(artykuł) Nowy znaczek ze Szczecinem

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 8 cze 2005, o 10:33

Torney pisze:Kredyt Bank i Pocztę Polską już zaliczyłem. Drżyjcie pozostali 8).
Gratulujemy !
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 8 cze 2005, o 11:00

W historii poczty błędów tego typu było więcej.
Załączniki
błędy6.jpg
błędy5.jpg
błędy4.jpg
błędy3.jpg
błędy.jpg
Sernic
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2005, o 11:23

Postautor: Sernic » 12 sie 2005, o 20:25

Najlepszy był ten znaczek z falami morskimi i biało-czerwona flagą w czasach bardzo odległych. Projektant nie znał nawet zasad perspektywy. Zwróćcie uwagę, ze ta flaga musiałaby mieć chyba wielkość połowy zamku. A te stateczki- no comments. Właśnie przypomniało mi sie coś podobnego sprzed kilku lat. Pogrzebię w pamięci, to napiszę co dokładnie.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 20 wrz 2005, o 15:25

Przypomniałem sobie, że pan dyrektor się jednak wysilił :wink:.

Prezentowany znaczek pocztowy przedstawia tarasy widokowe wznoszące się ok. 19 m nad poziomem brzegu Odry, zwane Wałami Chrobrego. Rozciągają się one w sąsiedztwie gmachów użyteczności publicznej o monumentalnej architekturze. Między innymi znajdują się tu siedziby: Urzędu Wojewódzkiego, Wyższej Szkoły Morskiej oraz Muzeum Narodowego. Z Wałów Chrobrego otwiera się rozległa panorama na prawy brzeg Odry, jej odnogi i kanały portowe. Są one doskonałym miejscem spacerów i spotkań szczecinian. W dniu wprowadzenia znaczków do obiegu, będzie w sprzedaży koperta Pierwszego Dnia Obiegu FDC, opatrzona datownikiem okolicznościowym, stosowanym w Urzędzie Pocztowym Szczecin 1.
Erich-Falkenwaldergesellschaft

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

cron