(artykuł) Remont zabytkowej fontanny zakończony

Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

(artykuł) Remont zabytkowej fontanny zakończony

Postautor: Torney » 18 paź 2005, o 01:40

Nie wiem jak Was, ale mnie pomysł z kopią setnie rozbawił. Muszę kiedyś kupić Pani Konserwator różyczkę w podzięce za te godziny radości w czasie czytania Jej marzeń i pomysłów.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Re: (artykuł) Remont zabytkowej fontanny zakończony

Postautor: Bartosz » 18 paź 2005, o 07:51

Torney pisze:Nie wiem jak Was, ale mnie pomysł z kopią setnie rozbawił. Muszę kiedyś kupić Pani Konserwator różyczkę w podzięce za te godziny radości w czasie czytania Jej marzeń i pomysłów.
Kosmos też niszczeje...
Awatar użytkownika
MariuszSamek
Posty: 1237
Rejestracja: 28 paź 2004, o 22:58
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykuł) Remont zabytkowej fontanny zakończony

Postautor: MariuszSamek » 18 paź 2005, o 07:58

Torney pisze:Nie wiem jak Was, ale mnie pomysł z kopią setnie rozbawił.
Najlepsze są ponoć plastykowe - nie niszczeją, farba wandali się ich nie ima, można zrobić np. w różowym kolorze.
Jako nastepne proponuje Bramy Portową i Królewską. Odlew zamówimy w spółdzielni pracy "Plastex". Może pojedziemy z produkcją seryjną i każde miasteczko w okolicy też dostanie po kopii. W końcu produkcja taśmowa jest tańsza.
quistorp
Posty: 423
Rejestracja: 10 cze 2004, o 22:09

(artykuł) Remont zabytkowej fontanny zakończony

Postautor: quistorp » 18 paź 2005, o 12:11

A co by powiedzieć na pomysł przeniesienia katedry na II piętro Muzeum Narodowego przy Wałach Chrobrego? Tez niszczeje! Znam doświadczoną zaprzyjaźnioną firmę do wykonywania atrap z plastiku. Nawet są niedrodzy. Kochanej naszej pani konserwator przypomnę autentyczny dowcip z czasów nieboszczki k....y.
Na prośby dyrektora Zrządu Portu, że na wzrastające potrzeby przeładunkowe jest za nała linia brzegowa nabrzeży portowych , że potrzeba więcej pieniędzy.
Sekretarz z KC ds ekonomiczno gospodarczych z Warszawy zaproponował cumować statki dziobami do key. Czyżbyśny wrócili do starych.. dobrych....czasów . Nie odpowiadało sie za słowa?. Co na to rzecznik Urzędu Miejskiego? Quistorp.
Awatar użytkownika
sacek
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2004, o 13:25
Lokalizacja: w sercu ciągle Szczecin

(artykuł) Remont zabytkowej fontanny zakończony

Postautor: sacek » 18 paź 2005, o 17:18

Tia, wracją stare ˝dobre˝ czasy (może by tak zbużyć Teatr Miejski, by mieć widok na Odrę)
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykuł) Remont zabytkowej fontanny zakończony

Postautor: Piotrek » 18 paź 2005, o 21:20

Torney pisze:Nie wiem jak Was, ale mnie pomysł z kopią setnie rozbawił. Muszę kiedyś kupić Pani Konserwator różyczkę ... .
Proponuję kupić od razu kopię różyczki. Pani Konserwator powinna być baaardzo zadowolona :lol:
Awatar użytkownika
tomdocent
Posty: 118
Rejestracja: 11 kwie 2005, o 22:07
Lokalizacja: Zabelsdorf - Hamburger Str.

(artykuł) Remont zabytkowej fontanny zakończony

Postautor: tomdocent » 21 paź 2005, o 23:35

Oj dekielek do wymiany a może kopię dekielka ulepszoną na główkę założyć wpomnianej pani??

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości