SEDINA MO¯E CO¦ BÊDZIE....

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Gość

SEDINA MO¯E CO¦ BÊDZIE....

Postautor: Gość » 28 lis 2004, o 18:16

W³asnie w TV na 3 o sedinie i jakim¶ innym pomniku gadali..........
mo¿e co¶ siê ruszy, stowarzyszenie "Kupcy dla Szczecina" siê za to bior±
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 28 lis 2004, o 18:29

Widze ze ktos za wszelka cene chcial byc pierwszy, no ale zeby jeszcze tak trafil z tym postem do odpowiedniego dzialu a nie na chybil trafil gdzie popadnie...
Ja takze widzialem ten reportaz i sie dowiedzialem ze na pomnik potrzebne jedyne drobne 1 mln zl (slownie: jeden milion blachy), a stowarzyszenie kupieckie ma w tej chwili zadeklarowane jakies 45-50 tys. zl. Reszta pozostaje w rekach (a raczej w portfelach szczecinian). Z checia bym uzupelnil im ta brakujaca sumke ale niestety nie mam drobnych ;)
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 28 lis 2004, o 18:40

CICHO Yomi..................no dobra przyznam się, chciałem być pierwszy, ale zobaczcie moją obywatelską postawę, chciałem wszystkich o tym poinformować(gdzie medal?!) :D
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości

cron