Strona 1 z 1

RORR - propozycje

: 24 sty 2011, o 21:58
autor: Lazi
Nawiązując do wątku z notki ze zdjęciami CH Auchan, chciałbym zaproponować nowy temat. Zgadzam się z 5lipca, że najlepsze są zdjęcia, gdzie nie widać jeszcze ani jednej koparki.
Często jeszcze na długo przed planowaną inwestycją pojawiają się wzmianki w mediach czy też na oficjalnych stronach miasta. Ja sam jednak nie zawsze jestem w stanie wyłapać takie newsy. Proponuję zatem, jeśli ktoś coś gdzieś usłyszy, aby umieścił w tym wątku informację. A my wspólnie z userem 5lipca (może ktoś jeszcze się dołączy?) :wink: podzielimy się pracą i obcykamy teren.
Mój pierwszy typ, niestety już znowu spóźniony to hala widowiskowa.

Re: RORR - propozycje

: 24 sty 2011, o 22:35
autor: wraga
Tak, własnie zmieniła się Arkońska (wyburzone domy, wycięte drzewa, itp.), Wszystkich Świętych i Chopina (znikły budki przy przystanku, wycięto drzewa, itd).
Myślę że jest wiecej osób utrwalających te miejsca przed różnymi zmianami. Problemem może by dostępnośc do tych materiałów.
Warto też jak podaje Lazi pisac, informowac o inwestycjach miejskich czy prywatnych, to może znajdzie się ktoś kto obcyka dany teren, będąc np. na niedzielnym spacerze. Wrastają szanse na utrwalenie stanu istniejącego

Re: RORR - propozycje

: 24 sty 2011, o 22:39
autor: kgirl
Chłopaki, a zaglądaliście na skyscrapercity? Oni tam mają fioła na punkcie fotografowania trawy, a aktualizacje dotyczą wszystkiego: pór roku, liczby koparek, plakatów na ogrodzeniu, etc. ;)

Re: RORR - propozycje

: 24 sty 2011, o 22:47
autor: Lazi
Szczerze mówiąc zaglądam tam raczej tylko jak szukam jakiejś informacji nt inwestycji. Ale faktem jest, że czasem ilość zdjęć przygniata :-) Jeśli focą też jeszcze przed rozpoczęciem budowy to chwała im za to.

A propos Arkońskiej. Mają kłaść asfalt zdaje się. Trzeba uwiecznić te kocie łby i powywijane szyny :-)

Re: RORR - propozycje

: 24 sty 2011, o 23:01
autor: 5lipca
]04.2009 "