fort szczecin i nowe bloki

Dla tych, co patrzą w dół.
asianawrot
Posty: 33
Rejestracja: 28 sie 2004, o 20:01

fort szczecin i nowe bloki

Postautor: asianawrot » 24 wrz 2004, o 21:05

ostatnio sie krecilam w okolicy ulicy potulickiej, o tak zeby sie przyjrzec fortowi.scodzac w dol schodkami do ulicy dabrowskiego( ktore sa wlasciwie od ulicy potulickiej zamkniete ze wzgledu na budowe) zauwazylam cos czego wczesniej nie widzialam , mianowicie mur fortu szczecin, nie wiem czy wczesniej byl zarosniety czy go odkopali teraz ze wzgledu na ten blok, ale mur moze w kazdej chwili zniknac. nie wiedzialam calosci muru bo od strony od ktorej szlam jest pelno krzaczorow, a na budowe sie wejsc nie dalo, za duzo robotnikow. nie wiem czy jest to mur ktory mial powodowac by skarpa sie niezsypywala czy czesc czegos innego. pozdro
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 24 wrz 2004, o 22:45

asianawrot
Posty: 33
Rejestracja: 28 sie 2004, o 20:01

Postautor: asianawrot » 25 wrz 2004, o 00:17

tak o ten. znalazlam w okolicy jeszcze cos ciekawego, wyglada z daleka jak zasypane wejscie do bunkra, ale niestety nie udalo mi sie dojsc w to miejsce ze wzglwedu braku czasu. jak sprawdze czy to jest napewno to to dam znac. zreszta cala ta okolica jest dosc ciekawa, nie stey ze wzgledu na to iz jestem baba sama wole nie wchodzic w dziury w ziemi (ze wzgledow na duza ilosc podejrzanych typow w okolicy), a osobki z ktporymi zazwyczaj udaje sie w takie miejsca sa chwilowo zbyt zajete(praca), wiec robie tylko tzw zwiady terenowe.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 17 lut 2005, o 11:50

Asiu, i jak tam ? Bylas gdzies? Odkrylas cosik ciekawego?
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 8 lut 2006, o 22:56

Natknełem się ostatnio na plan tej sztolni przed budową nowych budynków. Jesli dostanę zgodę na upublicznienie go to dam na forum.
Awatar użytkownika
PEPA
Posty: 259
Rejestracja: 27 wrz 2004, o 21:12
Kontakt:

Postautor: PEPA » 8 lut 2006, o 23:10

Część korytarzy zasypano przy okazji budowy nowych mieszkań przy ul. Kusocińskiego. Jedno z wejść znajduje się do dziś na jednej z posesji przy Dąbrowskiego.
www.podziemnyszczecin.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości