(artykul) Tajemnice Szczecina

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykul) Tajemnice Szczecina

Postautor: Busol » 22 paź 2010, o 00:05

To jest fragment artykulu. Aby przeczytac calosc kliknij tu »

Miło nam poinformować, że w ramach naszego nowego projektu sedina.TV zaczynamy emisję internetowego serialu dokumentalnego "Tajemnice Szczecina" poświęconego historii naszego miasta. Serial to dziesięć odcinków z udziałem Andrzeja Kraśnickiego jr. który oprowadza nas (i nie tylko) po ciekawych miejscach Szczecina oraz cztery odcinki z Pawłem Knapem (planowana emisja w grudniu). Z  materiałów sedina.TV można śmiało korzystać i umieszczać je na swoich stronach (poprzez wstawienie odpowiedniego linku i podanie źródła).
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykul) sedina.TV - Tajemnice Szczecina

Postautor: Busol » 22 paź 2010, o 22:32

Ej no. Żadnych komentarzy ? :)
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
maydaygw
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2009, o 22:09

(artykul) sedina.TV - Tajemnice Szczecina

Postautor: maydaygw » 22 paź 2010, o 22:55

nieee no bez obrazy ale bardzo słabe to jest.....no chyba że ja czegoś nie zrozumiałem.... Liczę na ciekawsze tajemnice w następnych odcinkach. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykul) sedina.TV - Tajemnice Szczecina

Postautor: Lazi » 23 paź 2010, o 01:00

Busol, już chciałem się spytać czy zainwestowałeś w jakiś filtr i kurs filmowania ;-) Bo prowadzenie kamery, przejścia itp. profi to wygląda (nie żeby Twoje były złe ;-)). Sam pomysł filmików edukacyjnych także mi się podoba. Tu uwaga do maydaygw - wierz mi, że wiele jest osób w Szczecinie, które nie znają nawet takich tajemnic. Szczerze mówiąc z początku nie sądziłem, że sedina.tv będzie miała filmiki na tak wysokim poziomie.

Gratuluję pomysłu, chęci do realizacji i ostatecznej produkcji. Będę wiernym fanem :-)
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

(artykul) Tajemnice Szczecina

Postautor: Finki » 30 paź 2010, o 01:51

Nie ukrywam, czegoś innego się spodziewałem po serialu, ale w sumie... to pozytywne rozczarowanie ;) Podobnie jak Laziemu pomysł filmików edukacyjnych bardzo mi się podoba. Oglądając drugi odcinek byłem pod wrażeniem prób Krasia osiągnięcia szczytów postumentu :) Pomysł zachwytu nad historią z perspektywy podziwiania jej przez bohaterów dwóch pokoleń wyszedł produkcji na dobre, ogląda się to lekko i z umiarkowanym skupieniem można śmiało słuchać niepogmatwanej treści.
Ciekawe skąd Torney wynajdzie takiego mądrego młodzieńca :)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykul) Tajemnice Szczecina

Postautor: Busol » 30 paź 2010, o 09:07

No w założeniach bardzo wstępnych - skoro mamy tajemnice - to Krasiu miał być bardziej Wołoszańskim :).
Jak usłyszałem jaka jest koncepcja to nieco się zatrwożyłem - ale jak zobaczyłem to mi się bardzo spodobało...

No i w ciągu pierwszego tygodnia pierwszy odcinek obejrzało ponad 1000 osób co jest rewelacyjnym wynikiem

Z tego vo wiem to Torney bedzie w innej koncepcji - ale nie stresujcie go na razie...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Re: (artykul) Tajemnice Szczecina

Postautor: Torney » 30 paź 2010, o 13:49

Finki pisze:Ciekawe skąd Torney wynajdzie takiego mądrego młodzieńca :)
Mam zamiar Cię adoptować.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Re: (artykul) Tajemnice Szczecina

Postautor: Finki » 30 paź 2010, o 20:27

Wpadaj, spiszemy intercyzę! :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości