Wycieczka rowerowo-integracyjno-przyrodnicza.

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 10 wrz 2008, o 00:01

W jeden dzień nie obrócimy. :D
Motylem byłem lecz utyłem :P POLAK
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 12 wrz 2008, o 22:05

eghem...
to jaka ta trasa ma być? i kendy owendy poleci?
Może mą małżowinke jakoś zachęce lubo dojedziemy do Was na wpatrzoną w Iwąkę faune bądź też konsumpcje wcześniej wymienionej... fauny lub kiełbachy.
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wycieczka rowerowo-integracyjno-przyrodnicza.

Postautor: Słoń_77 » 13 wrz 2008, o 21:02

Jezu pisze:Uprzejmie donoszę, że zapraszam w najbliższą niedzielę tj. 14.09.2008 o godzinie 10.00 przed wejściem na kąpielisko Głębokie do uczestniczenia w wycieczce jak w tytule. Wyprawa odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody aż nad jezioro Świdwie gdzie rozpalimy ognicho i pooglądamy ptactwo, albo odwrotnie.
Oczywiście wycieczka dojdzie do skutku pod warunkiem, że pogoda dopisze.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
No, dopisze, więc jak ??? 8)
Motylem byłem lecz utyłem :P POLAK
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wycieczka rowerowo-integracyjno-przyrodnicza.

Postautor: Kropka » 13 wrz 2008, o 21:04

Słoń_77 pisze:
Jezu pisze:Uprzejmie donoszę, że zapraszam w najbliższą niedzielę tj. 14.09.2008 o godzinie 10.00 przed wejściem na kąpielisko Głębokie do uczestniczenia w wycieczce jak w tytule. Wyprawa odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody aż nad jezioro Świdwie gdzie rozpalimy ognicho i pooglądamy ptactwo, albo odwrotnie.
Oczywiście wycieczka dojdzie do skutku pod warunkiem, że pogoda dopisze.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
No, dopisze, więc jak ??? 8)
No to spotykamy się jutro o 10.00 na Głębokim :wink:
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 13 wrz 2008, o 21:13

Jedziemy pięknie gładką drogą do Stolca popodziwiać pałac i popikniczyć.
Dzizus załatwił idealną pogodę. Jak naprawi koło to coś skrobnie.
:wink:

Zapraszamy jeszcze tych którzy są niezdecydowani. :D
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 13 wrz 2008, o 21:21

Jak na poniższej fotce, Pałac można podziwiać tylko z za płotu, a ognisko rozpalić nad jeziorem obok.(ale to cały czas pod górkę, 23 km w jedną stronę :lol: i miejscami można jechać trasą kolejki) Ale czytałem na początku coś o jeziorze Świdwie. 8)
Motylem byłem lecz utyłem :P POLAK
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 13 wrz 2008, o 21:49

Słoń_77 pisze:ale to cały czas pod górkę, 23 km w jedną stronę
Dzisiaj wszystkie górki wyprostowali bo wiedzą, że sedina.pl będzie pedałować. :wink:
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
7alaskan
Posty: 71
Rejestracja: 9 sty 2008, o 18:06

Postautor: 7alaskan » 13 wrz 2008, o 21:56

Uwaga, drewno na ognisko koło rezerwatu trzeba przywieźć ze sobą! Zbierajcie więc po drodze, bo na miejscu może się okazać, że traficie na strażnika, który nie pozwoli palić tego co w okolicy jest. PALENIE OGNISKA TRZEBA zgłosić strażnikowi pod wieżą do obserwacji ptaków. Miłej zabawy!
7alaskan
Posty: 71
Rejestracja: 9 sty 2008, o 18:06

Postautor: 7alaskan » 13 wrz 2008, o 22:10

Słoń_77 pisze:Jak na poniższej fotce, Pałac można podziwiać tylko z za płotu, a ognisko rozpalić nad jeziorem obok.(ale to cały czas pod górkę, 23 km w jedną stronę :lol: i miejscami można jechać trasą kolejki) Ale czytałem na początku coś o jeziorze Świdwie. 8)
Chłopie, nie strasz ludzi, jakie 23 km pod górkę?
Teren jest płaski!!!
Awatar użytkownika
Jezu
Posty: 961
Rejestracja: 2 sty 2005, o 01:47
Lokalizacja: Pilchowo

Postautor: Jezu » 13 wrz 2008, o 22:15

No jestem.
Przygotowywałem sprzęt to mnie nie było.

Oczywiście, że jedziemy jutro. Pogoda nie będzie straszna, na wszelki wypadek proszę zabrać ze sobą jakiś cienki ortalion albo coś takiego z powodu, że jest wrzesień. Pałac można podziwiać z nieco bliższej odległości niż płot gdyż wrota wjazdowe są otwarte a przynajmniej 2h temu były.
Jedziemy najpierw afroamerykaninem do Stolca mijając m.in. przejście graniczne w Buku. Po drodze mam liczne placówki handlowe gdzie w razie potrzeby będzie można uzupełnić płyny ustrojowe. Stamtąd jedziemy trasą krajobrazową nad jezioro Świdwie. Nad jeziorem mamy do dyspozycji profesjonalną i zadaszoną infrastrukturę ogniskowo-rekreacyjno-poznawczą. Po pikniczeniu powrót Puszczą Wkrzańską (najkrótsza trasa) przez Bartoszewo na Głębokie.
Zapewniam, że warto za udział wziąć.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
Mad Poets Society
Awatar użytkownika
Jezu
Posty: 961
Rejestracja: 2 sty 2005, o 01:47
Lokalizacja: Pilchowo

Postautor: Jezu » 13 wrz 2008, o 22:25

7alaskan pisze:
Słoń_77 pisze:Jak na poniższej fotce, Pałac można podziwiać tylko z za płotu, a ognisko rozpalić nad jeziorem obok.(ale to cały czas pod górkę, 23 km w jedną stronę :lol: i miejscami można jechać trasą kolejki) Ale czytałem na początku coś o jeziorze Świdwie. 8)
Chłopie, nie strasz ludzi, jakie 23 km pod górkę?
Teren jest płaski!!!
Nieprawdą jest jakoby teren cały czas był pod górkę. Jest normalnie i na dodatek drogą częściowo skracającą trasę i nowo wybudowaną.

Będziemy jechali w tempie rekreacyjnym. Na dowód zabieram swoje dziecko na rowerze. Nie chodzi o to żeby wyzionąć ducha tylko żeby aktywnie wypocząć.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
Mad Poets Society
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kropka » 13 wrz 2008, o 22:41

7alaskan pisze:Uwaga, drewno na ognisko koło rezerwatu trzeba przywieźć ze sobą! Zbierajcie więc po drodze, bo na miejscu może się okazać, że traficie na strażnika, który nie pozwoli palić tego co w okolicy jest. PALENIE OGNISKA TRZEBA zgłosić strażnikowi pod wieżą do obserwacji ptaków. Miłej zabawy!
Zamiast życzyć miłej zabawy, to baw się z nami :wink:
Awatar użytkownika
Jezu
Posty: 961
Rejestracja: 2 sty 2005, o 01:47
Lokalizacja: Pilchowo

Postautor: Jezu » 13 wrz 2008, o 22:55

Kropka pisze:
7alaskan pisze:Uwaga, drewno na ognisko koło rezerwatu trzeba przywieźć ze sobą! Zbierajcie więc po drodze, bo na miejscu może się okazać, że traficie na strażnika, który nie pozwoli palić tego co w okolicy jest. PALENIE OGNISKA TRZEBA zgłosić strażnikowi pod wieżą do obserwacji ptaków. Miłej zabawy!
Zamiast życzyć miłej zabawy, to baw się z nami :wink:
Właśnie. Chuchnąłbyś tą okowitą dziedzica to łatwiej ogień rozpalimy.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
Mad Poets Society
7alaskan
Posty: 71
Rejestracja: 9 sty 2008, o 18:06

Postautor: 7alaskan » 13 wrz 2008, o 23:03

No to hóch okowitą.
7alaskan
Posty: 71
Rejestracja: 9 sty 2008, o 18:06

Postautor: 7alaskan » 13 wrz 2008, o 23:07

Sorki, ale właśnie jutro wybieram się nad morze, aby kajakiem dopłynąć do bliźniaczego betonowca Ulryka Finsterwalda - Karla Finsterwalda, który spoczywa w okolicach Wisełki.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2008, o 23:09 przez 7alaskan, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości