(artykul) sedina.pl w Brukseli

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: Busol » 30 maja 2011, o 01:05

To jest fragment artykulu. Aby przeczytac calosc kliknij tu »

Na zaproszenie Klubu Zachodniopomorskiego działającego przy Biurze Regionalnym  Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego w Brukseli, 26 maja 2011 roku w siedzibie biura przy Rue Montoyer 31 odbyło się spotkanie na którym zaprezentowano dotychczasową działalność Portalu oraz nowe projekty sedina.pl.W spotkaniu oprócz dyrektora biura Pana Sebastiana Gojdzia uczestniczyło kilkanaście osób na stałe zatrudnionych przy instytucjach Unijnych.

Obrazeka.pl.
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Tasza
Posty: 346
Rejestracja: 7 lut 2007, o 22:18
Lokalizacja: Stettin-Grabow

(artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: Tasza » 31 maja 2011, o 15:12

sedina na szerokich wodach - aż miło poczytać.
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: kgirl » 31 maja 2011, o 20:49

Super. A jakieś konkrety po spotkaniu? Czy sedina.pl nie jest "zbyt" lokalnym zjawiskiem jak dla instytucji unijnych?
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: Torney » 31 maja 2011, o 22:43

Kilkanaście osób, ulala. Aż chce się płacić podatki.

Prezentowałeś to, co zawsze?

I jeszcze jedno:
Fundacja Sedina organizuje również rozmaite spotkania, konferencje i wystawy wspierające rozwój świadomości i edukację historyczną mieszkańców Szczecina*.
O jakie spotkania, konferencje i wystawy chodzi?

* Klik.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: Busol » 31 maja 2011, o 23:33

kgirl pisze:Super. A jakieś konkrety po spotkaniu? Czy sedina.pl nie jest "zbyt" lokalnym zjawiskiem jak dla instytucji unijnych?
Mam nadzieję, że za jakiś czas efekty konkretów będę mógł przedstawić. Czy zbyt lokalna ? W przeddzień prezydencji wydaje się, że nic nie jest zbyt lokalne. Ale podchodzę do tego bez emocji :) tym bardziej, że rok wyborczy... Nawet jeśli tych kilka obietnic wsparcia nie dojdzie do skutku to zawsze miło wyrwać się z pracy "służbowo" :)
Załączniki
2011-05-27 08.51.13.jpg
2011-05-26 14.10.03.jpg
2011-05-26 14.09.57.jpg
2011-05-26 10.45.34.jpg
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: kgirl » 3 cze 2011, o 21:58

Torney pisze:
Fundacja Sedina organizuje również rozmaite spotkania, konferencje i wystawy wspierające rozwój świadomości i edukację historyczną mieszkańców Szczecina*.
O jakie spotkania, konferencje i wystawy chodzi?
Ja też jestem ciekawa.
Busol pisze:Czy zbyt lokalna ? W przeddzień prezydencji wydaje się, że nic nie jest zbyt lokalne.
Prezydencja zaczyna funkcjonować jak słowo wytrych. Przypomina to zeszłoroczne obchody roku Chopinowskiego.
Busol pisze:Ale podchodzę do tego bez emocji :) tym bardziej, że rok wyborczy...
Pieniądze z UE idą przez konkretne instytucje, wg konkretnych procedur, więc nie bardzo wiem, co mogą zdziałać tu europosłowie. Jeżeli zaś obiecali wsparcie lokalne, to ciekawe, że mają aż takie przełożenie i trzeba po nie do Brukseli latać.
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: Busol » 5 cze 2011, o 22:13

kgirl pisze:Ja też jestem ciekawa.
I ja :) Jesli będzie okazja i nie zapomnę zapytam p. dyrektora skąd wziął ten opis
kgirl pisze:Prezydencja zaczyna funkcjonować jak słowo wytrych. Przypomina to zeszłoroczne obchody roku Chopinowskiego.
Dokładnie
kgirl pisze:Pieniądze z UE idą przez konkretne instytucje, wg konkretnych procedur, więc nie bardzo wiem, co mogą zdziałać tu europosłowie. Jeżeli zaś obiecali wsparcie lokalne, to ciekawe, że mają aż takie przełożenie i trzeba po nie do Brukseli latać.
Yyyy nie rozumiem... tam nie bylo europosłow...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Tasza
Posty: 346
Rejestracja: 7 lut 2007, o 22:18
Lokalizacja: Stettin-Grabow

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: Tasza » 6 cze 2011, o 15:08

Biuro regionalne Województwa Zachodniopomorskiego w Brukseli dosyć regularnie organizuje wydarzenia, których celem jest promowanie naszego regionu. Tym razem za pośrednictwem sedina.pl. I chyba wypada się cieszyć... przykro że niektórym, głęboko zakorzeniona „lokalność” na to nie pozwala :roll: .

Roku Chopinowskiego na Pomorzu Zachodnim też nie musimy się wstydzić. Według oceny Biura obchodów Chopin 2010 piąte miejsce w rankingu województw, którego miarą była ilość i jakość zorganizowanych w ramach obchodów imprez, stawia zachodniopomorskie w jasnym świetle. Znam takich, którzy naprawdę się przy tym napracowali.
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: maciozw » 7 cze 2011, o 07:51

Skoro nie jest tak źle, to wygląda na to, że doskwiera nam kompleks prowincjusza :(
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: kgirl » 9 cze 2011, o 20:13

Busol pisze:
kgirl pisze:Pieniądze z UE idą przez konkretne instytucje, wg konkretnych procedur, więc nie bardzo wiem, co mogą zdziałać tu europosłowie. Jeżeli zaś obiecali wsparcie lokalne, to ciekawe, że mają aż takie przełożenie i trzeba po nie do Brukseli latać.
Yyyy nie rozumiem... tam nie bylo europosłow...
W takim razie kto i co może obiecać w ramach Klubu Zachodniopomorskiego? Bo własnym budżetem na wspieranie organizacji pozarządowych chyba nie dysponują?
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykul) sedina.pl w Brukseli

Postautor: Busol » 9 cze 2011, o 21:46

kgirl pisze:W takim razie kto i co może obiecać w ramach Klubu Zachodniopomorskiego? Bo własnym budżetem na wspieranie organizacji pozarządowych chyba nie dysponują?
Upraszczam :)

1. Arek (tutaj repr. sedina.pl) -
a) ma pomysły,
b) nie wiee gdzie szukać pieniędzy na ich realizacje
c) nie wie jak to zrobić

(oczywiście kontekst UE)

2. Goście obecni
a) nie mają pomysłów (w kontekście sedina.pl oczywiście) :)
b) wiedzą gdzie szukać pieniedzy
c) wiedzą jak to zrobić

(bo sa "blisko")

I w tym kierunku prowadziłem rozmowę. Jeśli możecie pokażcie palcem gdzie i jak prosić o pieniądze. A jeśli ktoś ma czas i ochotę może nam pomóc...

Yyyy teraz chyba jaśniej
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron