(artykuł) Likwidacja sali ślubów USC na Pogodnie

Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 1556
Rejestracja: 11 maja 2004, o 18:00

(artykuł) Likwidacja sali ślubów USC na Pogodnie

Postautor: Sławek » 1 lip 2005, o 00:26

Nic nie rozumiem...
1. "Na tysiąc ślubów, które rocznie odbywają się w Szczecinie, tylko ok. 200 było zawieranych na Pogodnie". Tylko? To chyba sporo.
2. "Czasem po prostu nie było już wolnego terminu na Zamku". To co będzie teraz? :-)
3. "Po likwidacji USC na Pogodnie w Szczecinie pozostaną dwie sale ślubów ... ... to w zupełności wystarczy". No raz mówią że czasem nie było wolnego terminu w zamku, a raz że po likwidacji wystarczy?

A w ogóle to brałem tam ślub :-)
Pozdrawiam - Sławek
Erich-Falkenwaldergesellschaft
-------------------------------------
GG 1424935
Awatar użytkownika
ano69
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2004, o 12:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykuł) Likwidacja sali ślubów USC na Pogodnie

Postautor: ano69 » 12 lip 2005, o 10:49

I ja mam miłe wspomnienia z tej sali ślubów na Pogodnie. Raz poszedłem jako gość ze swoją narzeczoną "Sorboną" ( naprawdę ma na imię Krystyna) i pomylono nas z parą młodą, która miała dopiero co przyjść na ceremonię. Nowe wypiera stare. Ciekawe co tu będzie teraz po remoncie?
Awatar użytkownika
maciulka
Posty: 253
Rejestracja: 26 lis 2004, o 14:04
Lokalizacja: Szczecin Śródmieście

Postautor: maciulka » 12 lip 2005, o 13:39

Dla mnie osobiście ta sala ślubów jest jakaś taka "niepełna" - to miejsce w ogóle nie wygląda na "pałac ślubów". Byłam tam dwa razy na ślubach znajomych i nie stwierdziłam tej uroczystej, podniosłej atmosfery, jaka powinna towarzyszyć temu wydarzeniu. W LATACH 70-TYCH BYŁY W SZCZECINIE JESZCZE INNE SALE ŚLUBÓW. Też je zlikwidowano. A biorąc pod uwagę malejącą liczbę zawieranych małżeństw...

Przykro mi Sławku, na pewno z racji rzeczy darzysz to miejsce swoistym sentymentem. :(
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 1556
Rejestracja: 11 maja 2004, o 18:00

Postautor: Sławek » 12 lip 2005, o 14:59

Przykro mi Sławku, na pewno z racji rzeczy darzysz to miejsce swoistym sentymentem
Oj tak :D
Erich-Falkenwaldergesellschaft
-------------------------------------
GG 1424935
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 18 lip 2005, o 12:06

Sławek pisze:
Przykro mi Sławku, na pewno z racji rzeczy darzysz to miejsce swoistym sentymentem
Oj tak :D
TO moze dla odświeżenia pamięci jakieś zdjęcie z tej okazji zapodasz...
:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 1556
Rejestracja: 11 maja 2004, o 18:00

Postautor: Sławek » 18 lip 2005, o 13:37

Busol pisze:TO moze dla odświeżenia pamięci jakieś zdjęcie z tej okazji zapodasz...
:lol: :lol: :lol:
Lepiej nie :D
To było tak dawno, że jeszcze BI by to zdjęcie do przedwojennej galerii wrzucił... :wink:
Erich-Falkenwaldergesellschaft
-------------------------------------
GG 1424935

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron