Gocław, Golęcino Promocja książki w Ossolineum

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 6 paź 2005, o 16:03

Yomi pisze:No to ja tez sie zapytam - wiem, ze "pisze sie" ksiazka o Grabowie - ktos wie, kiedy bedzie jej premiera na rynku czytelniczym ?
Co to to Grabowo jest? :) Też autorstwa DJ'a?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 paź 2005, o 16:20

Finki pisze:
Yomi pisze:No to ja tez sie zapytam - wiem, ze "pisze sie" ksiazka o Grabowie - ktos wie, kiedy bedzie jej premiera na rynku czytelniczym ?
Co to to Grabowo jest? :) Też autorstwa DJ'a?
Grabowo to Andrzej Łazowski... Szczegóły wkrótce
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 6 paź 2005, o 16:59

Busol pisze:
Finki pisze:
Yomi pisze:No to ja tez sie zapytam - wiem, ze "pisze sie" ksiazka o Grabowie - ktos wie, kiedy bedzie jej premiera na rynku czytelniczym ?
Co to to Grabowo jest? :) Też autorstwa DJ'a?
Grabowo to Andrzej Łazowski... Szczegóły wkrótce
Łazowski to wydaje, ale autorką jest dr Bogdana Kozińska
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 6 paź 2005, o 17:06

Finki pisze:Jakiś czas temu czytałem, że na ukończeniu jest książka o Klęskowie, czy jest szansa że będzie można ją przeczytać jeszcze w tym roku?
Klęskowo zostało ukończone ok 2 miesięcy temu, tylko że nie wydaje tego Pomorskie Towarzystwo Historyczne a Fundacja Prawobrzeże, ja tego nie nadzoruję, przy tej książce jestem tylko autorem

Chociaż jest szansa że Klęskowo, zostanie wydane w tej nowej serii co Gocław, Golęcino ( w tej samej szacie graficznej i twardej okładce ). Jakoś się dogadamy. Tylko że najpierw fundacja musi zebrać pieniądze.... a to może jeszcze trochę potrwać.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Marek Łuczak - Gotzlow, Frauendorf. Recenzje.

Postautor: Gambit » 13 paź 2005, o 12:53

Witam. Jak sediniacy odbierają nową pozycję na rynku księgarskim? Dla mnie to kolejny, ważny element mojej biblioteki szczecińskiej. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na prezentacji w Ossolineum :)
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Postautor: Gambit » 19 paź 2005, o 22:16

Heh!

Wiem że poniższy post wygląda jakbym wyskoczył z wanny dziegciu i klepnął coś na odlew na klawiaturze ale to wynik tego, że został on przez uczynnego Admina wklejony z wątku z przedwojennego Szczecina mojego autorstwa, aby zamętu nie siać. Mea culpa i gapa ze mnie iż nie zauważyłem niniejszego wątku wcześniej.

Pozdrawiam serdecznie - mnie także miło było zobaczyć (i poznać powtórnie :) ) towarzyszy broni...
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 25 lis 2005, o 21:26

Marek Łuczak prosił mnie, abym przekazała, że w księgarniach pojawił się dodruk jego książki o Golęcinie i Gocławiu. W ostatnim czasie nie można było już tej książki kupić.

Pozdrawiam Iwona
Berg
Posty: 15
Rejestracja: 26 lis 2005, o 09:43

Postautor: Berg » 26 lis 2005, o 09:46

Iwonka pisze:Marek Łuczak prosił mnie, abym przekazała, że w księgarniach pojawił się dodruk jego książki o Golęcinie i Gocławiu. W ostatnim czasie nie można było już tej książki kupić.

Pozdrawiam Iwona
A ktoś wie w jakich księgarniach mogę ją kupić, bo nie zdążyłem się załapać na pierwszy nakład, a bardzo chciałbym ją mieć?
kurzastopka
Posty: 515
Rejestracja: 5 gru 2004, o 18:36
Lokalizacja: kurlandia

Postautor: kurzastopka » 26 lis 2005, o 10:30

Powinni ją mieć w Ossolineum albo w Zamkowej.
Agata
Posty: 332
Rejestracja: 8 paź 2004, o 10:54

Postautor: Agata » 26 lis 2005, o 14:21

Jest w Ossolineum (dziś nabyłam).
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 26 lis 2005, o 14:21

kurzastopka pisze:Powinni ją mieć w Ossolineum albo w Zamkowej.
Mam internet... :)

Pierwszy nakład w ilości 500 egz sprzedał się w ciągu 14 dni i musiałem
dodrukować jeszcze 300 sztuk.

Potwierdzam częściowo infomację Karoliny:) Są do kupienia w Ossolineum, Antykwariacie Pomorskim, księgarni Atut przy ul. Bogusława, oraz ksiegarni przy ul. Jagiellońskiej 15.
Możliwe że będą jeszcze w Muzeum Narodowym, ale to w przyszłości.

Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 13 kwie 2008, o 20:39

Dzisiaj obejrzałam zdjęcia, które znajdą się we wznowieniu książki o Golęcinie i Gocławiu. Nogi się podemną ugieły. :D Niesamowite ujęcia, których jeszcze nie widziałam.
Marek, musiałam to powiedzieć. :wink:
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Ralf747
Posty: 533
Rejestracja: 24 lut 2006, o 16:40
Lokalizacja: Stettin Scheune Stövener Allee

Postautor: Ralf747 » 13 kwie 2008, o 22:37

Iwonka pisze:Dzisiaj obejrzałam zdjęcia, które znajdą się we wznowieniu książki o Golęcinie i Gocławiu. Nogi się podemną ugieły. :D Niesamowite ujęcia, których jeszcze nie widziałam.
Marek, musiałam to powiedzieć. :wink:
A kiedy będzie promocja ? :>
Awatar użytkownika
DJ
Posty: 299
Rejestracja: 18 paź 2004, o 00:05

Postautor: DJ » 13 kwie 2008, o 22:52

Ralf747 pisze:
Iwonka pisze:Dzisiaj obejrzałam zdjęcia, które znajdą się we wznowieniu książki o Golęcinie i Gocławiu. Nogi się podemną ugieły. :D Niesamowite ujęcia, których jeszcze nie widziałam.
Marek, musiałam to powiedzieć. :wink:
A kiedy będzie promocja ? :>
Promocja :) No tak...

Ale w przyszłym tygodniu książka idzie do druku :)
Bermudo
Posty: 3
Rejestracja: 2 mar 2008, o 11:39

książka

Postautor: Bermudo » 15 kwie 2008, o 17:09

A mam pytanie, co spowodowało, że osiedle Golęcino oraz osiedle Gocław zawarte zostały w jednej książce i następnie tak samo osiedla Stołczyn i Skolwin ? Czy w związku z tym następne książki także będą zawierały po 2 osiedla ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości