skarb niemców.

Dla tych, co patrzą w dół.
skin88
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2005, o 20:38

skarb niemców.

Postautor: skin88 » 27 cze 2005, o 21:08

czesc wam jestem nowy na tym ze forym od niedawna interesuje sie bunkrami, chce byc prawdziwym bunrołazem wiez wybralem sie z kolegą jednym z klasy i poszlismy do bunkra kolo jeziopra szmargdowego wiecie w zdrojach takie jezioro zalazne woda bo cos tam jakas historyjka byla. No wiec weszlismy do bunkra ale mielismy tylko jedna latarke taka mac tronica na allegro kupilismy po 35 zł/szt. i sie troche cykalismy wejsc bo rozne pogloski chodza ze tam sa szatanisci, skini i wogole jakies nieprzyjemne typy no ale zaczelismy krzyczec przy wejsciu i nikt sie nieodezwal no to poszlismy dalej i se pochodzilismy troche i na koncu kurde sie spekalismy bo bylo kupe piachu , bo sie bunkier zawalil chyba no i ucieklismy zeby nas nieprzysypalo bo mlodzi jestesmy i szkoda zycia co nie? i mamy isc zamiar w przyszlosci z wieksza ekipa i rozwalic jakas sciane zeby do skarbu dojsc jakiegos bo slyszalem ze to mial byc bunkier dla tego typa z niemiec co zbudowal tą grote co jest niedaleko wiecie byliscie tam? jak niewiecie gdzie jest ta grota to was moge zaprowadzic jak cos. Co nie i jak to mial byc bunkier dla jakiegos prezydenta czy kim on tam byl to musial gdzies spac idt conie? To znaczy ze za ktoras sciana jest jakies przejscie co nie? i mamy zamiar rozwalic kazda po kolei i znalezc jego pomieszczenie gdzie on spac i pracowal i moze jakies skarby ukryte co wy na to?
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 27 cze 2005, o 21:12

Ale oso chozi?
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Ivan
Posty: 9
Rejestracja: 4 kwie 2005, o 17:17

Postautor: Ivan » 27 cze 2005, o 21:15

ja tesz hcialbym dostać skarb niemcóf. A tak na serio to też nie rozumeim Twojego postu.
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 27 cze 2005, o 21:18

Ty, Nowy - dobre jest niezłe, co piszesz o tych wakacjach podziemnych w bunkrach po Gebelsie czy innym Wilczym szancu. Od dziadka, co jeszcze w pirwszej światowej w siłach wojennych ziemię rył głębo wiem, że tam powietrza mało. I tak se myślę podpowiedź serdeczna ciebie pchnąć, żebyś leząc do bunkra jaki wąz od wejścia pociągnął, co nim powietrze zapompisz. A duchów i innych tych satanistów się nie bój, ino na wejściu krzycz i w ucho wal, to żaden do ciebie nawet nie podskoczy, a jakby - to przecie walnie łbem w niski sufit, i po krzyku.
Pomysł z wywaleniem wszystkich ścian jest niezły, tylko skąd ty na to ludzi znajdziesz, żeby podpierali? No chyba, że co zwalisz, zaraz za soba w sztaple ułożysz, to i sufit przytrzymawać bedzie. Ja poczekam w Grocie, a jak już się do nas dokopiesz, to przy browarze chyba opowiesz, jakie to skarby gieringa po drodze żeś widział albo o nich słyszał.
Osobiście zaczynam od Polic, to się gdzie pewnie spotkamY?
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 27 cze 2005, o 21:19

Nic się nie zawali bo ta góra piachu jest z rozwalonej ściany, za którą niby jest jakiś zamurowany tunel, za prl-u większośc zamurowywanych tuneli była najpierw zasypywana piachem, stąd ta góra piachu.
Bunkier należał do gaulietera pomorza Franza Schwede-Corburga, służył mu jako schron przeciwlotniczy. Tam raczej nic nie znajdziesz i nie ma co rozwalac oprócz tego zamurowanego tunelu co ktoś rozwalił zawalając pół tunelu stertą piachu, niech ja go tylko dorwe to mu ..............(ehhh......).
Prędzej coś znajdziesz w tunelach przy cmentarzu w zdrojach, tam ktoś jakiś element z kościoła znalazł a ja wyciągnąłem 2m kabla telefonicznego idącego w ścianę.Tam kop.
Ps. Niedaleko za zajazdem jest zamurowany schron, ale mało sobie saperki nie połamałem jak chciałem nią cegły rozbijac i te komary.....
Ostatnio zmieniony 27 cze 2005, o 21:22 przez szperacz88, łącznie zmieniany 1 raz.
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: skarb niemców.

