Gocław, Golęcino Promocja książki w Ossolineum

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Re: książka

Postautor: DJ » 15 kwie 2008, o 20:59

Bermudo pisze:A mam pytanie, co spowodowało, że osiedle Golęcino oraz osiedle Gocław zawarte zostały w jednej książce i następnie tak samo osiedla Stołczyn i Skolwin ? Czy w związku z tym następne książki także będą zawierały po 2 osiedla ?
Tylko niektóre. Te o podobnym charakterze i o zatartej (w znaczeniu wizualnym) linii granicznej dzielnic.

Np. Ulica Cegłówki której przynależność administracyjna zmieniała się z biegiem czasu. Czy też ulica Światowida, która częściowo należy do Gocławia, a częściowo do Golęcina.
Bermudo
Posty: 3
Rejestracja: 2 mar 2008, o 11:39

Postautor: Bermudo » 25 maja 2008, o 15:26

Jak się sprawy mają, kiedy można się spodziewać książek o osiedlach Golęcino-Gocław oraz Żelechowa w księgarniach ? :wink:
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 25 maja 2008, o 18:06

Bermudo pisze:Jak się sprawy mają, kiedy można się spodziewać książek o osiedlach Golęcino-Gocław oraz Żelechowa w księgarniach ? :wink:
Drugie, poszerzone wydanie Gocław, Golęcino jest już w druku. Powinno być gotowe na początku czerwca, czyli za jakiś tydzień :)

A Żelechowa jest właśnie składana, czyli powinna się ukazać najpóźniej pod koniec lipca
Bermudo
Posty: 3
Rejestracja: 2 mar 2008, o 11:39

Postautor: Bermudo » 6 sie 2008, o 00:38

DJ pisze:A Żelechowa jest właśnie składana, czyli powinna się ukazać najpóźniej pod koniec lipca
Lipiec za pasem, wiadomy jest nowy termin ukazania się książki ? :wink:
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 6 sie 2008, o 20:28

Bermudo pisze:
DJ pisze:A Żelechowa jest właśnie składana, czyli powinna się ukazać najpóźniej pod koniec lipca
Lipiec za pasem, wiadomy jest nowy termin ukazania się książki ? :wink:
Wiem,wiem... :)

W piątek idzie do druku... a potem realistycznie licząc 3 tygodnie i będzie w księgarniach :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości