Adressbuch von Stettin

Forum niemieckojęzyczne.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 3 lip 2005, o 01:08

Bartosz pisze:
Finkenwaldczyk pisze:
Bartosz pisze: :shock: Taaak?

nic się nie bój, ja nie powiem publicznie jeśli sobie nie zyczysz.
Nie o to chodzi. Sam jestem ciekawy gdzie.
a ciekawość to pierwszy stopień do piekła, jak dobrze słyszałem. Mamy wspólnego znajomego, jak mniewam. A myślę, że się nie mylę. Za dużo rzeczy mi się pokrywa, abym mógł sądzić, że coś sobie ubzdurałem 8)
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 3 lip 2005, o 01:11

Finkenwaldczyk pisze:
Bartosz pisze:
Finkenwaldczyk pisze:
nic się nie bój, ja nie powiem publicznie jeśli sobie nie zyczysz.
Nie o to chodzi. Sam jestem ciekawy gdzie.
a ciekawość to pierwszy stopień do piekła, jak dobrze słyszałem. Mamy wspólnego znajomego, jak mniewam. A myślę, że się nie mylę. Za dużo rzeczy mi się pokrywa, abym mógł sądzić, że coś sobie ubzdurałem 8)
Jakiego znajomego (jeśli można wiedzieć)?
Dorian

Postautor: Dorian » 3 lip 2005, o 18:27

Bartosz pisze:
Finkenwaldczyk pisze:
Bartosz pisze: Nie o to chodzi. Sam jestem ciekawy gdzie.
a ciekawość to pierwszy stopień do piekła, jak dobrze słyszałem. Mamy wspólnego znajomego, jak mniewam. A myślę, że się nie mylę. Za dużo rzeczy mi się pokrywa, abym mógł sądzić, że coś sobie ubzdurałem 8)
Jakiego znajomego (jeśli można wiedzieć)?
Wahrlich, so schwach ist Dein Deutsch auch nicht, ich kenne viele Leute, die schon seit Jahren in deutschland leben, und noch bei Weitem nicht so gut deutsch sprechen, wie Du! Respekt!
Willi Beutler

Adressbuch von Stettin

Postautor: Willi Beutler » 4 lip 2005, o 14:56

Herzlichen Dank an alle, denen ich die Informationen zur "Lindenstraße 16 in Grabow" und zu meinen Vorfahren Kasch un Krüger verdanke. Einen besonderen Dank an Bartosz!
Schöne Grüße aus Köln nach Stettin,

Willi Beutler
Dorian

Re: Adressbuch von Stettin

Postautor: Dorian » 4 lip 2005, o 15:10

Willi Beutler pisze:Herzlichen Dank an alle, denen ich die Informationen zur "Lindenstraße 16 in Grabow" und zu meinen Vorfahren Kasch un Krüger verdanke. Einen besonderen Dank an Bartosz!
Schöne Grüße aus Köln nach Stettin,

Willi Beutler
Im Namen der Mitglieder des Forums, lade ich Sie herzlich ein sich eventuell mal in unserem deutschsprachigen Forum blicken zu lassen!
Gruß aus Birstein nach Köln!
quistorp
Posty: 423
Rejestracja: 10 cze 2004, o 22:09

Postautor: quistorp » 28 paź 2005, o 10:19

Dla tych którzy mają kompleksy z tytułu słabej znajomości języka niemieckiego. Bez obaw .Początki są wprawdzie trudne, ale jakże przaśne.
Najpierw zabrzmi to tak jak mówią moi znajomi po krótkim pobycie za Odrą.

-Bajśnij kawał flajsza moja szwestersień.

I wszyscy wiedzieli o co chodzi.
Quistorp
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 28 paź 2005, o 10:56

Przypominam ze to FORUM niemieckie.
Wiec prosze nie pisac tu jesli nie ma potrzeby po Polsku...
DO tego służa nasze fora
Dorian

Postautor: Dorian » 7 lis 2005, o 18:41

Popieram, pan Beutler wlasnie do mnie napisal i pytal sie co ciekawogo tutaj zostalo napisane,... zaraz mu wysle maila
do quistorp: wybacz ale to absolutna bzdura, co zes tu napisal!

Sehr geehrter Herr Beutler,
Sie hatten mich gerade eben per E-Mail angefragt was hier Neues zum Thema Adressbuch geschrieben wurde, nun ich muss Ihnen mitteilen, dass man hier absolut nichts produktives geschrieben hat, ein Mitglied des Forums hat sich hier einen schlechten Scherz erlaubt in dem er einen absolut schwachsinnigen Kommnentar zur "Verständigung in Deutschland" geschrieben hat. Dieser wurde aber gleich aufgefordert dies künftig sein zu lassen, da dies ein deutschsprachiges Forum ist.
Sobald es hier neue Einträge gibt, gebe ich Ihnen unverzüglisch Bescheid.

Mit freundlichen Grüßen aus dem hohen Vogelsberg

Dorian Winter

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron