Shron przy szkole

Dla tych, co patrzą w dół.
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 20 maja 2005, o 13:54

Pozdrawiam również.
Wszystkiego bunkrowego!!!
Niech żyje przyjażń na wszyskich kulach ziemskich!
visior
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2005, o 07:49
Lokalizacja: SZCZECIN---->>>
Kontakt:

PKWN

Postautor: visior » 20 maja 2005, o 15:06

Powiem jedno wstyd mi teraz ze napisalem posta na tym forum bo widze tutaj brak tolerancji do ludzi !!! Moge stwierdzic ze wiekszosc szczelin jest juz zarezerwowana dla bezdomnyh :/ ale to nie znaczy ze nam tam nie wolno whodzic :/ !!! Szczecin jest dosc ubogim miastem (zacofane) brak rozrywki sprowadza sie do tego ze dohodzi do brania narkot piwo itp !! Jestem z bardziej wyhowanej grupy mlodziezy i szanuje to co stworzyla natura !! nasuwa mi sie takie stwierdzenie !! co innego rozkopywanie rozwalanie scian w celu odblokowania daleszej trasy obiektu niz dewastacja przez zlomiazy ktozy rozkradaja wszystko co metalowe !! ale to nie ih wina ze rozkradaja panstwo zgotowalo im taki los !! n/c
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: PKWN

Postautor: Busol » 20 maja 2005, o 15:12

visior pisze:Powiem jedno wstyd mi teraz ze napisalem posta na tym forum bo widze tutaj brak tolerancji do ludzi !!! Moge stwierdzic ze wiekszosc szczelin jest juz zarezerwowana dla bezdomnyh :/ ale to nie znaczy ze nam tam nie wolno whodzic :/ !!! Szczecin jest dosc ubogim miastem (zacofane) brak rozrywki sprowadza sie do tego ze dohodzi do brania narkot piwo itp !! Jestem z bardziej wyhowanej grupy mlodziezy i szanuje to co stworzyla natura !! nasuwa mi sie takie stwierdzenie !! co innego rozkopywanie rozwalanie scian w celu odblokowania daleszej trasy obiektu niz dewastacja przez zlomiazy ktozy rozkradaja wszystko co metalowe !! ale to nie ih wina ze rozkradaja panstwo zgotowalo im taki los !! n/c
Proponuje narzekanie na panstwo i miasto zakonczyc...
Na tym forum rozmawiamy o hitosri i nie rozmawiamy o polityce i problematyce społecznej.
Wchodzenie i otiweranie ścian bez wzgledu na to jak szlachetny cel przyścwieca jesli jest robione bez zgody wlasciciela jest nielegalne czy sie to komus podoba czy nie. Koniec. Kropka.

Proponuje zakonczyc ten temat. W przyapdku dalszcyh dyskusji nie na temat zamkne go całkowiecie...

A dyskusje na temat moralnosci rozbijania ścian proponuje przenieść na zamkknięte FORUM...
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 20 maja 2005, o 16:05

Penetrator pisze:Pozdrawiam również.
Wszystkiego bunkrowego!!!
Niech żyje przyjażń na wszyskich kulach ziemskich!



PIWA MU !!!!!!!!!!
dobrze gada :D

PS podanie rozpatrzone i zaakceptowane :D wiesz o co kaman
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 20 maja 2005, o 16:24

sacek pisze:A po co z saperką po Bukowej :?: Na plac Żołnierza się idzie i ma się pięknie zachowaną szczelnię... chyba jedyną szczelinę przeciwlotniczą na świecie w której można nabyć glany :wink:
Jak juz to plac Zwycięstwa...
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 20 maja 2005, o 17:13

Penetrator pisze:Jeśli możesz napisz jeszcze raz, bo nie mogę połapać się o co ci chodzi.
Ps. Na FFOWB jeżdze od 18 lat.
BDB
Ale powiedz sam, jakie to ma znaczenie ?? Jesli 18 lat to pewnie znasz stara ekpie, ktorej to ja znam kawalek, ze sie tak wyraze... Pisales cos o zasmiecaniu choinka, heh, kawalek drewna nikomu nie zaszkodzil, gorzej gdy zostawiane sa puszki, butelki, konserwy, chleb i temu podobne... Tylko zauwaz roznice - ja, my po sobie sprzatamy... W przeciwienstwie do co niektorych, wystarczylo zobaczyc chociazby zerowke na Boryszynskiej po wyjsciu stamtad ekipy... ale nie naszej ekpiy... wlasnie wtedy w 2003... Wiec generalnie prosba jest jedna -> nie znam sie, nie wypowiadam sie.
I ciekawe, czy nasze smiecenie choinka na dolach bylo straszniejsze od wyciecia i znikniecia szybu windy i klatki schodowej w jednym z obiektow na polnocy ? Czy nasza choinka byla gorsza od bezmyslnego murowania obiektow, nawet wolnostojacych, w celu "ochorny gackow" ?? Jesli taki z Ciebie byl/jest bunkrowiec, to znaczy ze miales/masz inne idealy, niz wszyscy bunkrowcy tamtych lat...

Pozdro
BDB!
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
sacek
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2004, o 13:25
Lokalizacja: w sercu ciągle Szczecin

Postautor: sacek » 20 maja 2005, o 17:28

konger pisze:
sacek pisze:A po co z saperką po Bukowej :?: Na plac Żołnierza się idzie i ma się pięknie zachowaną szczelnię... chyba jedyną szczelinę przeciwlotniczą na świecie w której można nabyć glany :wink:
Jak juz to plac Zwycięstwa...
Rzeczywiście, sam nie wiem jak mogłem się tak pomylić :wink:
Łochocho, atmosfera zrobiła się tak gęsta, że można ją tą wcześniej wspomnianą saperką ciąć... Proponuję dyskusję o śmieceniu przenieść do osobnego temtu, żeby nowych członków takich jak Visior nie zniechęcać
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 20 maja 2005, o 17:32

Ale kto tu cos mowi o smieceniu? :twisted: Po prostu nie lubie, jak ktos wciska mi lub moim znajomym kit... Czyli gadanie o czyms, o czym sie nie ma pojecia... Mi akurat zwisa licytacja kto ile na doly jezdzi... Dawno temu doszlismy do pewnych wnioskow, wraz ze "starymi" bunkrowcami... Ale to nie ten temat i nie to miejsce...
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 20 maja 2005, o 18:37

Czy mi sie wydaje czy mje prośby zostały zignorowane ?
I to przez najstarszego bunkrowca bunkrowców ?

Konger pliz...
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 20 maja 2005, o 18:44

Arek, ja najstarszy? :shock: Nie, no cos Tyyy... ;] :D

Dobra, niech bedzie... :oops: Ale nie lubie siedziec cicho... :twisted: taka natura, takie srodowisko... :wink:

Pozdrowka!
.:konger:.

One life. Live it.
Chałupa
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2005, o 16:52
Lokalizacja: Pomorzany

Postautor: Chałupa » 20 maja 2005, o 22:59

eee panowie ja wiem że nie zabardzo trafiam w temat ale niżej zapytałem(walnąłem dośc dużego posta) na temat bunkrów na gumieńcach?? czy ktoś z was nie ma może informacji na ten temat albo jest choć odrobine zainterseowany by o nim podyskutować??!:)
Chałupa
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2005, o 16:52
Lokalizacja: Pomorzany

Postautor: Chałupa » 20 maja 2005, o 23:05

A i jeśli ktoś sugerował się w swoich tekstach moim postem w ktorym opisujac bunkier napisałem ze raczej nie byo by problemu z rozwaleniem sciany to bardzo przepraszam. Opisałem tylko ów bunkier wcale nie mam zamiaru poprawiac drożności tego bunkra jedynei chciałem zauważyć i podkreślić fakt tego ze owa możliwość istnieje gdyż murek nie wygląda solidnie.
visior
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2005, o 07:49
Lokalizacja: SZCZECIN---->>>
Kontakt:

ZAsypane to nie wejdziesz

Postautor: visior » 21 maja 2005, o 17:58

Naj naj metoda na bunkrowicza jest zasypanie piaskiem bunkru a po czym zamurowanie go i otynkowanie :)Bylem dzisiaj na szmaragdzie :P iii okazalo sie ze ktos zrobil zawal maly w sumie nie hce mi sie wiezyc ze z jednej sciany moze tyle piahu wyleciec ale nie wieze tez w to ze ktos mugl tyle go naniesc :/ pozatym widac ze to nie jest piah z zwyklej piaskownicy tylko z tego shronu (Przylecialo Ufo I zasypalo ) Pewnie hodzi o ta drabine stara jest zlomiaze wycinaja co popadnie :P niedlugo nic nie zostanie
Awatar użytkownika
Xelos
Posty: 70
Rejestracja: 28 mar 2005, o 01:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Xelos » 23 maja 2005, o 00:44

pozatym widac ze to nie jest piah z zwyklej piaskownicy tylko z tego shronu (Przylecialo Ufo I zasypalo )
No to chyba znowu bedzie trzeba dzwonic po "Nie Do Wiary" :D
mail: xelos86@wp.pl
http://www.basement.prv.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron