Błąd w galerii

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
gryf127
Posty: 173
Rejestracja: 6 mar 2006, o 18:11

Postautor: gryf127 » 26 mar 2006, o 19:54

Mam to samo co Piotrek :(
Bogus
Posty: 1887
Rejestracja: 3 lis 2004, o 18:48

Postautor: Bogus » 26 mar 2006, o 19:59

gryf127 pisze:Mam to samo co Piotrek :(
Może więc ta czewarta strona została wstawiona przedwcześnie - na zapas - i nie otwiera się bo trzecia jeszcze nie jest wypełniona?
emeryt
Posty: 145
Rejestracja: 17 kwie 2005, o 17:16

Postautor: emeryt » 26 mar 2006, o 21:01

Zeby bylo wiecej wiadomosci, przedstawie jeszcze jedno zachowanie sie galerii, ktore przed chwila sprawdzilem :
wejscie do galerii na str. gl. --> przegladanie przez dluzszy czas zdjec w jakimkolwiek dziale--> wyjscie na str. gl. -->wejscie do galerii uzytkownikow udane--> i dalej dzieje sie tak jak podaja Piotrek i gryf 127. Ocztwiscie bedac zalogowanym.
Zalogowanie sie w portalu-->wejscie do galerii-->wejscie na galerie uzytkownikow --> zawsze konczy sie slynnym komunikatem.
Awatar użytkownika
jfr
Posty: 132
Rejestracja: 23 cze 2005, o 13:52
Lokalizacja: Warsow

Potwierdzam błąd

Postautor: jfr » 27 mar 2006, o 06:29

U mnie objawy są takie:
wejscie do"galeria użytkowników" - wszystko ok, widzę na dole 4 strony do przejrzenia,
przechdzę po kolejnych stronach, na 3 widać tylko trochę zdjęć, a na czwartej pojawia się słynny napis i znikają numery stron,
od tego momentu nie ma dostępu do galerii
Awatar użytkownika
wraga
Posty: 1336
Rejestracja: 23 gru 2004, o 13:18
Lokalizacja: najpierw Falkenburg, potem Szczecin - Wussower Str., a teraz Am Bültpohl
Kontakt:

Postautor: wraga » 27 mar 2006, o 07:14

Piotrek pisze:Widzę tylko w pełni 1 i 2 stronę z albumami (po 12 albumów), ze strony 3 tylko mam widoczne 5 albumów a po przejściu na 4 pojawia sie napis: < Galerie użytkowników nie istnieją lub nie masz do nich dostępu>. pozostała część galerii działa.
U mnie tak samo
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 27 mar 2006, o 08:54

Bogus pisze:
gryf127 pisze:Mam to samo co Piotrek :(
Może więc ta czewarta strona została wstawiona przedwcześnie - na zapas - i nie otwiera się bo trzecia jeszcze nie jest wypełniona?
Ale na dole pojawia mi sie informacja ze jest 47 albumów i 4 strony. Policzyłem albumy i wychodzi 29 dostępnych (po 12 na str.1 i 2 oraz 5 na str.3).
Awatar użytkownika
Valus
Posty: 1292
Rejestracja: 21 lis 2005, o 12:24
Lokalizacja: Stettin - Carl-Ludwig-Schleich-Str

Postautor: Valus » 5 kwie 2006, o 21:24

Czy ten problem zostanie zlikwidowany czy jestesmy juz zdani na niemozliwosci ogladania galerii uzytkownikow? Panuje jakas dziwna glucha cisza w tym temacie...
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 6 kwie 2006, o 14:57

bardzo prosz eo informacje: galerii ktorego uzytkownika nie mozna ogladac
Awatar użytkownika
Valus
Posty: 1292
Rejestracja: 21 lis 2005, o 12:24
Lokalizacja: Stettin - Carl-Ludwig-Schleich-Str

Postautor: Valus » 6 kwie 2006, o 15:40

Jeszcze raz bardzo prosze... to zrzut z kompa w pracy... zadnego uzytkownika nie widac. Widac tylko 8 ostanio dodanych fotek. Bez wzgledu gdzie sie zaloguje (praca, dom) czy sie nie zaloguje to komunikat zawsze jest identyczny.
Załączniki
galeria_work.JPG
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 6 kwie 2006, o 17:57

to jest faktycznie blad galerii, a dokladniej mowiac blad "ficzera" zapewniajacego, ze w kolejnych wizytach wracamy do strony w albumie, na ktorej skonczylismy. jezeli wracamy do strony, na ktorej nie ma juz albumow (zostaly usuniete przez uzytkownikow??), coppermine nieco glupieje.

prosze sprobowac ponizszego linka.
http://sedina.pl/galeria/index.php?cat=1&page=1
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 kwie 2006, o 18:49

keson pisze:zostaly usuniete przez uzytkownikow??), coppermine nieco glupieje.
Albumy uzytkownikow:
- puste
- zawierające zdjecia łamiące regulamin bądź prawa autorskie
- nie związane z tematyką portalu
- ...

Są regularnie usuwane przez Tornya bądź mnie.
Docelowo chcemy wyłączyć tę funkcjonalnosć,ze względu na intrygujące zawartości niektórych albumów...
Awatar użytkownika
Valus
Posty: 1292
Rejestracja: 21 lis 2005, o 12:24
Lokalizacja: Stettin - Carl-Ludwig-Schleich-Str

Postautor: Valus » 6 kwie 2006, o 19:43

No po klikneciu na ten link wszystko widac jak sie nalezy :)
No to reasumujac obie wypowiedzi... czy to znaczy ze po usunieciu wszystkich intrygujacych albumow wszystko powroci do normy? Poki co chcac korzystac z galerii mamy wchodzic przez ten link? Rozumiem ze to jedyna mozliwosc obecnie.... ale i tak bardzo fajnie bo nareszcie cos widac i mozna cos obejrzec... podejrzewam ze duzo ludzi sie ucieszy bo problem ten ma wiekszosc uzytkownikow portalu.
Dziekuje za pomoc.
emeryt
Posty: 145
Rejestracja: 17 kwie 2005, o 17:16

Postautor: emeryt » 6 kwie 2006, o 19:44

Obecnie wejscie do galerii uzytkownikow dziala prawidlowo- nie ma juz wczesniejszych przeszkod.
Czy bedzie mozliwosc zalozenia swojej galerii ? Wczesniej to nie bylo mozliwe poniewaz z chwila proby wprowadzenia pliku (zdjecia) do albumu zalozonegoprzez uzytkownika - z galerii znikala calkowicie "dzialka" z nazwa uzytkownika. W tej sprawie pisalem na adres admina technicznego - nie ma zadnej wiadomosci czy to juz sie poprawilo.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 6 kwie 2006, o 20:49

Valus pisze:No po klikneciu na ten link wszystko widac jak sie nalezy :)
No to reasumujac obie wypowiedzi... czy to znaczy ze po usunieciu wszystkich intrygujacych albumow wszystko powroci do normy? Poki co chcac korzystac z galerii mamy wchodzic przez ten link? Rozumiem ze to jedyna mozliwosc obecnie.... ale i tak bardzo fajnie bo nareszcie cos widac i mozna cos obejrzec... podejrzewam ze duzo ludzi sie ucieszy bo problem ten ma wiekszosc uzytkownikow portalu.
Dziekuje za pomoc.
sprawe mozna zalatwic raz na zawsze (przynajmniej tak mi sie wydaje) w nastepujacy sposob:

logujemy sie na portal i wchodzimy do galerii, nastepnie wklejamy w pasku adresu ponizszego linka
http://sedina.pl/galeria/index.php?cat=1&page=1
i laduje nam sie pierwsza strona galerii uzytkownikow.
teraz wylogowujemy sie z galerii.
i pozamiatane.
kazde nastepne wejscie do galerii bedzie juz prawidlowe. :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości