek czekamy na następną.
Pozdrawiam
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 7 kwie 2006, o 20:01

Gdyby nie te zdjęcia... a zresztą...
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 7 kwie 2006, o 21:43

Finki pisze:Gdyby nie te zdjęcia... a zresztą...
Finki nie bądź sceptyczny :) Jest tam kilka których nawet ty jeszcze nie widziałeś...
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 7 kwie 2006, o 21:48

DJ pisze: Finki nie bądź sceptyczny :) Jest tam kilka których nawet ty jeszcze nie widziałeś...
DJ, a byłaby taka szansa, że gdy już obskoczysz wszystkie dzielnice Szczecina i prawobrzeże, to zajmiesz się Starym Miastem, bym i ja mógł się podelektować jakimiś takim fotkami, których dotychczas nie widziałem?
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 7 kwie 2006, o 22:07

Jak zobaczę Chrobrego na wozie wyładowanym kapustą z pól i poletek Hokendorfu udającego się na jakiś głośny wiec na swoje Wały to (być może) mój "sceptyzm" zamieni się w hurraoptymizm.
Jest umiarkowanie :wink:
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 7 kwie 2006, o 22:25

Finki pisze:Jak zobaczę Chrobrego na wozie wyładowanym kapustą z pól i poletek Hokendorfu udającego się na jakiś głośny wiec na swoje Wały to (być może) mój "sceptyzm" zamieni się w hurraoptymizm.
Jest umiarkowanie :wink:
Finki, ty jesteś taki marudny, jak... bocian!
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 7 kwie 2006, o 23:01

Bachinstitut pisze:
DJ pisze: Finki nie bądź sceptyczny :) Jest tam kilka których nawet ty jeszcze nie widziałeś...
DJ, a byłaby taka szansa, że gdy już obskoczysz wszystkie dzielnice Szczecina i prawobrzeże, to zajmiesz się Starym Miastem, bym i ja mógł się podelektować jakimiś takim fotkami, których dotychczas nie widziałem?
Bach, jeżeli chodzi o ciebie to będzie bardzo trudne, ale postaram się sprostać wyzwaniu... :)
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 8 kwie 2006, o 02:18

Foty fajne i niektóre rrr bo to prywatne zdjęcia. Marek, a mieli ich kruger & spółka wiecej co się nie zmieściły??
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 8 kwie 2006, o 02:29

Iwonka pisze:Mimo, że dla mnie prawobrzeże jest jeszcze wielką tajemnicą
Nie ma problemu, ekipa secesyjna słży pomocę w teorii i w naturze :wink:
To do następnej wycieczki, tym razem pogode zamawiamy z wyprzedzeniem.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 8 kwie 2006, o 09:56

Aygon pisze:Foty fajne i niektóre rrr bo to prywatne zdjęcia. Marek, a mieli ich kruger & spółka wiecej co się nie zmieściły??
Znajdzie się jeszcze kilka ujęć... :) Nawet nie wszystko dałem radę sfotografować podczas pobutu w Niemczech. Kopiowałem jedynie te fotografie, które byłyby uzupełnieniem do tekstu.
Awatar użytkownika
ratownik202
Posty: 38
Rejestracja: 18 maja 2005, o 15:54
Lokalizacja: Szczecin,śródmieście
Kontakt:

Postautor: ratownik202 » 8 kwie 2006, o 10:04

na wstepie witam i pytam gdzie zakupiliscie tą ksiązke i za jakom cene ,wczoraj wysruszyłem w poszukiwania tej ksiazki i niemogłem jej namiezyc prosze powiedcie gdzie ja zakupiliscie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości