Wyprawa do stoczni !

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Gość

Postautor: Gość » 29 sie 2004, o 22:34

eeee.......wszyscy siê zg³aszaj± ale jak siê tam wbiæ??? I czy pozwol±??????
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 30 sie 2004, o 10:26

Co do wizyty w Stoczni Gryfia. Jutro jestem umówiony z powiedzmy pracownikiem stoczni. Takze cierpliwości - jutro po południu się zamelduję. Wbiję się w jakiś garniturek i krawacik ... zobaczymy jakie efekty będą
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 30 sie 2004, o 12:56

piotr_now pisze:Co do wizyty w Stoczni Gryfia. Jutro jestem umówiony z powiedzmy pracownikiem stoczni. Takze cierpliwości - jutro po południu się zamelduję. Wbiję się w jakiś garniturek i krawacik ... zobaczymy jakie efekty będą
Administracja portalu udziela publicznej pochwały za taką prospołczeno-portalowa postawę.

Możesz opowiedzieć parę słów, że my miłośnicy historii itp i że grupa zorganizowana i że zapłacimy itp...
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 30 sie 2004, o 13:06

Pozostając w temacie - będac wczoraj na wycieczce kajakiem po odrze usłyszałem ze w najblizszy (chyba) weekend będzie trzydniowa wyprawa po Płoni, Dąbskim i stoczni (tak tak). Z nocowaniem albo w namiotach albo w domku i możliwością dojazdu.
Niestety wiadomość jest niepotwierdzona, ale myślę, że można to sprawdzić - bo organizuje to PTTK....
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 30 sie 2004, o 15:06

Możesz opowiedzieć parę słów, że my miłośnicy historii itp i że grupa zorganizowana i że zapłacimy itp...
Spokojnie ... negocjacje mam w genach (tak mi się przynajmniej wydaje) do tego kilka pomysłow na negocjacje z tym człowiekiem. No ale cóż nie ma co sie oszukiwać, dużo też zależy po prostu od jego humoru ...
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 30 sie 2004, o 15:09

BUSOL:

W nawiązaniu do powyższego ... a moze spróbować wyrobić coś na zasadzie wizytówki ... podczas takiego spotkania zawsze to wygląda o wiele poważniej i to co mówiesz ma poparcie w postacie tej niewielkiej karteczki. Co o tym myślisz ? Po głowie chodzi mi jeszcze kilka pomysłów i wydaje mi sie, że mogłoby to być pomocne podczas takiego spotkania ...
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 30 sie 2004, o 16:00

piotr_now pisze:BUSOL:
W nawiązaniu do powyższego ... a moze spróbować wyrobić coś na zasadzie wizytówki ... podczas takiego spotkania zawsze to wygląda o wiele poważniej i to co mówiesz ma poparcie w postacie tej niewielkiej karteczki. Co o tym myślisz ? Po głowie chodzi mi jeszcze kilka pomysłów i wydaje mi sie, że mogłoby to być pomocne podczas takiego spotkania ...
Nie mamy czegoś takiego jak wizytówka czy legitymacja.
Teraz patetycznie: "Ty jesteś naszą wizytówką - wierzymy w Ciebie - dasz radę" :-)

A na poważnie to możesz się powołać na to że będzie grupa użytkowników portalu. Jak będzie potrzeba mogę się udać osobiście, ale ufam, że będzie OK. Dodatkowo mam też głosy że swoimi kanałami inni portalowcy się próbują wywiedzieć....
Gość

Postautor: Gość » 31 sie 2004, o 19:28

no tego na gryfiê siê nie dostaniem, ale trzeba jeszcze stoczniê szczeciñsk± sprawdziæ
Pavlinsky
Posty: 107
Rejestracja: 5 lip 2004, o 19:26
Lokalizacja: Szczecin-Świerczewo

Postautor: Pavlinsky » 31 sie 2004, o 20:28

Wpisuję się na listę. Byłem dwa razy w Stoczni Szczecińskiej, ale nie w celu zwiedzania, widziałem raczej niewiele, ale i tak z bliska cała ta maszyneria zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Przypuszczam, że po skontaktowaniu się z odpowiednią komórką stoczni możliwe jest umówienie się na zwiedzanie przez jakąś określoną grupę, tak przynajmniej jest w wielu innych zakładach przemysłowych w Polsce, zwłaszcza w dużych kombinatach, które funkcjonują wiele lat.
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 31 sie 2004, o 22:11

Wpisuję się na listę. Byłem dwa razy w Stoczni Szczecińskiej, ale nie w celu zwiedzania, widziałem raczej niewiele, ale i tak z bliska cała ta maszyneria zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Przypuszczam, że po skontaktowaniu się z odpowiednią komórką stoczni możliwe jest umówienie się na zwiedzanie przez jakąś określoną grupę, tak przynajmniej jest w wielu innych zakładach przemysłowych w Polsce, zwłaszcza w dużych kombinatach, które funkcjonują wiele lat.
Wydaje mi się, ale oczywiście wszystko jest możliwe, że w przypadku Stoczni Szczecińskiej będzie dokładnie tak samo ciężko jak w przypadku Gryfii. Ale jak widac wszystko jest do zrobienia (żeby tylko nie zapeszyć). Więc jeśli masz ochotę możemy tam razem uderzyć .. co dwie głowy to nie jedna ... tym bardziej, że swojego czasu moi rodzice tam pracowali
Gość

Postautor: Gość » 2 wrz 2004, o 07:07

ja czekam i czekam i czekam, a ty wci±¿ nie odpowiadasz..............s± jakie¶ konkrety?????
Gość

Postautor: Gość » 2 wrz 2004, o 07:08

to powy¿ej to moje szperacz88
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 2 wrz 2004, o 08:24

Anonymous pisze:no tego na gryfię się nie dostaniem, ale trzeba jeszcze stocznię szczecińską sprawdzić
(...)
ja czekam i czekam i czekam, a ty wciąż nie odpowiadasz..............są jakieś konkrety?????
Miły Gościu/szperaczu88. Co TY zrobiłeś aby były jakieś konkrety ? Jako, że to portal historyczny, to pragnę przypomnieć, że w latach 1945 - 1989 postawa tak jak Twoja zostałaby uznana za przejaw pasożytnictwa społecznego. Po 1989 roku może słownictwo byłoby nieco inne ale...

A na poważnie. Mam prośbę. Jak widzisz wiele osób próbuje coś tu zrobić. Jeśli możesz to zamiast pytać nas czy są jakieś konkrety, zapytaj kogoś w stoczni, otwórz książkę telefoniczną, popytaj dziadków, może innych kolegów, a uwierz mi doświadczenia przy tym zebrane zaowocować mogą naprawdę ciekawymi wycieczkami.

Dlatego zachęcam (bo widze że aktywnie działasz na forum - to się chwali) do tego abyś włączył się w nasze budowanie sedina.pl poprzez pracę na jej rzecz jakkolwiek brzmi to trochę patetycznie to naprawdę, potrzeba nam rąk do pracy...
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 2 wrz 2004, o 09:20

wczoraj rozmawialem z kolega pracującym w gryfii

powiedzial ze wycieczki sa organizowane i sa to grupy studentow oraz uczniow szkol srednich, na dniach bede mial jakies info co i jak, moze dzięki związkom zawodowym bedzie cos łatwiej

tak czy siak pytalem i czekam teraz na odopwiedz
jutro ide do znajmego ze stoczni nowej moze tez cos mi powie

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 2 wrz 2004, o 15:10

dziêkuje za odpowiedz od admina, przypominam tak¿e(hehehe) ¿e w poprzednim temacie zapyta³em czy kto¶ wie jak wbiæ siê na wyspê gryfia i dziêki temu temat siê rozin±³!!hehehh

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości

cron