Postautor: Busol » 27 cze 2005, o 21:21

skin88 pisze:czesc wam jestem nowy na tym ze forym od niedawna interesuje sie bunkrami, chce byc prawdziwym bunrołazem wiez wybralem sie z kolegą jednym z klasy i poszlismy do bunkra kolo jeziopra szmargdowego wiecie w zdrojach takie jezioro zalazne woda bo cos tam jakas historyjka byla. No wiec weszlismy do bunkra ale mielismy tylko jedna latarke taka mac tronica na allegro kupilismy po 35 zł/szt. i sie troche cykalismy wejsc bo rozne pogloski chodza ze tam sa szatanisci, skini i wogole jakies nieprzyjemne typy no ale zaczelismy krzyczec przy wejsciu i nikt sie nieodezwal no to poszlismy dalej i se pochodzilismy troche i na koncu kurde sie spekalismy bo bylo kupe piachu , bo sie bunkier zawalil chyba no i ucieklismy zeby nas nieprzysypalo bo mlodzi jestesmy i szkoda zycia co nie? i mamy isc zamiar w przyszlosci z wieksza ekipa i rozwalic jakas sciane zeby do skarbu dojsc jakiegos bo slyszalem ze to mial byc bunkier dla tego typa z niemiec co zbudowal tą grote co jest niedaleko wiecie byliscie tam? jak niewiecie gdzie jest ta grota to was moge zaprowadzic jak cos. Co nie i jak to mial byc bunkier dla jakiegos prezydenta czy kim on tam byl to musial gdzies spac idt conie? To znaczy ze za ktoras sciana jest jakies przejscie co nie? i mamy zamiar rozwalic kazda po kolei i znalezc jego pomieszczenie gdzie on spac i pracowal i moze jakies skarby ukryte co wy na to?
Jakos dziwnie mi sie w czasie i miejscu posty skin88 i BunkerX zbiegają.
mniejsza o to. ZUpełnie nie rozumiem skin88 p co ci chodzi, Jesli chcesz brac udział w dyskusji to napisz zrozumiale i po Polsku. Jesli bedziesz dalej pisał w taki sposób (zakładam ze nie robisz tego specjalnie) to niestety nie licz na odpowiedz a za niezrozumiale zasmiecanie forum moge zaczac posty usuwac...
skin88
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2005, o 20:38

Postautor: skin88 » 27 cze 2005, o 21:28

szperacz88 to saperka chciales cegly rozwalac? a tak wogole to jestes skinem - te 88
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 27 cze 2005, o 21:36

Nie 88 i jakiś skin tylko w 1988 roku się urodziłem, kiedyś za zamierzchłych czasów kiedy to łaziłem po pierwszych swoich schronach dali mi ksywe szperacz , na jednym czacie chciałem wejśc jako szperacz ale nick był zajęty, to obmyśłiłem że będzie szperacz1988, jednak to było za długie i za rada kumpla mam szperacz88
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 27 cze 2005, o 21:40

Prawdziew skarby to w siadle dolnym na polu są :D

Pewno pili w tym schronie :?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2005, o 21:41 przez szperacz88, łącznie zmieniany 1 raz.
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Ivan
Posty: 9
Rejestracja: 4 kwie 2005, o 17:17

Postautor: Ivan » 27 cze 2005, o 21:55

Skin88 czy mozesz przestać pisać te głupoty wreszczcie?? Albo niech ktoś ununie te durnowate posty.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 27 cze 2005, o 21:57

temat zamykam

skin88 - jeszcze jeden durny post i ban
BunkerX - j.w
amisz - j.w

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości