Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Odgadywanie miejsc, postaci i wydarzeń ze zdjęć, opisów, itp. Każdy użytkownik, który chce zadać zagadkę, zakłada osobny wątek i tytułuje go: nazwa użytkownika + numer zagadki.
marlenas
Posty: 22
Rejestracja: 7 gru 2005, o 20:41
Lokalizacja: Szczecin

Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Postautor: marlenas » 15 sty 2011, o 18:08

Kryminalna zagaka do rozwiązanie, to nie zdjęcie, tak łatwo nie będzie. Podejrzanym m.in zastępca nadburmistrza Hakena – Thomas Raffgierig. Trzeba się będzie namęczyć, udział wyłącznie grupowy 3-4 osoby, konieczne wygodne ubranko i kanapki http://www.grymiejskie.net.pl/ Nie rozumiem, dlaczego o tak fajnej imprezie dowiedziałam się na zasadzie jpp (jedna pani powiedziała).
Pozdrawiam
Marlena
Awatar użytkownika
bronx
Posty: 806
Rejestracja: 5 sty 2005, o 00:56
Lokalizacja: Neustettin
Kontakt:

Re: Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Postautor: bronx » 15 sty 2011, o 18:55

A na jakiej zasadzie by się koleżanka chciała dowiedzieć? Może z sediny? Wystarczy uważnie czytać, i szukać informacji we właściwych miejscach, np. ogłoszeniach a nie zagadkach.

viewtopic.php?f=13&t=12445
[url=http://www.szczecinek.org][img]http://www.szczecinek.org/HotLink/gruss_aus1.png[/img][/url]
marlenas
Posty: 22
Rejestracja: 7 gru 2005, o 20:41
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Postautor: marlenas » 15 sty 2011, o 19:58

Bardzo dziękuję za ukierunkowanie. Dawno mnie tu nie było, bardzo przepraszam, poprzednia strona wyglądała inaczej.Szukając informacji pozyskanych z jpp grzebałam w googlusiu i oczywiście weszłam tu, ogłoszenia trudno wytroipć, trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Kolega ma rację, ale zapewne nie zaprzeczy, że jest to zagadaka. To co? Spotkamy się w holu urzędu? Moj numer grupy 12, z radością uścisnę dłoń kolegi.
Serdeczne pozdrawiam
Marlena
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Postautor: Busol » 15 sty 2011, o 20:17

Przekazałem kilka dni temu informacjęorganizatorom, ze jesli chcą możemy o tym napisać więcej.
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
marlenas
Posty: 22
Rejestracja: 7 gru 2005, o 20:41
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Postautor: marlenas » 15 sty 2011, o 20:53

Witam Busola, dawno, dawno temu miałam ten zaszczyt osobistego uściśniecia dłoni oraz przekazania płyty z mapami Szczecina i okolic do opublikowania, Był problem z prawami autorskimi. Wówczas nie pojawiły się na forum. Ale teraz mnie to... prywatną osobą jestem i nie podlegam, jeżeli nie osiągam z tego tytułu .... O jej mam dużo pracy sprawdzając co już tu jest. Wracając do tematu, to będzie chyba fajna impreza, szkoda, że nie odpoweiedzieli Busolowi. Ale, ale, ktoś tam czuwa, dostałam odpowiedź e-mail
Awatar użytkownika
anubiska
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2007, o 15:52
Lokalizacja: Hökendorf
Kontakt:

Re: Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Postautor: anubiska » 15 sty 2011, o 21:47

Odpowiedziałam przecież w imieniu organizatorów, że każda reklama się przyda, więc miło by było, gdyby na Sedinie coś więcej Admin napisał o tejże imprezie.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Postautor: Busol » 15 sty 2011, o 22:08

anubiska pisze:Odpowiedziałam przecież w imieniu organizatorów, że każda reklama się przyda, więc miło by było, gdyby na Sedinie coś więcej Admin napisał o tejże imprezie.
Info na priv
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
UrbanFun
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2011, o 11:34

Re: Kto zabił Kurta von Schmelinga, a może naturalnie zszedł?

Postautor: UrbanFun » 16 sty 2011, o 11:45

Morderstwo, intryga a może nieszczęśliwy zbieg wydarzeń? Zatuszowane morderstwo, troje podejrzanych i trzy motywy zbrodni, a wszystko to w scenerii podziemi Wałów Chrobrego, wież, korytarzy, sal Urzędu Wojewódzkiego i innych tajemniczych miejsc. Rozwiąż z nami zagadkę dziwnej śmierci Rejenta Schmeliga.

Hasło przewodnie gry. Aby pomóc duchowi rejenta Schmelinga należy odkryć co naprawdę wydarzyło się 100 lat temu. Aby tego dokonać należy pozbierać fragmenty notatek detektywa, które rozsiane są na 10 stacjach w obrębie dawnego Fortu Leopolda. Jednak aby uzyskać zapiski należy wykonać zadanie, które zlecają graczom dawni mieszkańcy Szczecina.

Więcej dowiecie się na stronie http://www.grymiejskie.net.pl tam też znajduje się formularz zgłoszeniowy.
23 stycznia - odkryjcie z nami tajemnicę sprzed 100 lat.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości