zmiany na forum

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

zmiany na forum

Postautor: keson » 20 sie 2004, o 13:11

witam,
w związku z systematycznym przyrostem postów w poszczególnych wątkach na forum, został zmieniony sposób ich wyświetlania: będą teraz ułożone od najnowszego do najstarszego, aby ułatwić przeglądanie.
zostało wyłączone okno szybkiej odpowiedzi, teraz należy udzielać jej zawsze poprzez klik na przycisku <odpowiedz>, ktory znajduje się tuż nad tabelą z postami.

czekam na uwagi :D
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 21 sie 2004, o 19:40

Jak z każdą nowością trzeba się do niej przyzwyczaić. Z jednej strony to dobry sposób by najświeższa wiadomość była najwyżej. Z drugiej strony jak chce się przeczytać wsześniejsze posty to jest to troszeczkę kłopotliwe (takie czytanie od końca). Ale za kilka dni już sie przyzwyczaję i będzie wszystko w porządku. Czasami trudno być konserwatystą ;-)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 21 sie 2004, o 20:38

Piotrek pisze:Jak z każdą nowością trzeba się do niej przyzwyczaić. Z jednej strony to dobry sposób by najświeższa wiadomość była najwyżej. Z drugiej strony jak chce się przeczytać wsześniejsze posty to jest to troszeczkę kłopotliwe (takie czytanie od końca). Ale za kilka dni już sie przyzwyczaję i będzie wszystko w porządku. Czasami trudno być konserwatystą ;-)
Nie martw się - mam to samo...
Ale "zacisłem" zęby, "zamkłem" na chwilę w sobie i chiba sie z tym nie mogę jeszcze pogodzić... a wiem że to nieuniknione
:oops:
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 21 sie 2004, o 22:37

jezeli jest wam bardzo ciezko, wejdzcie do watku 'Dla wszystkich spragnionych filmów o Stettinie' - tu w zwiazku z niewyjasninym bugiem posty ukladaja sie po staremu

huh... znowu trzeba bedzie chyba update machnac.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 22 sie 2004, o 15:09

keson pisze:tu w zwiazku z niewyjasninym bugiem posty ukladaja sie po staremu
Resztki nagrobkow też - może to pomoże namierzyć
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 23 sie 2004, o 16:07

Jak widze Filmy kręcone w Szczecinie są po staremu - trzeba się poświęcić i przejrzeć wszystkie tematy.
Nazwy ulic też "chodzą po staremu".
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 23 sie 2004, o 23:06

chwilowo wracamy do starego ukladu.
do konca tygodnia machne update pnphp-a czyli naszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości