kgirl - zagadka nr 63

Odgadywanie miejsc, postaci i wydarzeń ze zdjęć, opisów, itp. Każdy użytkownik, który chce zadać zagadkę, zakłada osobny wątek i tytułuje go: nazwa użytkownika + numer zagadki.
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

kgirl - zagadka nr 63

Postautor: kgirl » 2 kwie 2011, o 13:34

Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że wywiad akurat z tą osobą znajdę w takim piśmie...

Kto odpowiada na pytania?

A skąd u Ciebie takie nabożeństwo do tego artyzmu?

Z tego, że zawsze patrzyłem z dołu przez miejsce mojego urodzenia, przez Szczecin, jego peryferie, czyli Golęcino, robotniczą dzielnicę. Dziś nawet wymówienie nazwy tego miejsca jest dla mnie dużym kłopotem. Myślę, że wszystko tam się zaczęło, byłem taki uliczny chłopak, podwórkowy, nie wydawało mi się, że coś takiego mi się zdarzy w życiu. Z drugiej strony jest siła w patrzeniu z dołu. Dlatego przy każdej pracy raczej mówię więcej o tym, czego nie wiem, niż o tym, co wiem. Bycie słabym to jest moja natura, która wywołuje siłę dookoła. [...]

Jeździsz czasami do Szczecina?

Nie. Od czasu, kiedy wyjechałem na studia, byłem tam pięć razy. Miałem sny, w których wracałem i oglądałem to miejsce z innej perspektywy, bo to bardzo było barwne miejsce. Koniec miasta, jakaś wieża Bismarcka, lasy, bunkry, porty, nabrzeża Odry, statki kolosy, które 200 metrów od mojego domu przepływały Odrą... To wszystko było tajemnicą. Ale nie zainwestowałem emocji w powrót.
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Re: kgirl - zagadka nr 63

Postautor: kgirl » 3 kwie 2011, o 09:02

Podpowiedź: był już kiedyś bohaterem zagadki, a wywiad, z którego pochodzi cytowany fragment został opublikowany w jednej z "kobiecych" gazet.
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
gabi
Posty: 27
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 23:52
Lokalizacja: Karolinenhorst

Re: kgirl - zagadka nr 63

Postautor: gabi » 15 maja 2011, o 18:00

Krzysztof Warlikowski
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Re: kgirl - zagadka nr 63

Postautor: kgirl » 16 maja 2011, o 09:35

Tak. Dobra odpowiedź Gabi!
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron