Pomóżcie w identyfikacji obrazka na pocztówce:)

Odgadywanie miejsc, postaci i wydarzeń ze zdjęć, opisów, itp. Każdy użytkownik, który chce zadać zagadkę, zakłada osobny wątek i tytułuje go: nazwa użytkownika + numer zagadki.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 27 maja 2005, o 19:44

ten niski teraz to jakaś pomyłka 8) Jak mozna się doprowadzić do takiego stanu?! PS skąd masz takie zdjęcie/pocztówkę??!! Nigdy tego nigdzie nie widziałem - bardzo ciekawe ujęcie. Już na 100% wiemy, że to to.
beata
Posty: 26
Rejestracja: 12 maja 2005, o 21:23

Postautor: beata » 29 maja 2005, o 20:34

jeśli chodzi o książkę jestem za , a z wydawcami to chyba nie taki wielki problem. Gorzej chyba ze stroną techniczną całego przedsięwzięcia... skład, łamanie, korekta itd. jeśli chodzi o to ostatnie (korekta) służę pomocą no i może z łamaniem i całym składem też jakoś można sobie poradzić. A wydawcy.. W Szczecinie jest ich chyba sporo z kimś dogadać się można.
Pozdrawiam Forumowiczów
Beata
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 29 maja 2005, o 21:55

Aygonie, przypominam się siłą - skąd masz to zdjęcie (skan pocztówki) Knusperhaus???!?!!?!
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 30 maja 2005, o 01:17

Finkenwaldczyk pisze:Aygonie, przypominam się siłą - skąd masz to zdjęcie (skan pocztówki) Knusperhaus???!?!!?!
Wpadło mi w ręce podczas robienia galerii, wiem tyle że pochodzi z ksiązki o lokalach w Stettinie bo był podpis, ale jakoś wrzuciłem nie tam gdzie trzeba i leżało na HD aż przy porzdkowaniu nie znalazłem.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 30 maja 2005, o 09:47

beata pisze:jeśli chodzi o książkę jestem za , a z wydawcami to chyba nie taki wielki problem. Gorzej chyba ze stroną techniczną całego przedsięwzięcia... skład, łamanie, korekta itd. jeśli chodzi o to ostatnie (korekta) służę pomocą no i może z łamaniem i całym składem też jakoś można sobie poradzić. A wydawcy.. W Szczecinie jest ich chyba sporo z kimś dogadać się można.
Pozdrawiam Forumowiczów
Beata
No wlasnie tak latwo nie jest.
Wbrew pozorom dużo gorze z tymi malymi wydawnictwami...

jak DJ sie odezwie to pomyslimi tymczasem autor milczy...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

cron