Wbicie się na wyspę remontową GRYFIA

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Wbicie się na wyspę remontową GRYFIA

Postautor: szperacz88 » 25 sie 2004, o 23:07

Piszcie kto się chce wbić? Kiedy? I najważniejsze: Jak???
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 24 sty 2005, o 14:12

List Żelazny ? ... no właśnie Adminie, podczas wymiany korespondencji pomiędzy nami wspomniałeś kiedyś o "poparciu" ze strony GW - czy to aktualne ? Warto byłoby dostać oficjalne pozwolenie ze strony stoczni, chociażby z uwagi na możliwość zfotografowania drewnianych pozostałości po pochylniach, które przy niskim stanie Odry są widoczne. Byłem i widziałem, jeno z aparatem nie chciano mnie wpuścić ...

powiedziano mi "w tajemnic", że jeśli dowódca zmiany strazników się zgodzi, to można byłoby to sfotografować ... ale najlepiej w wekhend z uwamniejszy ruch - spróbuje w sobotę ...
Awatar użytkownika
sudmar
Posty: 82
Rejestracja: 4 sty 2005, o 08:05
Lokalizacja: Friedrichshofer Weg

Postautor: sudmar » 24 sty 2005, o 14:23

piotr_now pisze: ...drewnianych pozostałości po pochylniach, które przy niskim stanie Odry są widoczne. Byłem i widziałem, jeno z aparatem nie chciano mnie wpuścić ...
pytanko: gdzie one dokładnie się znajdują?
Gość

Postautor: Gość » 24 sty 2005, o 14:30

Witaj Marek

to jest dok³adnie tu¿ przy p³ocie rozdzielaj±cym terefn Gryfii od Stoczni Szczeciñskiej, przy, nazwijmy to, betonowym pomo¶cie do którego cumuje holownik ....

pozdrawiam
piotr_now
Gość

Postautor: Gość » 24 sty 2005, o 14:47

Postaram siê pop³ywaæ po okolicy i mo¿e strzelê jakie¶ foty, tylko ¿e woda teraz jest dosyæ wysoka.
sudmar
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 24 sty 2005, o 19:03

Sudmar

... tylko będziesz musiał bardzo blisko podpłynąć, w przeciwnym razie nic ze zdjęć nie wyjdzie.Być moze w sobote z samego rana uda mi się "dojść do porozumienia" z dowódca warty ... jeśli znajdziesz chwilę czasu i chcesz dołączyć - to zparaszam. jak to mówią - co dwie głowy to nie jedna...


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sudmar
Posty: 82
Rejestracja: 4 sty 2005, o 08:05
Lokalizacja: Friedrichshofer Weg

Postautor: sudmar » 25 sty 2005, o 07:48

piotr_now

daj znać na privie o której? Może wysupłam trochę czasu.
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 25 sty 2005, o 10:06

spróbuję dzisiaj po pracy podjechać i "wstępnie" porozmawiać z dowódcą(Herr Kommendant) i jakoś się z nim umówić ... "pomacham" trochę moją legitymacją przed oczyma, może wtedy mabierze jakiegoś zaufania ... ;)
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 17 lut 2005, o 20:40

... a Gryfię zostawimy sobie na deser ... co Wy na to ? ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

cron