ZPO Dana

Odbudowa Sediny, renowacje budynków, itp.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 8 lip 2008, o 14:09

"oj Dana, Dana
nie ma szatana"

oj nie ma Dany
wrócą szatany

:?: :twisted: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 8 lip 2008, o 14:12

I Kino FALA znowu otworzą :?: :shock: :roll:
Motylem byłem lecz utyłem :P POLAK
Awatar użytkownika
greg29
Posty: 267
Rejestracja: 17 cze 2008, o 11:57
Lokalizacja: Hökendorf

Postautor: greg29 » 8 lip 2008, o 17:58

Kropka pisze:
Słoń_77 pisze:Czy to już epidemia. :?

Ale tego szkaradztwa to chyba nie szkoda. Tylko, żeby w tym miejscu powstało coś przyjemnego dla oka i ładnie wpisującego się w pejzaż. Chociaż z drugiej strony, jaki piekny pejzaż mamy w tym miejscu? Budynek finki, stare pojedynczo stojące i grożące w każdej chwili zawaleniem kamienice no i oczywiście wieżowce z lat 70-tych i 80-tych.
wieżowce z lat 70-tych i 80-tych są paskudniejsze od nowszej dany. Faktycznie ją rozbierają dzisiaj widziałem już nawet dźwig był
PrzemysławJ
Posty: 174
Rejestracja: 24 sie 2007, o 15:09
Lokalizacja: Szczecin-Niebuszewo

Postautor: PrzemysławJ » 9 lip 2008, o 20:21

Wracając do tematu mozaiki - oby jednak nie przepadała gdzieś w czeluściach muzealnych.Czy to był aż tak duży koszt, żeby zaianstalować ją na V LO - remont elewewacji w toku, przyczepienie tego typu elementów to chyba (???) nie problem. A co do wizualizacji drapacza chmur (he) przy Danie-jeżeli tak to ma wyglądać to jestem za
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 11 lip 2008, o 14:28

PrzemysławJ pisze:Wracając do tematu mozaiki - oby jednak nie przepadała gdzieś w czeluściach muzealnych.Czy to był aż tak duży koszt, żeby zainstalować ją na V LO - remont elewacji w toku, przyczepienie tego typu elementów to chyba (???) nie problem....
Po prostu nie pasowałaby rozmiarami do ścian budynku V LO. Wyglądałaby tam zupełnie inaczej, coś jak z Płonącymi Ptakami Hasiora....
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: ZPO Dana

Postautor: RychO » 13 cze 2011, o 09:17

W związku z rozbiórką odsłoniło się coś ciekawego: >klik<
I oczywiście, jak zwykle, więcej na Skyscrapercity: >klik 2<
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Re: ZPO Dana

Postautor: Lazi » 14 cze 2011, o 19:51

Mam! Mam uwiecznioną tą perełkę do galerii :-) Tylko się nie mogę zebrać z przesłaniem...

Czy mamy gdzieś w galerii zdjęcie starego budynku Dany? Wydaje mi się, że gdzieś widziałem, ale teraz za cholercię nie mogę znaleźć :roll:
Pytam się bo ciekawi mnie czy ta część, którą wyburzono w ubiegłym tygodniu była PRLowską dobudówką (z tyłu na taką wyglądała) czy też była integralną częścią narożnej budowli (elewacja od strony ul. Odzieżowej na to by wskazywała). Może Gonia poratuje swoją wiedzą? ;-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron