(artykuł) Likwidacja Arterii Nadodrzańskiej?

Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 6 sty 2006, o 18:20

Spór o Dagome iudex jest stary jak świat. Schinesghe to najprawdpodobniej Gniezno.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 6 sty 2006, o 19:45

Ech, to kiedy idziemy kopać ten dół. No ktoś musi zacząć, bo tu Wszyscy zgodnie z narodowym zwyczajem przelewają z próżnego w puste :wink: czyli gawędzą bo gdyby naprzykład Boguś zawołał :!: Polanie choćta i nie trza pałacić daniny przez naść roków. :D To było by tu Stettinum Polonais i wszystkie te wywody byłyby o kant. :D
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 sty 2006, o 22:45

Słoń a ja mam propozycje - zamiast wielu pomyslow z rekawa mozesz zaczniejsz od maciupenkiej ale jednej i takiej ktora jestes w stanie zrealizowac rzeczy ????

BO moj pomysl to specjalnie przystosowane sterowce ktore beda zamochody przewozily NAD zamknietym odcinkiem po obu stronach zostana zbudowane specjalne stacje dla sterowców oraz windy przenoszace pojazdy na sterowce...

mam wiele takich super pomyslow i moge sypac jak z rekawa....
Awatar użytkownika
hehenio
Posty: 1472
Rejestracja: 21 maja 2005, o 23:23
Lokalizacja: Bartnicza

Postautor: hehenio » 6 sty 2006, o 23:31

Mnie się marzy wielka i kosztowna Narodowa Akcja Odbudowy Buławy Kondotiera Colleoniego.
Mamy odzyskany po latach niewoli we Wszawej Mazowieckiej pomnik.
Przerobiliśmy plac, by prezentował się godnie.
A zabrakło paru złotych na metr pałki, którą tenże winien dzierżyć w prawicy.
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 7 sty 2006, o 00:14

Busol pisze:Słoń a ja mam propozycje - zamiast wielu pomyslow z rekawa mozesz zaczniejsz od maciupenkiej ale jednej i takiej ktora jestes w stanie zrealizowac rzeczy ????

BO moj pomysl to specjalnie przystosowane sterowce ktore beda zamochody przewozily NAD zamknietym odcinkiem po obu stronach zostana zbudowane specjalne stacje dla sterowców oraz windy przenoszace pojazdy na sterowce...

mam wiele takich super pomyslow i moge sypac jak z rekawa....
Ty sobie wyobrażasz jakie łapówy będą barały załogi za przewozy pozakolejnością, a co ze SP albo Pogotowiem bo Policja to se założy dopalacze. :lol:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron