Adaptacja podziemi do celów gospodarczych- dobrze, czy źle?

Dla tych, co patrzą w dół.
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Adaptacja podziemi do celów gospodarczych- dobrze, czy źle?

Postautor: MiWolo » 13 wrz 2004, o 19:11

Jestem ciekawy dla czego nikt się nie zaciekawił budową na Wałach Chrobrego. Z moich informacji ma tam być restauracja. Jestem ciekawy czy oprucz pomieszczeń pod tarasem są jakieś tunele które prowadzą dalej i czy ich nie zamurują. Gdy byłem tam z kumplem mieliśmy się tam już ładować, ale przyszła policja i było po wyciecce. wpisujcie sie jeśli wiecie co kolwiek o tamtym miejscu.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2004, o 20:51 przez MiWolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 13 wrz 2004, o 20:23

Nie ma tam nic poza tymi pomieszczeniami w których bedzie restauracja, nie ma tam zadnych tuneli.
Z tych podziemi nie ma połaczenia z innymi podziemiami pod Wałami Chrobrego.
Jak znajde czas to wsadze zdjęcia z tamtych podziemi.
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 13 wrz 2004, o 20:39

Jeśli tam naprawde nic nie ma to nie potrzebnie dodawałem temat. Chyba go zmienie. Dzięki za zainteresowanie. Ja byłem tylko po lewej stronie.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 13 wrz 2004, o 20:49

Po lewej stronie też łaziliśmy i jest bardzo podobna do prawej, może ma troszke inne rozmieszczenie pomieszczeń, ale niczym pozatym sie nieróżni.
Gość

Postautor: Gość » 14 wrz 2004, o 08:35

A gdzie jest wej¶cie do innych podziemi na wa³ach chrobrego?
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 14 wrz 2004, o 18:27

Skoro to ma być teraz temat o adaptacji podziemi to tunel przy turzynie jest nieźle zaadoptowany. Cały zawalony skrzyniami, kartonami, beczkami itp. Doskonały pomysł. Koniec tunelu jest ciekawy bo może być drogą(zablokowaną) do sieci.
Gość

Postautor: Gość » 14 wrz 2004, o 20:21

A kseropunkt na placu Ko¶ciuszki. Widzieli¶cie to?
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 20 wrz 2004, o 14:52

Już wiem w jaki sposób możemy sami się zająć bunkrami. Poprostu się zbierzemy i pujdziemy do bunkra odbudujemy potem zamkniemy na kłutke i będziemy oprowadzać kogoś za kasę którą potem przeznaczymy na dalsze cele, a miasto nic nie musi wiedzieć. A jak się dowie to dobrze bo zobaczy, że ludziom naprawde zależy na tym. A co do mojej sprawy to niewiele się posuneła bo nie mogłem nawet pogadać z klijentką z hitorii.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 20 wrz 2004, o 19:13

Zbysiu pisze:Już wiem w jaki sposób możemy sami się zająć bunkrami. Poprostu się zbierzemy i pujdziemy do bunkra odbudujemy potem zamkniemy na kłutke i będziemy oprowadzać kogoś za kasę którą potem przeznaczymy na dalsze cele, a miasto nic nie musi wiedzieć. A jak się dowie to dobrze bo zobaczy, że ludziom naprawde zależy na tym. A co do mojej sprawy to niewiele się posuneła bo nie mogłem nawet pogadać z klijentką z hitorii.

hee ??

to przeciec podlegha karze co opisujesz i to w kilku punktach
bezprawne zagospodarowanie terenu, wykonywanie prac remontowcyh bez zezwolen i nalezytego zabezpieczenia etc

łatwo pisac wykonac prawei sie nida
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 20 wrz 2004, o 19:24

Wiem, że się nie da. To był żart. Moja inicjatywa w szkole nie zabardzo się podoba, z nauczycielami nie gadałem, bo wiem, że i tak już nie wyjdzie. Po prostu nie ma sposobu na naszą po.....ną władze która tak marnuje źrudło kasy jakim jest historia czyli bunkry!
jacek

Analfabetom nie!!!

Postautor: jacek » 20 wrz 2004, o 19:27

Zbysiu pisze:Je¶li tam naprawde nic nie ma to dodawa³em temat. Chyba go zmienie. Dziêki za zainteresowanie. Ja by³em tylko po lewej stronie.


Czy nie mo¿na poprawiaæ niektórych analfabetów. Niedobrze siê robi jak widzê byki tego jegomo¶cia !!!
Gość

Postautor: Gość » 20 wrz 2004, o 22:44

:roll:
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Analfabetom nie!!!

Postautor: MiWolo » 21 wrz 2004, o 07:42

jacek pisze:
Zbysiu pisze:Jeśli tam naprawde nic nie ma to dodawałem temat. Chyba go zmienie. Dzięki za zainteresowanie. Ja byłem tylko po lewej stronie.


Czy nie można poprawiać niektórych analfabetów. Niedobrze się robi jak widzę byki tego jegomościa !!!
Ja tak wcale nie napisałem jak zacytowałeś!!!
Gość

Postautor: Gość » 21 wrz 2004, o 10:21

:roll:
Gość

Postautor: Gość » 25 wrz 2004, o 19:59

A ty co mord± latasz, nudzi ci siê. Nie masz co robiæ oprucz za¶miecania forum, tk?! Jak chcesz porobiæ g³upoty to idz na czat wp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

cron