Pamiętać Szczecin V

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Pamiętać Szczecin V

Postautor: woti » 14 wrz 2008, o 19:49

Jest problem, poważny: zbliża się czas ogłoszenia V Edycji Konkursu PAMIĘTAĆ SZCZECIN. To byłby taki mały jubileusz - a tu okazuje się, że główny organizator NIE BĘDZIE MÓGŁ!
Powodem jest konieczność wyjazdu poza Szczecin w najbardziej dla Konkursu nieodpowiednim czasie.
W związku z powyższym zaprasza się i uprasza choćby jednego chętnego do przejęcia związanych z prowadzeniem konkursu obowiązków i splendorów. Niżej podpisany obiecuje pomóc we wszystkim, a głównie przekazać kontakty oraz instrukcje obsługi.
Absolwenci - łączcie się!
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 14 wrz 2008, o 21:11

Wotiego ciezko bedzie zastąpić, ale moze ktos poczuje zew :)
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 15 wrz 2008, o 20:25

Na szczęście nie ma ludzi niezastąpionych :)
W moim przekonaniu w tej sprawie wystarczy mieć dobrą wolę, a przede wszystkim mieć świadomość, że Szczecin można promwać na bardzo różne sposoby.
Absolwenci - łączcie się!
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 20 wrz 2008, o 12:20

Sam sobie odpowiadam - jedni mnie pytają, jakie są tegoroczne tematy, a inni nie są przekonani, że ten konkurs jest komuś na coś potrzebny. Pewnie już nie jest. Przechodzi zatem do historii (tej gorszej?).
Absolwenci - łączcie się!
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 20 wrz 2008, o 12:31

woti pisze:Sam sobie odpowiadam - jedni mnie pytają, jakie są tegoroczne tematy, a inni nie są przekonani, że ten konkurs jest komuś na coś potrzebny. Pewnie już nie jest. Przechodzi zatem do historii (tej gorszej?).
Wojetek a moze poza portalem (np w kuratorium) jest wola aby konkurs byl ? Tylko np my nie bylibysmy juz bezposrednim organizatorem ?
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości