tunel w ploni kolo rzeki

Dla tych, co patrzą w dół.
gua
Posty: 16
Rejestracja: 30 paź 2005, o 12:58
Lokalizacja: SLAWOCIESZE

Postautor: gua » 1 lis 2005, o 16:23

niestety kolegi nie ma wyjechal na swieta moze jutro bedzie ajak cos dajcie nr koma bo mam je tylko na komorce
Awatar użytkownika
Fitek-69
Posty: 1109
Rejestracja: 2 mar 2005, o 15:43
Lokalizacja: Hohenkrug/Buchholz
Kontakt:

Postautor: Fitek-69 » 1 lis 2005, o 21:03

Ten rejon to Henningsholm - Pałac jest w galerii, a schron to wyjście z piwnicy do parku, potem był to schron przeciwlotniczy. Jak wejdziemy i przejdziemy jakies 8 metrów, to na lewo 90 stopni, zasypanym korytarzem wyjdziemy na klatkę główną pałacu - teraz to same ruiny. Dalej korytarz biegnie ostro w prawo do nieistniejących budynków koszar III Batalionu T. I. stacjonującego tam w latach 40-stych XX w. Pałac Goeringa to "Villa Erika", wpierw rodziny Münch (właścicieli Papierni), a przed wojną ostatnim właścicielem był Bodenhausen - Kupiec. Plan rozmieszczenia budynków i parku nie jest żadną tajemnicą, jak imost przecinający rzekę Płonię zaraz za Pałacem. Rozbitą porcelanę wykopano jakieś pół roku temu podzczasmasowego przeczsywania dawnego terenu Parku i Pałacu. ktoś zrobił niezły bałagan.Ulica na której to wszystko stało przed wojną nosiła nazwę Kastanienallee.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 1 lis 2005, o 21:41

dzienki ziom za ememensa wziolem se zapisalem w komie to bede mial i kolesiom pkarze. jakby co to slij na tensam nuer podobne,. fajne byl

jakie swieta
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 1 lis 2005, o 21:43

finki to był ten co mi pokazałeś na cmętarzu jak tak to spoko fajny szkoda że nie mam lepszej komy pozdro
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 1 lis 2005, o 21:48

Torney pisze:finki to był ten co mi pokazałeś na cmętarzu jak tak to spoko fajny szkoda że nie mam lepszej komy pozdro
tato ten wlasnie w zeczy samej, kul nie

tylko wes nikomu ni mow dalej ze widziales bo to bedndzie nasza tajemnica slodka co nie

a tera ide se seriala obejzec bo normalnie rozkmina nba forum ze hej

pozdro typy pozdro
Murdock

Postautor: Murdock » 1 lis 2005, o 21:50

Fitek-69 Ql dzięki za cenne info. To przeczesywanie parku jak to nazwałeś albo miało związek z budową nowego wiaduktu nad rzeką Płonią albo nad przycinką drzew, tzw. przerzedzaniem. Nadal nie wiem, w którym miejscu ta porcelana była no i bardzo interesuje mnie plan rozmieszczenia budynków w tym miejscu. Nie dziwię się również, że ta ulica nazywała się przed wojną Kastanienallee, skoro jest nią po prostu długa aleja kasztanowa. Teraz troszkę została pozbawiona klimatu bo położyli asfalt i puścili 73 tą trasą no ale trudno.... ważne, że kasztany są dalej :) tylko szkoda, że tych zabudowań już nie ma....
Finki, tego emenemsa dałoby wrzucić tutaj ? :)
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 1 lis 2005, o 21:56

sory ale nieumiem
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 1 lis 2005, o 21:59

ty ziom a jakbyś tego ememesa pokazał do lustra i zrobił mu od razu fote z koma czy sie nie da bo sie nieznam
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Murdock

Postautor: Murdock » 1 lis 2005, o 22:00

Finki pisze:sory ale nieumiem
umiesz :) albo nie masz kabla do komóry albo jaja sobie robisz :)
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 1 lis 2005, o 22:02

myslisz ze gupi jestem ale juz sprawdzalem i sie nieda ale jeszcze po proprubuje ale tera nie bo nie.

moge tylko powiedziec ze gucio mememes i mnie sie podoba a moze nawet ru pokaze jak sie uda poki co nie wiem jak
Awatar użytkownika
PEPA
Posty: 259
Rejestracja: 27 wrz 2004, o 21:12
Kontakt:

Postautor: PEPA » 2 lis 2005, o 14:41

gua pisze:jak mo oddadzo telefon z serwisu to zrobie fotki i zamieszcze
Załączniki
1.jpg
www.podziemnyszczecin.pl
Murdock

Postautor: Murdock » 2 lis 2005, o 15:27

QL, wygląda trochę odstraszająco, zapewne gdzieś to w jakimś bagnie leży...
gua
Posty: 16
Rejestracja: 30 paź 2005, o 12:58
Lokalizacja: SLAWOCIESZE

Postautor: gua » 2 lis 2005, o 19:55

na mojej fotce to troche lepiej wyglada ale dalej kabla nie mam ale jak ty finki masz kabelek to wez wzuc te moja co ci wyslalem bo cos mi sie wydaje ze niekturzy mi nie wieza
Awatar użytkownika
PEPA
Posty: 259
Rejestracja: 27 wrz 2004, o 21:12
Kontakt:

Postautor: PEPA » 2 lis 2005, o 20:06

Moja fotka pochodzi z innych podziemi. Bagna może nie ma, ale jest tam mokro.
www.podziemnyszczecin.pl
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 2 lis 2005, o 20:06

nomam kabel ale nieumiem tego zrobic bo cos mi z windoza szwankuje
a tam ci nie wieza wczoraj trzem ziomom pokazalem z portalu to im sie podobalo mi tez

jak masz innne to mi wyslij

ave

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron