(artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Postautor: Busol » 31 sie 2011, o 12:00

To jest fragment artykulu. Aby przeczytac calosc kliknij tu »

„Podziemny Szczecin” to kilometry ukrytych korytarzy. Wiele z nich, może większość, pozostaje wciąż niepoznana – nie wiadomo, gdzie konkretnie przebiegają i jaka jest ich długość. Często nie znamy też celu ich powstania… Podziemny Szczecin odkrywają stopniowo doświadczeni eksploratorzy, odpowiednio przygotowani i wyposażeni specjaliści.
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Postautor: Piotrek » 31 sie 2011, o 18:59

A u mnie coś się tnie w 4:54 minucie i dalej ani rusz. Coś się stało z filmem czy u mnie padło?
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Re: (artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Postautor: Stau » 31 sie 2011, o 22:35

U mnie chodzi jak należy, zatem to zapewne zawodzą Twoje łącza ;).

Odnośnie do wycofywanego pociągu do tunelu - wynika z tego, że za każdym razem musieli odczepiać lokomotywę z jednej strony i podpinać z drugiej - tak, aby z tego tunelu można było wagony wprowadzić na perony.
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Postautor: Piotrek » 31 sie 2011, o 23:18

Już działa czyli jak podpowiedział Stau na łączu nastąpiło zakrzywienie czasoprzestrzeni :D i się cieło.
DYZIOLOT
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2009, o 17:18

Re: (artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Postautor: DYZIOLOT » 1 wrz 2011, o 06:05

Po sprawdzaniu szyną głębinową w 2 ch miejscach stwierdzono jakoby te tory i w innym miejscu schodziły pod drugie tory w nasypach.Znależlismy takze trzy duże dziury po wentylatorach z kolei podziemmnej.Ta kwestia jest już przezemnie śledzona od 5 lat co gdzie i w jakim miejscu.Ten film pokazuje wylot do wezła kolejowego prz stoczni.Tyle mogę wam napisać.Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Postautor: Busol » 1 wrz 2011, o 08:33

Stau pisze:Odnośnie do wycofywanego pociągu do tunelu - wynika z tego, że za każdym razem musieli odczepiać lokomotywę z jednej strony i podpinać z drugiej - tak, aby z tego tunelu można było wagony wprowadzić na perony.
A lokomotywa nie moze raz ciągnąć a raz pchać ?
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Postautor: Piotrek » 1 wrz 2011, o 20:45

Busol pisze:
Stau pisze:Odnośnie do wycofywanego pociągu do tunelu - wynika z tego, że za każdym razem musieli odczepiać lokomotywę z jednej strony i podpinać z drugiej - tak, aby z tego tunelu można było wagony wprowadzić na perony.
A lokomotywa nie moze raz ciągnąć a raz pchać ?
Tak się sklada, że może :D i tak to się odbywało. Podłączenie drugiej lokomotywu jest czasochłonne i wymaga dodatkowych czynności. Na tak krótkim odcinku jest to nieopłacalne.
irs6
Posty: 98
Rejestracja: 19 mar 2010, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin-Stargard Szcz.

Re: (artykul) Podziemny Szczecin cz. 10 - Kolej Podziemna

Postautor: irs6 » 5 wrz 2011, o 21:03

Nie wiem czy będą następne części ale to co zobaczyłem jest bardzo dobre.Powrócoły wspomnienia które opisuje w częci 9 swych wspomnień,,Ku Pamięci,, Teraz dobry sprzęt ale czs zaciera slady.Gdyby tak było można odwrócić czas Dziękuje za obrazy wspomnień

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości