Gumieńce

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
seba_s
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2006, o 14:41
Lokalizacja: Szczecin Scheune

Gumieńce

Postautor: seba_s » 9 gru 2006, o 14:57

Witam wszystkich dotychczasowych forumowiczow :) Jestem tu nowicjuszem. postanowilem sie zarejestrowac by wziac udzial w ciekawym przedsiewzieciu jakim jest owe forum. Poszukuje ludzi z dzielnicy Gumience, by nawiazac ciekawy kontakt, wymieniac swe uwagi, wspominac historie. Ciezko by bylo mi szukac takich osob na liscie, dlatego zamieszczam tu swoje ogloszenie. Czekam na czlonkow forum zx Gumieniec, pod nr GG lub mailem. Pozdrawiam i zabieram sie za czytanie postow.
Awatar użytkownika
endone
Posty: 65
Rejestracja: 8 wrz 2005, o 00:49

Postautor: endone » 10 gru 2006, o 21:40

witam i odrazu zapytam z której części gumieniec jesteś??
mieszkałem tam 22 lata i posiadam troche wiedzy na temat tej dzielnicy a szczególnie odcinka od wiaduktu kolejowego przy kusłońcu do jeziorka
niyby to świerczewo ale mieszkańcy tego rejonu mówią że mieszkają na gumieńcach....
pozdrawiam i zapraszam do dyskusji na ten temat.....
Awatar użytkownika
marpa
Posty: 227
Rejestracja: 23 gru 2004, o 10:52
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Gumieńce

Postautor: marpa » 10 gru 2006, o 22:17

seba_s pisze:Poszukuje ludzi z dzielnicy Gumience, by nawiazac ciekawy kontakt, wymieniac swe uwagi, wspominac historie.
Jestem z os.Reda. Zapraszam też do poniższego linka :D

PS
Mieszkam tu 22 lata.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości