Wyprawa do stoczni !

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Gość

Postautor: Gość » 16 lut 2005, o 09:09

Towarzysz szperacz
nr 27
Zawsze i wszêdzie...
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Re: ...

Postautor: Yomi » 16 lut 2005, o 10:36

piotr_now pisze:No to w takim razie zacznijmy. Proszę o wpisanie się osób chętnych do odwiedzenia stoczni (łącznie z numerem dokumentu tozsamości). A co do pytań ... Yomi słusznie zauważył - przygotujmy więc ich listę, jeśli jakieś są, to prosze także je wpisać ...

Pozdrawiam
Piotrze, chwilka - zrobmy inaczej, bo to pozniej bedzie zamieszanie. Najpierw ustal z pania Izabela date wycieczki - najlepiej sobota bo wtedy malo kto w stoczni pracuje (wieksze bezpieczenstwo zwiedzania i wiecej ludzi z portalu ma czas aby sie na takiej wycieczce znalezc) a dopiero pozniej sporzadzic liste osob, z tego wzgledu, ze jak bedzie konkretna data to kazdy bedzie wiedziec czy bedzie pasowac czy nie, zeby pozniej nie bylo cyrkow na wejsciu ze niekompletna wycieczka wchodzi. A z ta lista to nie wiem, sugerowalbym aby kazdy swoje dane wysylal do Ciebie na priva ze wzgledu na ustawe o danych osobowych (pamietaj ze cale forum idzie na wyszukiwarke google), a Ty ewentualnie bys oglaszal po nickach kto idzie na wycieczke. Odnosnie pytan najlepiej zalozyc oddzielny watek.
Czy pani Iza wspominala cos o odplatnosci takowej wycieczki ?
Ostatnio zmieniony 16 lut 2005, o 10:37 przez Yomi, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » 16 lut 2005, o 10:37

Ponawiam pro¶bê o przesy³anie dok³adnych danych tj. imiê i nazwisko, nr dokumentu to¿samo¶ci. W trosce o tajno¶æ waszych danych proszê przesy³aæ je na mojego mail'a piotr.nowicki69@ wp.pl
Pozrawiam piotr_now
Gość

Postautor: Gość » 16 lut 2005, o 10:46

Yiomi, je¿eli chodzi o ochronê danych osobowych to wyprzedzi³em ciê jednym postem ;) Za¶ co do listy chêtnych i tak bêdzie konieczno¶æ jej przygotowania a w ostateczno¶ci po uzgodnieniu terminu odwiedzin mo¿na bêdzie j± zweryfikowaæ. Je¶li niektórzy siê wycofaj± b±æ nie bêd± mogli przyj¶æ to ich dane bêdziemy mieli gotowe na inne ewentualne wej¶cie, niekoniecznie do Stoczni. Co ty na to?
Co do nowego w±tku zwi±zanego z pytaniami dotycz±cymi stoczni - zgadam siê z Tob± w 100%. Pro¶ba gor±ca by¶ to uczyni³, bo ja w tej chwili jestem w drodze do Wroc³awia, a kontaktujê siê z Tob± za po¶rednictwem mojej drugiej po³owy.
Pozdrawiam piotr_now
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 16 lut 2005, o 10:51

Anonymous pisze:Yiomi, jeżeli chodzi o ochronę danych osobowych to wyprzedziłem cię jednym postem ;) ...
Pozdrawiam piotr_now
Hmm, roznica jest jednominutowa miedzy Twoim a moim postem, jak bedziesz miec dostep do neta to zobaczysz kto kogo wyprzedzil. Watek o pytaniach do przewodnika zalozony. Osobiscie pozdrawiam Twoja ladniejsza polowe, natomiast Ty podrow ode mnie Gucwinskich :P - szerokiej drogi
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 16 lut 2005, o 21:30

Czy na wycieczkę będzie można zabrać również dziecko takie trochę starsze ( 14 lat) ?
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 17 lut 2005, o 11:11

To kiedy to ewentualne zwiedzanie stocznii ?? Czy termin byl juz podany czy jeszcze nie ? Wybaczcie, ale nie mam teraz czasu przekopywac sie przez wszystkie posty ;) Moja wina, dawno tu nie zagladalem... Ale to przez uczelnie, czlowieka nie bylo w domu zwykle od 7 do 21...

Pozdrowka !!

ps. kto ma dostep do Kino Polska to dzisiaj (czwartek) o 20:00 3 dokumenty ze Szczecinem w roli glowej lub pobocznej, jeden z nich byl puszczony w Heliosie... Info na Forum Redakcyjnym...
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 17 lut 2005, o 19:11

Witajcie zainteresowani ... po kilkudniowej przerwie

Otóż kolejne wodowanie w stoczni planowane jest na 12.04.2005 i wydaje mi się, że warto by połączyć to ze zwiedzaniem. Do tego dodam że jest to sobota, takze wszyscy pracusie(w tym także i ja) będą spokojnie mogli swój czas poświęcić. No i teraz trochę gorsza wiadomośc. Na jednego pzrewodnika przypada grupa maksymalnie 25-ciu osób. Na chwile obecną zgłoszonych jest pięć osób, które podały kompletne dane.
poza tym, jeśli będzie grupa większa, to ewentulanie przybedzie drugi przewodnik, który zaopiekuje się druga grupą.
Spotkanie w stoczni mam w poniedziałek. Może wpadną w moje rączki jakieś ciekawe wiadomości ...

Piotrek - prosze o dane tego młodego człowieka, który chciałby do nas dołączyć ...
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 17 lut 2005, o 19:12

aaaaaaaaaaaaaaaa no i zapomniałem zapytac, czy termin ten Wam odpowiada ...

czekam na uwagi
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 17 lut 2005, o 19:25

Jak by było z wodowaniem to bym z dziewczyną przyszedł (bardzo chciał to zobaczyć poprzednim razem) Tylko nie mam jeszcze planu zajęć na następny semestr więc nie wiem cze dam rade czas wygospodarować więc będe "w opcji"
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Piotr22
Posty: 73
Rejestracja: 3 sty 2005, o 15:40

Postautor: Piotr22 » 17 lut 2005, o 19:33

Z tego co ukazuje u mnie kalendarz to 12 kwiecien to wypada we wtorek wiec mozga byc problemy z przybyciem na wycieczke .
Gość

...

Postautor: Gość » 17 lut 2005, o 19:33

... aaaaaaaa ... to "ten czo³g" ... ;)

Aygon, oczywi¶cie nie ma problemu. Na bie¿±co bêde Was informowa³ o liczbie osób, która siê do mnie zg³asza ...

Pozdrawiam

PS
Jak Ciebie nie bêdzie, to nic straconego. Ja oprócz aparatów, wezmê te¿ kamerê ... co prawda to nie to samo co na ¿ywo, ale zasze jaka¶ namiastka
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 17 lut 2005, o 19:34

to niżej, to byłem ja ...
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 17 lut 2005, o 20:34

...no i chyba najważniejsze - trzy miejsca są azrezerowane dla naszych szefów wszystkich szefów, czyli Busol, Keson no i oczywiście BI. Zatem proszę o wypowiedź naszego "zarządu" w tej kwestiii, czy dołączycie do eskapady ...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: ...

Postautor: Piotrek » 17 lut 2005, o 20:45

piotr_now pisze: Otóż kolejne wodowanie w stoczni planowane jest na 12.04.2005 i wydaje mi się, że warto by połączyć to ze zwiedzaniem. Do tego dodam że jest to sobota, ...
A nie 12 marca (wypada w sobote), bo w kwietniu 12 to wtorek.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości