Zmiany w portalu

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 9 wrz 2005, o 22:51

Właśnie dlatego proponuję tylko końcówkę, a nie następne rubryki do wypełnienia. Niektórzy nie chcą się przyznać, inni zdecydować, a jeszcze inni logują się jako para (np. małżeństwo).
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 9 wrz 2005, o 23:08

po niektórych nickach ciężko rozpoznać też czy mamy do czynienia z M czy z K.

Gdyby nie uważne czytanie co kto pisze ktos mógłby pisać jakieś matrymonialne ciekawostki np do kolegi o nicku Shiba.

Niektóre nicki doprowadzają niekiedy do głębokich procesów myślowych np: ksywa koleżanki lub kolegi Aniasama (pozdrawiam, bo jest on-line)

Cyferki przy nickach bywają mylące. Nie wiemy czy 88 przy ksywie Szperacz dotyczy wieku czy może orientacji myślowej.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 9 wrz 2005, o 23:25

Torney pisze:
Torney pisze:Hmm...
Agata pisze:
ewaewa pisze:
Iwonka pisze:
itp. itd.

Nie można tego zastąpić wyrażeniem: napisał(a):
Od grudnia czekam na odpowiedź.
marud(a) :lol:
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 9 wrz 2005, o 23:31

Pomarudzi, ale skuteczny jest :wink:.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
aniasama
Posty: 55
Rejestracja: 30 mar 2005, o 18:17
Lokalizacja: Szczecin/Pogodno

Postautor: aniasama » 11 wrz 2005, o 16:05

Finki - dziekuję za pozdrowinka. Nie dociekaj - bo można przy takim mysleniu głupot nawymyslać :) - a to tylko niwinny nick :)
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 11 wrz 2005, o 16:09

Cyferki przy nickach bywają mylące. Nie wiemy czy 88 przy ksywie Szperacz dotyczy wieku czy może orientacji myślowej.
wieku - rocznik 1988, nie popieram żadnego faszyzmu ani nic z tych rzeczy
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 11 wrz 2005, o 16:17

aniasama pisze:Finki - dziekuję za pozdrowinka. Nie dociekaj - bo można przy takim mysleniu głupot nawymyslać :) - a to tylko niwinny nick :)
A gdzie - i wzajemnie ?! :cry:

Wierzę w niewinność, ale głupota jest na stałe związana z istotą ludzką :wink:
bigi
Posty: 71
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 20:00
Kontakt:

Postautor: bigi » 11 wrz 2005, o 22:37

Yomi pisze: tylko problem w tym ile zarejestrowanych juz osob (niezbyt czynnie bioracych udzial w zyciu portalowym) domysli sie ze nalezy wypelnic jeszcze jedna rubryke w "profilu"...
tym sie pozostawi koncowke "o"

bigi napisało:...

:D:D:D
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 11 wrz 2005, o 22:47

Znaj moc moderatora.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 12 wrz 2005, o 04:32

Mógłby ktoś czasem aktualizować zawartość rubryki Redakcja...

- pododawać odsyłacze do naszych adresów e-mailowych (niektórzy mają niektórzy nie...)
- kompletnie nie wiadomo też o co biega z podziałem na: Zespół redakcyjny sedina.pl tworzą oraz Na stałe współpracują z portalem - chodzi o jakąś możliwość awansu czy Zespół redakcyjny sedina.pl tworzą to już zamknięta grupa?
-
Finkenwaldczyk - prawobrzeże
życzę sobie zmianę nicka na aktualny oraz dopisanie do wyrazu prawobrzeże członu i nie tylko
- dopisać do listy kilka osób.., które na stałe współpracują z bla bla bla portalem.

Jeszcze tu wrócę.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 12 wrz 2005, o 08:37

Finki ! A moze zamiast kwasic:
Finki pisze:Mógłby ktoś czasem aktualizować zawartość rubryki Redakcja...
wystarczy ze zglosilbys potrzbe zmian. Dlatego zaloz prosze nowy watek aktualizacja - i podaj co ma byc. Najlepiej w formie -
jest:xxxxxx
powinno byc: yyyyyyyyyyyyy

To sprawia ze jest szybciej i nie trzeba sie zastanawiac co autor mial na mysli. Jak to podasz to mysle ze sedina uzypelni/poprawi to w ciagu dnia dwoch - przy okazji inni tez niech uzupelnia
Murdock

Postautor: Murdock » 14 wrz 2005, o 16:48

Busol: pytanie poza tym poniższym tematem, kiedy będę miał możliwość wrzucenia swojej fotki do profilu ? Czy następuje to po iluśset napisanych postach ? :) Do tej pory miałem do czynienia tylko z takimi forumami, gdzie można było załadować avatora od razu przy rejestracji.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 14 wrz 2005, o 17:06

Murdock pisze:Busol: pytanie poza tym poniższym tematem, kiedy będę miał możliwość wrzucenia swojej fotki do profilu ? Czy następuje to po iluśset napisanych postach ? :) Do tej pory miałem do czynienia tylko z takimi forumami, gdzie można było załadować avatora od razu przy rejestracji.
mając nawet 0 (słownie: zero) postów możesz mieć swój avatar.


Musisz wejść w swój profil (wejdz w jakiś wątek i "profil" masz u góry). Poniżej masz "Panel kontrolny emblematów" - tu dodajemy obrazek wyświetlany jako avatar. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB. - pamiętamy jedynie o tym.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 14 wrz 2005, o 21:51

Finki - senks
Murdock

Postautor: Murdock » 18 wrz 2005, o 23:05

hehe nie jest to moje pierwsze forum, na którym jestem zalogowany, ale po prostu zwyczajnie wcześniej nie widziałem opcji załadowania fotki, jak klikałem na Profil to miałem do wyboru wiadomości, edycja profila etc. Teraz jak naciskam Profil to od razu przenosi mnie do edycji. hmm... no nie wiem, dziwne ale już jest ok :) i jestem bardziej oficjalny :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron