Różne tematy.

Dla tych, co patrzą w dół.
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 2 paź 2004, o 13:45

A ile jest tam wejść?
Gość

Postautor: Gość » 2 paź 2004, o 18:45

Jest tam jedno wej¶cie.
Awatar użytkownika
PEPA
Posty: 259
Rejestracja: 27 wrz 2004, o 21:12
Kontakt:

Postautor: PEPA » 2 paź 2004, o 20:51

Na naszej stronie http://www.podziemnyszczecin.pl/galeria ... index.html fotki są ułożone od wejśćia do końca tunelu.
Gość

Postautor: Gość » 12 paź 2004, o 21:01

Mam pytanie. Czy du¿ymi petardami rozwali³bym ¶ciane z cegie³(je¶li chodzi o prawo to ja nie mam zamiaru rozwalaæ tej ¶ciany). Taka ¶ciana zagradza wej¶cie do podziemi na wa³ach. Chyba do g³ównego systemu. Wej¶cie jest przy samej trasie zamkowej.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 12 paź 2004, o 21:18

Anonymous pisze:Mam pytanie. Czy dużymi petardami rozwaliłbym ściane z cegieł(jeśli chodzi o prawo to ja nie mam zamiaru rozwalać tej ściany). Taka ściana zagradza wejście do podziemi na wałach. Chyba do głównego systemu. Wejście jest przy samej trasie zamkowej.
Bez komentarza :D , pozostaje nam jedynie życzyć Ci powodzenia :D
Gratuluje pomysłu :D

PS.
Zdjęcia z tego Twojego "głównego systemy" znajdują się w naszej podziemnej galerii pt."Schron przy ul.Jana z Kolna"
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 12 paź 2004, o 21:26

dobre :D

chociaz jakby to byl caly sklep petard to moze by tynk odpadl lub fugi by wylecialy co o tym myslilsz Bruce ??
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 12 paź 2004, o 21:35

Bartez pisze:dobre :D

chociaz jakby to byl caly sklep petard to moze by tynk odpadl lub fugi by wylecialy co o tym myslilsz Bruce ??

W tej nowej ścianie z cegły pozostawili takie okrągłe otworki wentylacyjne, średnicy ok 4 cm, jest ich kilkanaście i ten "gość" pewnie se wymyślił że te petardy wsadzi w te otworki.

wniosek:
Za dużo amerykańskich filmów o rabowaniu banków :D
Gość

Postautor: Gość » 13 paź 2004, o 07:51

Ta ¶ciana siê trzêsie gdy siê w ni± kopnie. Jest bardzo cienka, a ceg³a od³upuje siê gdy walnie siê w ni± kamieniem! Ja wcale nie my¶la³em, ¿e petardy rozwal± t± ¶ciane! Znam tak± petarde co jak by¶ faktycznie powsadza³ w te otworki to ¶ciana by (mo¿e) troche popêka³a, a jak nie to na pewno by siê os³abi³a i wtedy mo¿na by ju¿ j± zdemontowaæ. A co do tego, ¿e to nie jest system g³ówny, to w takim razie gdzie s± wej¶cia do niego? Nie ma!!! Gdzie na wa³ach jest niby wej¶cie?! A i nie wo¶cie siê tak na tym forum :!:
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 13 paź 2004, o 08:30

Temat wysadzania petardami sciany :roll: wykracza troche poza <Podziemny Szczecin>.
Nie przewidujemy otwierania forum pirotechnicznego.
I nie panoszyc sie tak na forum :lol:
Gość

Postautor: Gość » 13 paź 2004, o 10:53

Mam pytanie. Czy jak by wsadziæ komu¶ du¿± petardê w ucho, to jest szansa ¿e zm±drzeje po wybuchu? :roll: :?:
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 13 paź 2004, o 11:56

Anonymous pisze:Ta ściana się trzęsie gdy się w nią kopnie. Jest bardzo cienka, a cegła odłupuje się gdy walnie się w nią kamieniem! Ja wcale nie myślałem, że petardy rozwalą tą ściane! Znam taką petarde co jak byś faktycznie powsadzał w te otworki to ściana by (może) troche popękała, a jak nie to na pewno by się osłabiła i wtedy można by już ją zdemontować. A co do tego, że to nie jest system główny, to w takim razie gdzie są wejścia do niego? Nie ma!!! Gdzie na wałach jest niby wejście?! A i nie woście się tak na tym forum :!:
nikt tu sie niewozi ale zaufaj mi ze nawet duzy "achtung" (taka duzaaa petarda) nierozwali scianki

a co do wejscia na walach to hipotez jest wiele i trzeba po kolei wyelimynowywac je w najabrdziej racjonalny sposob jakim jest wejscie, aby sie gdziekolwie dosta trzeba pozlatwiac pozwolenia etc
to jest kewstia czasu

jak cos sie ustali to sie o tym napisze
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 13 paź 2004, o 15:05

Anonymous pisze:Gdzie na wałach jest niby wejście?! A i nie woście się tak na tym forum :!:
Drogi użytkowniku ! (powedzmy że nie wiem kim jesteś, a tak naprawdę to jak na dłoni widzę twój IP

Zupełnie nie rozumiem co masz na myśli mówiąc o "wożeniu się".

Zazwyczaj nie banujemy niekogo bez przyczyny, ale cała ta dyskusja o petardach i innych rzucaniach kamieniami w ścianę jest wg mnie zupełnie bez sensu. Dlatego proponuję zakończyć ten temat. Dla własnego bezpieczenstwa nie próbuj takich czynności...
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 13 paź 2004, o 15:11

A ja bym tam nie miał nic przeciwko, jeśliby tych petard było bardzo dużo i chodziło o podziemia pod Hotelem Arkona. Później można by przebiegający tędy odcinek Hünerbeinerstraße nazwać Ulicą Gościa z taki to a takim IP.
Bus - jak zwykle - z marmuru.
Gość

Postautor: Gość » 13 paź 2004, o 15:58

Drogi u¿ytkowniku ! (powedzmy ¿e nie wiem kim jeste¶, a tak naprawdê to jak na d³oni widzê twój IP
Jak dobrze byæ Adminem...
¯adne korsarstwo nie ma szans.
Zazdro¶cimy...

Proponujê konkurs z przymru¿eniem oka: GDZIE BY TU JESZCZE W SZCZECINIE POD£OZYÆ PETARDÊ? (oczywiscie wszystko to pisane jak mawia³ Jan Kobuszewski "wê¿ykiem"). Jako pierwszy g³os w dyskusji zaliczam typ Bachinstitut'a - Hotel Arkona. Ja od siebie dok³adam wie¿owiec przy Krzywoustego, blisko placu Ko¶ciuszki, ten z dziwnymi balkonami...

¯yczliwy (Nick i IP znane Adminowi) :wink:
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 13 paź 2004, o 16:24

Anonymous pisze:
Drogi użytkowniku ! (powedzmy że nie wiem kim jesteś, a tak naprawdę to jak na dłoni widzę twój IP
Jak dobrze być Adminem...
Żadne korsarstwo nie ma szans.
Zazdrościmy...

Proponuję konkurs z przymrużeniem oka: GDZIE BY TU JESZCZE W SZCZECINIE PODŁOZYĆ PETARDĘ? (oczywiscie wszystko to pisane jak mawiał Jan Kobuszewski "wężykiem"). Jako pierwszy głos w dyskusji zaliczam typ Bachinstitut'a - Hotel Arkona. Ja od siebie dokładam wieżowiec przy Krzywoustego, blisko placu Kościuszki, ten z dziwnymi balkonami...

Życzliwy (Nick i IP znane Adminowi) :wink:
Ech Sławek aka Życzliwy ... Ech Bachinstitut.
Zarty sie was trzymają a ja naprawdę przejąłęm się losem tego młodego człowieka o którym niedługo być może przeczytamy w gazetach

Z nieznanych dotąd przyczyn zawalił się podziemny korytarz przy ul. Dworcowej w Szczecine. Saperzy przeszukują podziemia, jak do tej pory udało się odnaleźć tylko fragmenty dziecięcych petard... oraz fragmenty tkanki ludzkiej

A tak poza tym to odeszliście od tematu :-)
Proponuję załóżcie nowy wątek - największe pomyłki architektoniczne Szczecina. Z chęcią wezmę udział w dyskusji...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości